AIRBITES iнтернет- провайдер

Тема у розділі 'www', створена користувачем Forpost, 29 лис 2006.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Ось цей ще непоганий http://www.hot.ee/vp/speedtest.htm
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    пане Шреку!
    Ще одне питання до вас. Як трафік подивитись в арбітів. Бо вчора приходив "майстер". дріт втикнув, сказав, що спішить - нав номер підтримки і пішов. Підтримка як завжди не відповідає.

    То як мені (як нарешті підключеному абоменту мережі) перевірити стан справ? Я не наважився брати безлімітний на тих умовах (гарантій хвязку - немає). ТОму взяв поки що локальний на 500 метрів/міс як я можу відслідкувати скільки залишилось???
    Ду-у-уже вдячний.
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Зараз уже доступний веб інтерфейс статистики ,правда покишо лише з інету Ай-пі адреса https://77.87.152.6
     
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Мого брата це теж цікавить. В нього статистика вже 2 місяці не працює. Може хто має якийсь робочий лінк??
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    AIRBITES... народ дуріє від нього....
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    AIRBITES -опиум для народа,....Двери в страну грез
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Перечитав все.Пояснюю чому. В п*ятницю написав заяву на В.В.,50 Підключили в суботу (на другий день). Може просто повезло,бо була заявка на підключення в будинку. Попрацював нет годинку і вирубався на добу.Я не ускладнював бо маю резерв від Телебоймана (поки що).в неділю включився сам. Тримає номально вже дві доби. Підтримка звичайно ніяка. Сидить дівча ні бум-бум просить передзвонити після 17-ї. Дзвоню бо хочу скриньку е-майл. Каже не буде бо сервери мняють.Обіцяли в кінці тижня.На персональну сторінку та що 77.87.152.6 теж мене не пускає. Ввожу нік і пароль який писав при реєстрації ні-фі-га! Подивлюсь далі.Нет поки що є! Служба підтримки "0". На сервери з фільмами-музикою теж не зайшов по тих зсилках що тут начитав.З чужих серваків фільм 1.4 закачав правда за пів-години.За це респект і уважуха! Шрек кинь,будь добрий,ще зсилочки на статистичну сторінку, сервер з фільмами-музикою, по е-майлу як справа на Айрбітесах,якщо можна просвіти.Наперед вдячний.
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    https://77.87.152.6/ в статистику впускає без проблем,треба прийняти кореневий сертифікат, щоб відкрилась.(Ви зараз знаходитесь у Вашій персональній області, доступ до неї маєте тільки Ви і ніхто крім Вас. Тут ви зможете отримати необхідну Вам інформацію, що стосується тільки Вас, наприклад статистику Вашої роботи, тут же Ви зможете поміняти свій пароль і багато чого іншого.) Фільм ( http://10.1.18.2/?action=news )(Voider писал(а): http://film.psihov.net.ua/?action=news
    Если просит пароль - пробуйте вводить логин client пароль client.),софт,гейм,і муз( http://10.10.10.5 )сервери належать http://forum.psihov.net.ua/index.php заходьте ,задавайте питаня адмінам.Щодо скриньки,то хіба для спортивного інтересу собі створіть(10МВ).А так раджу Gmail (4GB) Почуствуй разницу!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    То так... ще побачимо.

    Таке питання. Як рахують трафік. Бо мені вдома треба супер-лайт. Дружині 500 метрів для чато-форумів і асько-мейлів вистачає з головою.

    Сервери з фільмами, статистика і все таке не входять в число використаного інтернет трафіку? Я правильно розумію? Так принаймі було в інших доммережах... бо ми вже трохи качнули (більше 2 Гб)

    так що таке от.


    Дав мені п. Альберт до кінця року безкоштовний нет (правда лімітований - "жмот"). А там можна і від"єднатися якщо з підтримкою не налагодять. І амортизації (плата за під"єднання 90 грн.) не треба сплачувати бо договір дійсний до 31.12.07 Якщо заяву написати - то не продовжується.

    Додано через 1 хвилину
    Це точно.

    Коли "майстер" підключав - то тягнув новий дріт з даху!!! Хоча в мене вже був готовий і робочий...

    нащо лишню роботу робити???
     
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Будьте уважні і вантажте фільми і музику тільки з внутрішніх серверів,... і Вам буде щастя!
     
  11. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Додано через 9 хвилин
    Не знаю кого куди впускає, але оті всі зсилочки в мене чомусь не відкриваються. Тільки не треба мене в чомусь звинувачувати то далеко не перший мій провайдер.То що ви,пане Шрек, виділили ченрвоненьким що мене підключили на протязі доби)))) то я нічого проти не маю.А от стосовно скриньки і спортивного інтересу, то мені так зручно,і в договорі є такий пункт,от тільки чому він не виконується? Обіцяли через тиждень мені то зробити.Правда люди кажуть що їм то обіцяють 4 місяці)). Висновок: нарікань на нет зараз немає,але сервісне обслуговування бажає бути кращим. Краще взагалі не декларувати то чого не можна зробити зараз.Вдосконалюйтесь, і люди до вас потягнуться ще більше))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Отож-бо я й кажу...

    Звідки знати чи то внутрішній чи зовнішній сервер???

    Бо я поки орінтуюся лише по швидкості стягування :o

    Додано через 1 хвилину
    тим більше, що статистика не працює жодна. люди кажуть не перший день...
     
  13. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    А у sem41 давайте спитаємось,то далеко не перший його провайдер

    Додано через 2 хвилини
    якщо серьйозно ,то сервери належать http://forum.psihov.net.ua/index.php заходьте ,задавайте питаня адмінам
     
  14. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    там щось все так запдутано невідомо...
     
  15. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    От мене по цих питаннях якраз запитувати не потрібно. Якщо ви Шреку вважаєте це за дотепність, то ваше право. От що мене підключили за день ,то червоним, а те що підтримки на Айрбітесах практично не існує то це я б теж виділив би червоним. А то весь позитив підкреслюється, а негатив просто ігнорується. Добре що нет хоч є (поки що), але ж хочу щоб і технічну підтримку організували нормальну, може і мені колись прийдеться звернутись.Так що Айрбітес молодці (хоча б тому що ціни на нет у Львові впали завдяки їм теж), але немає меж вдосконаленню-працюйте.
     
  16. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління

    Ще весною я і мріяти не міг про 1Мбіт\сек анлім за 140 грн\міс.І повністю згідний що Аірбіт сильно натиснув на ринок.Яка різниця,що вони на даний час продають,головне що мегабітні анліми стали доступні по ціні відд інших провайдерів.

    Додано через 2 години 22 хвилини
    з цього місця детальніше будь ласка.....


    .
     
  17. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    ради справедливості скажу - статистика відкрилась, але через пароль і логін з договору... там ніби пише:
    Користувач: *********
    Ваш поточний баланс на 23.11.2007 00:00: ***.** грн.

    то це означає, що я таки тягнув із внутрішніх серверів? бо сума ***.** грн. не змінилася? так чи ні. БО той форум трохи щось гальмівний... :)
     
  18. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    .А взагалі цікаво,всі ганять Аірбіт,і по пів- року терпеливо чекають підключення,а відключилась напевно єдина nirvanka на весь Львів
     
  19. sslonn

    sslonn Well-Known Member

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    :D
    нє ну не всі ганять... мене впринципі влаштовує... хоча мінусів було багацько, але майже все в минулому...
    доречі мені сказала та моделька в ЕйБі, що якщо раніше року відключатись то 900 грн. тре платити - тіпа плата за підключення, а ми ж жадібні;)
     
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: AIRBITES інтернет- провайдер нового покоління ?!

    По моєму Ви перевіряєте інформацію перед тим, як викладати на форум.. То чому про мене не перевірили?

    Надалі прошу не розповсюджувати про мене недостовірну інформацію!!
     
а де твій аватар? :)