Аборт. За та проти.

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Мих, 30 лис 2006.

?

Как Вы относитесь к абортам?

  1. Ни в коем случае!

    84 голосів
    45,2%
  2. Только по медецинским показаниям.

    56 голосів
    30,1%
  3. Терпимо, до определенного срока беременности.

    46 голосів
    24,7%
  1. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    То отой Лєвашов, чи якийсь інший??
    http://www.iriney.ru/sects/raznoe/026.htm
    Якщо той, то вам з його вченням в філософську гілку...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Продовжу цитувати:
    "...Один з них — симбіоз в біомасі зародку декількох сутностей різного рівня еволюційного розвитку, що розвивається, які послідовно входять в цю біомасу і еволюціонують її до такого рівня, при якому сутність, тотожна з генетикою, може узгоджуватися з цією біомасою і створити собі нове фізичне тіло.

    Найбільш наочний приклад цього в природі — метелики. Кожен з Вас милувався грацією і красою метеликів. Але гусениці завжди викликали у всіх деяку принаймні неприязнь. Яким же чином з настільки непривабливої на вигляд гусениці, «народжується» настільки прекрасний метелик?! Відбувається метаморфоза, природа якої залишається загадкою для сучасної біології. Яка ж розгадка цієї таємниці? Метаморфоза метелика — це один з яскравих прикладів симбіозу двох видів в одній біомасі.

    Метелик перед загибеллю відкладає яйця, з яких виводяться гусениці, які по всіх ознаках відносяться до виду кільчастих черв'яків. Гусениці інтенсивно напрацьовують об'єм біомаси, поїдаючи рослини і структурно готують її для узгодження з ефірним тілом власне метелика. При цьому фізичне тіло гусениці розпадається і з цієї маси ефірне тіло метелика формує собі фізичне тіло. Після завершення формування фізичного тіла метелика, вона покидає лялечку — метаморфоза завершується (див. Мал.60). Харчуючись нектаром квітів і пилком, в кінці свого життя, метелик відкладає яйця, з яких виводяться гусениці. Цикл повторюється...

    Якби з яєць метелика відразу ж виводилися метелики, то вони негайно ж загинули б, тому що з яєць могли б вийти лише дуже маленькі метелики, для зростання яких необхідно багато їжі — нектару і пилку, яких в цей час, ще немає. Крім того, мікроскопічні метелики не змогли б вижити. Кожен подих вітерцю відносив би їх дуже далеко, і вони б просто не змогли літати по своєму бажанню і необхідності, а це привело б їх до швидкої загибелі.

    Маленькі гусениці прекрасно відчувають себе на листі трав, чагарників і дерев, інтенсивно поїдаючи листя рослин. При цьому швидко напрацьовується потрібна для метелика кількість біомаси. Таким чином два різні види живих організмів послідовно живуть в одній біомасі. Такий симбіоз видів дозволив їм зберегтися в ході еволюції життя. Існує безліч видів комах, в яких спостерігається аналогічний симбіоз сутностей двох різних видів, — комарі, жуки, бджоли, терміти і так далі..."
     
  3. Максим

    Максим Well-Known Member

    Тільки не у філософську. Є окрема гілка про кримінал і шахраїв.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. vov66

    vov66 Well-Known Member

    "...На інших якісних рівнях еволюції життя теж спостерігаються подібні явища. Жаби (клас земноводних) мають дві еволюційні фази біологічного розвитку — фаза пуголовка і фаза власне жаби. У фазі пуголовка в біомасі знаходиться сутність (ефірне тіло) риби. При цьому не відбувається повна трансформація біомаси під ефірне тіло риби, оскільки біомаса має генетику жаби.

    Еволюційний розвиток сутності риби в біомасі з генетикою жаби продовжується до тих пір, поки біомаса, що розвивається, не досягає структурного і якісного рівня, вищого, ніж має сутність риби. Ефірне тіло риби виходить з біомаси, яку воно розвинуло, і входить ефірне тіло жаби в біомасу з генетикою жаби. Відбувається трансформація біомаси за образом і подобою ефірного тіла жаби. Поступово починають відростати спочатку задні, потім передні лапки, відпадає хвіст, видозмінюються внутрішні органи і зовнішній вигляд живої істоти.

    Всі ці фази спостерігала, напевно, майже кожна людина, але не замислювалася, чому це відбувається — все сприймається, як само собою зрозуміле. Але природа, що оточує нас, неповторно багата життям, загадками. Потрібно лише поглянути всередину себе, в природу уважніше, і багато що відкриється з її таємниць... "
    З якої радості? Він щось у Вас вкрав?
     
  5. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    Сутність риби... Пожалійте бідолашного дядька Геккеля, він вже втомився в могилі перевертатися.
     
  6. Miltonia

    Miltonia Member

    Андрей Анатольевич Ломачинский "Криминальные аборты"

    Книгу читати страшнувато, але варто. Особливо молоді. щоб подумали трішки говою, а не ...
    А щодо абортів в цілому, то це без сумніву - вбивство....
     
  7. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Ні Дарвін, ні його послідовники (в т.ч Геккель) не змогли дати людству правильне уявлення про природу. Людству розділили неділиме.Медицина займається фізичним тілом, а церква - душею.
    Може маєте відповіді на ці питання -чому в одинакових(тотожних) клітинах формуються кісткові клітини , а в інших нервові клітини і т.д.??? Чому виростає хвіст, зябри і т.д? (див. топік 1840)
    Продовжу цитувати.

    "...Як же відбувається розвиток людини?!
    Необхідно виділити в еволюції людини два етапи — внутріутробний і позаутробний розвиток. Навіщо потрібне таке розділення, стане ясно далі... Сутність людини має декілька тіл — ефірне, астральне і одне ментальне. При високому рівні духовного розвитку, може бути декілька ментальних тіл. При завершенні земного циклу розвитку сутності, вона може мати чотири ментальних тіл. У момент запліднення виникає енергетичний канал, по якому в запліднену яйцеклітину входить сутність (див. Мал.61). Після входу, канал зникає, і відновлюються якісні бар'єри між рівнями (див. Мал.62).

    Запліднена яйцеклітина (зиготна клітина) є простим живим організмом. Якісні структури одноклітинного організму і сутності узгоджуватися між собою не можуть, оскільки якісна структура сутності відображає якісну структуру складноорганізованого багатоклітинного організму.
    На першій стадії відбувається кількісне зростання зиготних клітин до тих пір, поки чисельність цих зиготних клітин не стане достатньою для входу ефірного тіла багатоклітинного організму — риби. Після узгодження починається розвиток ефірного тіла риби в біомасі, що має генетику людини. Ось чому на початку свого розвитку зародок людини нагадує рибу.

    Швидкість розвитку клітин зародку людини значно більша швидкості розвитку ефірного тіла риби. Тому, приблизно, в місячному віці з ембріона людини виходить ефірне тіло риби і входить ефірне тіло виду, що має велику швидкість розвитку, — земноводного. Після входу біомаса ембріону перебудовується під ефірну структуру земноводного і при цьому частина клітин ембріону розпадається. В цей час в кров матері через плаценту викидається багато шлаків, і цей час є найнебезпечнішим для викидня.
    На третьому місяці розвитку ембріону людини ефірне тіло земноводного по тих же причинах виходить з ембріону. Виникає новий якісний сплеск, і в ембріон входить ефірне тіло (сутність) плазуна. Знову біомаса ембріону перебудовується під ефірну структуру плазуна, частина клітин ембріону розпадаються, і відбувається черговий викид шлаків в кров матері. Після цієї перебудови ембріон людини схожий на ембріон плазуна, і продовжується подальше зростання біомаси ембріону людини. Для порівняння — одномісячний ембріон розміром в 1 см, на третьому місяці досягає розміру 9 см.

    На четвертому місяці розвитку ембріона людини ефірне тіло плазуна виходить і входить ефірне тіло ссавця. Ембріон перебудовується під ефірне тіло ссавця, частина клітин ембріону в черговий раз розпадається, і знову в кров матері через плаценту потрапляють шлаки.
    На п'ятому місяці розвитку ембріона людини якісна структура його стає така, що виникає можливість узгодження і входу в ембріон ефірного тіла сутності людини. Ембріон починає перебудовуватися під ефірне тіло сутності людини, і знову в кров матері потрапляє величезна кількість шлаків.

    На шостому місяці розвитку у ембріона людини розсмоктується зачаток хвоста. Далі продовжується формування ембріону за образом і подобою ефірного тіла сутності людини і до моменту народження цей процес завершується. Народжується здорове, нормальне дитя (див. Мал.63).
    Лише на п'ятому місяці розвитку ембріона ефірне тіло сутності дістає можливість узгодження і входу в свій ембріон. До цього часу між сутністю і ембріоном існує якісний бар'єр. Сутність залишається прив'язана до біомаси ембріона і не може в нього увійти.

    Із-за послідовної еволюції в біомасі ембріона ефірних тіл риби, земноводного, плазуна, ссавця якісна структура ембріона людини виводиться на той рівень, коли стає можливим узгодження і вхід ефірного тіла сутності людини. Тому зародок людини при своєму розвитку повторює якісний зріз розвитку живої природи від одноклітинного організму до складноорганізованого багатоклітинного.
     
  8. Зануда

    Зануда така зануда

    Якось мені довелось робити УЗД на 6 тижні вагітності. Це дуже ранній термін. Але чудово прослуховувалось серцебиття. Як після такого можна безжально це серцебиття зупинити у такий садистський спосіб?
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. redfox

    redfox Well-Known Member

    у всех разный обстоятельства! нельзя осуждать женщину, идущую на аборт, но отец ребенка должен об этом знать!
     
  10. - какого ещё ребёнка? Которого женщина идёт убивать, но её нельзя за это осуждать?
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    Маю.
    Візьміть до рук підручник біології за 11 клас, то теж матимете.
    Але ми офтопимо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Приведіть будь-ласка.
    Бо тут я не найшов
    Підручник Медична біологія Автори: В. П. Пішак, Ю. І. Бажора
    Викладено основні відомості про біологічні основи життєдіяльності людини, клітинний, популяційно-видовий, біосферний рівні організації життя та місце людини у ньому. Для студентів вищих медичних навчальних закладів III—ІV рівнів акредитації, лікарів-інтернів, лікарів загальної практики.
    Стор.252
    "...Диференціювання - це процес, внаслідок якого клітина стає більш спеціалізованою, тобто набуває морфологічних і функціональних особливостей. Це зміни, які відбуваються у клітині впродовж одного, нерідко термінального, клітинного циклу. Прикладом може бути ...
    ...У більш широкому розумінні під диференціюванням розуміють поступове наростання відмінностей і спеціалізації між клітинами, які походять від однорідних клітин. Перші хімічні та морфогенетичні відмінності між клітинами відбуваються в період гаструляції. Зародкові листки та їхні похідні є прикладом раннього диференціювання, яке призводить до обмеження потенцій клітин зародка…
    …Всі ці ознаки змінюються в процесі диференціювання, характеризуючи клітинну спеціалізацію. Процес, внаслідок якого окремі тканини в ході диференціювання набувають характерного для них вигляду, називають гістогенезом.
    Диференціювання клітин під час онтогенезу є результатом послідовних реципрокних (взаємних) впливів цитоплазми і змінених продуктів активності ядерних генів. Таким чином, диференціальна експресія генів є основним механізмом цитодиференціювання.
    У ряді випадків остаточне диференціювання пов'язане з "добудовою" молекул ферментів або гормонів….
    ….Таким чином, диференціювання клітин не зводиться лише до синтезу специфічних білків, тому стосовно багатоклітинного організму ця проблема пов'язана з просторово-часовими аспектами і більш високими рівнями її регуляції, ніж біосинтез білка на клітинному рівні.»
     
  13. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    В "гуманний спосіб" також не можна вбивати дитину.

    Трохи стомлює абстрактне обговорення цієї біди.

    Кориснішим буде обговорення і рекомендації, що робити тим парам, які не планують більше мати дітей. Адже вбивають плід (а це реально вбивство) здебільшого ті, хто не планує мати дитину. Треба пропонувати їм вихід, який також не був би вбивством, як та сама "спіраль", наприклад, яка знищує запліднену яйцеклітину, а, отже, життя...
     
  14. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    vov66, вот Вы и ответили на свой во-прос (с)
     
  15. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Я не найшов відповіді, чому у певних клітинах, або групі клітин фромуються наприклад клітини кістки, нервові клітини. Прошу дати конкретну відповідь, будь-ласка! Є тільки опис того, що відбувається, а механізму пояснення нема.
     
  16. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Ну до чого тут "За" чи "Проти" абортів? До чого тут науковоподібна дискусія? Якщо ви щось петраєте - то дайте практичні поради, бо з будь-якої і з будь-чиєїточки зору - аборт - ЗЛО.

    Інакше навіщо про це говорити?
     
  17. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    vov66, внаслідок діяльності регуляторних генів. Але то ната-к, мабуть, краще пояснить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. vov66

    vov66 Well-Known Member

    "...В настоящее время, в молекулярной биологии установлено, что гены — это участки ДНК, несущие какую-либо целостную информацию — о строении одной молекулы белка или одной молекулы РНК..." з вікіпедії.
    Але гени, ДНК, знову таки у всіх клітинах одинакові (тотожні). Це не може бути відповіддю.
    "..Диференціювання - це процес, внаслідок якого клітина стає більш спеціалізованою, тобто набуває морфологічних і функціональних особливостей.."
    Назвали процес "розумним" словом і заспокоїлися. Це також відноситься до процесу, який назвали "метаморфоз". Але це не наука!!!
    Ще деякі вислови для роздумів:
    "людина втратила свідомість" - вислів медицини
    "тимчасовий вихід душі (сутності) з тіла" - інше трактування одного і того ж процесу.
     
  19. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Ще раз повторюсь: категорично проти!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Urtica

    Urtica Well-Known Member

    Правильно. І вони містять інформацію про весь організм. Регулятори потрібні для того, щоб пригнічувати експресію генів у повній мірі, залишаючи лише те, що потрібно даній конкретній клітині.
     
а де твій аватар? :)