а ви любите українську мову?

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем duncan, 19 бер 2010.

?

українську мову ви любите?

  1. так!

    91,4%
  2. ні.

    4,3%
  3. тяжко мені з нею

    1,4%
  4. не володію чи погано розумію

    2,9%
  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ну як вчити...
    слова означають якісь предмети, явища...
    якщо нема промисловості - нема технічних книжок українською :dntknw:

    можна уявити ситуацію, коли люди добровільно і швидко вчать якусь мову... наприклад, англійську
    тому що це вигідно...
     
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    у мене постійно вибір - або читати російською... або такої інформації нема взагалі українською

    не знаю, як там менші народи - чехи чи литовці викручуються... англійску мабуть вчать :scratch_one-s_head:
     
  3. Good man

    Good man Обычный человек

    Не надо быть двуличным. Говоришь на мове, думаешь на мове, потребляй информацию на мове.
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    не говорите, что мне делать... и я не скажу, куда вам надо идти... ;)
     
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    С таким подходом на форуме может сразу идти. В свой огород или подальше.:)))
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Турист, давайте, я за Вас.
    Ти, гамнюк Гудман, кацапська блядь, чого тут ошиваєшся, де всі пишуть українською?
    Іди, гімно смердюче, на кацапські ресурси і там "потрєбляй інформацію на свойом язіке". "Нє надо бить двулічним." Спочатку на себе, паскуду, в дзеркало поглянь, а тоді будеш іншим зауваження давати. Гуляй лєсом.
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    такий підхід не завжди ефективний :dntknw:
    -------------------------------
    от приміром, я вас послухав...
    пішов на блок-пост до тих (озброєних) окупантів, що в нас були минулого року... і все їм так і сказав................
    і що було б далі?
    я був би правий, але вже мабуть неживий :sad:
    так нецікаво :dntknw:
    --------------------------------
    тому я зайшов з іншого боку...

    спитав:
    ну ви згодні, що росія - величезна багата країна?
    звісно, що з цим усі згодні ! а ви хіба не згодні? :acute:
    ну і чого ви сюди приперлися? в чому смисл вашого нашестя приїзду ? :scratch_one-s_head:
    ну ви розумієте, що військові - це 1% населення? (натякнув, що зброя - це ж ще не все) :mda:

    їхали б ви хлопці додому... :mda:

    і шо, у вас вдома не така сама земля, не можете знайти нормальну роботу? :scratch_one-s_head:
    а чого? ааа...вас там самих влада душить...? вам дома погано?
    так може б краще у себе вдома порядок би навели... :mda:
    ---------------------------------


    я зробив, що міг, щоб вмовити окупантів їхати додому...
    може хто й послухав, цього вже не знаю :dntknw:
    а хто не послухав, той залишився чекати ЗСУ
     
    Останнє редагування: 6 лют 2023
  9. Good man

    Good man Обычный человек

    Не истери, дерьмо кацалапое. Ещё не было тебе команды из центра об этом. Сиди тихо, старый фсбшник.
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    У тебя нет злобы в сердце, а кацалапый урод озлоблен. Он искренне обижен на администрацию форума, которая банила борщеварочку и ему выдавала "плюшки" за хамство. Он считал здесь себя самым умным, особенным, которому простительно многое, почти всё. А пришёл я и показал мастер класс по уму и логике. Поник кацалапый, осталось ему только ракеты наводить да премии за это получать. Но и тут в последнее время не густо. Тяжёлые времена наступили для кацалапого урода. На форуме не уважают, денег всё меньше.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @mypucm, у наведеному Вами випадку Ви мали справу із нормальними людьми. Їм засрали мізки, от вони і приперлися зі зброєю в Україну.
    Тому Ви аргументовано примусили їх задуматися.
    А гамнюк Гудман - він сам кому хочеш мізки засере. Він сюди і приперся на український форум три роки тому, щоб засирати мізки, сіяти ворожнечу та недовіру до української влади, вихваляти Хула та російські порядки.
    Тому з ним дискутувати, наводити аргументи - марна справа.
    Тому він буде маніпулювати поняттями, цькувати одних на інших, сипати всілякими софізмами, а коли нічого відповісти, бо приперли до стінки - відмовчуватися.
    Він щойно тут з"явиться, то не стане пояснювати, чому він, такий розумний, іншим вказує на те, коли і якою мовою користуватися, і чому сам не виконує тих рекомендацій, які дає іншим, а накинеться на того, хто тицьнув його бридкою пикою у його ж власне лайно.
    Це я так - по-простому, попри університетську освіту за плечима.
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    хм... цікаво...

    значить ті, хто прийшов у моє місто зі зброєю, - нормальні?

    а диванний експерт гудман, який сидить вдома, - ненормальний?

    :scratch_one-s_head:
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Знаешь как отличить пропагандиста от непропагандиста? Очень просто. Первый никогда не будет призывать тебя думать. Для него это смерть. Ему нужен не ты думающий, а ты согласный. Поэтому пропагандист всегда мстит тем, кто с ним не соглашается.
    Когда я пришёл на форум, то со стороны кацалапого урода всё было нормально. Уважительно общался, всегда на "вы". Ровно до тех пор, пока не узнал, что я за Порошенко. Всё изменилось мгновенно. Сразу грязь и оскорбления. Когда Михаилов ему не получилось убедить, с ними произошло то же самое - кацапы, работают на кремль, хамство и оскорбления.
    Ты думаешь, почему он с тобой такой любезный? Потому что реальный кандидат в секту Зеленского. Сейчас с его стороны идёт аккуратная обработка тебя, чтобы ты как будто сам пришёл к поддержке Зеленского. Вся его вежливость напускная и к конкретной целью. Ему нужен ты, согласный с ним.
    Это враг, который притворяется патриотом. Стратегия кремля - пусть люди безоговорочно верят Зеленскому и он сам, своими ошибками, из-за неопытности и самолюбия приведет к поражению.
    Я же, в противовес кацалапому уроду, призываю думать. Не согласен со мной? Пожалуйста, твои аргументы и беседуем дальше. Спокойно, без оскорблений. Пришли к выводу, что твои аргументы сильнее, отлично, значит мне следует согласиться с тобой. Если мои аргументы оказались сильнее, почему бы тебе не принять мою точку зрения. Нормальная дискуссия именно так и должна происходить.
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @medwedo berlogsoni, нормальним людям мізки не засереш
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @mypucm, @Gyppsy, можливо, я помилився у використанні епітета "нормальний". Потрібно було сказати "звичайний", тобто, не такий, що займається професійно засиранням мізків, а такий, який живе собі десь там в глибинці росії, і якому регулярно засирають мізки протягом десятків років такі як Гудман.
    А от Гудман - не диванний експерт, а професійний провокатор.
    Диванний експерт не почне використовувати замість аватара український прапор і писати при цьому антиукраїнські пости. Диванний експерт майже завжди скаже, звідки він пише.
    Ми в загальних рисах знаємо тут на форумі про всіх, хто звідки. Хто з Харкова, хто з Херсона, хто зі Львова чи області. Я все життя прожив у Києві, зараз - на Черкащині. Виставляв фото своєї тютюнової грядки, городу, клена, що я зрізав на дрова, дороги, що проходить повз мою сільську хату.
    Тому Гудман - не диванний експерт, а троль. Причому - російський троль.

    @Gyppsy, а Вас хочу запитати, Ви коли голосували в 2014 році за Порошенка, Вам тоді Порошенко не засрав мізки своїми обіцянками? Ви йому не повірили?
    От Василь не вірив йому, відразу бачив у Порошенкові баригу. А Ви і я повірили. І таких було більше половини виборців.
    Ота більша половина українських виборців 2014 року - це люди нормальні, яким засрали мізки, чи ні, так що вибори пройшли в один тур?

    Гудман цілеспрямовано вижив із ЛФ СільверБуліт, тероризуючи її весь час. А адміністрація форуму із якихось невідомих причин закривала очі на це цькування.
    Гудмана не зацькуєш. Йому сци у вічі, а він буде тут сіяти ворожнечу. Зараз уже почав піддьоргувати стосовно можливої здачі Бахмута.
    На цьому досить. Думаю, я досить зрозуміло висловився.

    зі. До речі Порошенку вдалося засрати мізки половині українців за пару місяців, а росіянам мізки засирають протягом, як мінімум двадцяти років.
     
    Останнє редагування: 7 лют 2023
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @medwedo berlogsoni, ні, мені Порошенко не засрав мізки. Вибору не було, а час був такий, що вибору не було.
    За одне душа болить - за житомирський фонтан. Але зараз на дворі зима, то мені той Порошенко наразі десь.
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я знав, що такою буде Ваша відповідь.
    Згадайте динаміку наступу на Донбасі до того, як Порошенко став Президентом, і після того.
    Українці самоорганізувалися і цілком успішно і динамічно відвойовували сепаратистські території. Без усякого Порошенка.
    Вас і мене і ще більше половини населення підвели до думки, що не було вибору.
    Маріуполь звільнили, між іншим, до того, як Порошенко офіційно став президентом. Потім уже він примазався до визволення Маріуполя.
    Уявіть собі, що росіян підвели до думки, що якщо не забрати Крим, то там будуть військові кораблі США. Легко в таке повірити? Легко.
    Уявіть собі, що росіян підвели до думки, що на чолі України став недосвідчений комік, який розвалив економіку України та ЗСУ некомпетентними діями, і перемога буде легкою, і заходити в Україну потрібно тому, що НАТО наближається до кордонів Росії, користуючись слабкістю української влади. Легко було в таке повірити? Легко. Тим більше, що росіян переконали, що населення України в більшості своїй чекає, коли нарешті прийде російський воїн-визволитель. Російські солдати вважали, що вони прийшли не загарбати українські землі, а виконували визвольну місію. І їх зустрічатимуть хлібом-сіллю, квітами і кавунами (як у фільмі Максим Перепелиця).

    От Ви самі знали наперед рік тому, що комік Зеленський, майстер веселого жанру, виявиться настільки непохитним Верховним Головнокомандувачем? Це - свого роду також обман, але у кращий бік. Адже обирали Зеленського "лише не Порошенко знову", а не завдяки його якостям як політика чи керівника, здатного керувати цілою державою.
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Може і Зеленський майстер , але Єрмака тре мінєти. Ще позавчора
     
  19. Good man

    Good man Обычный человек

    :))):))) Его "непреклонность" вскрыл бывший премьер-министр Израиля. Он непреклонно сидел в бункере, пока премьер Израиля не позвонил ему с обещанием того, что его не убьют. И также "непреклонно" вёл переговоры с Россией в Стамбуле весной 2022-го. Уже прямым текстом всё прояснилось, а эти сектанты продолжают верить.:facepalm:
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)