А у нас поки є газ, а у вас?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем zet, 11 лют 2008.

  1. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo



     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Да, и что? Ей-то он нафиг?
    Сегодня передача была об ём, уране... Спорный вопрос. Дядька какой-то, академик, утверждал что бомбу слепить из этого сырья нельзя. Смысл передачи - граната без чеки под диваном.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo


     
    • Подобається Подобається x 1
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Думаю что пора завязывать... Изменить все равно ничего не сможем, а ломать себе голову из-за какого-то миллиарда неохота...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Було б добре, якщо б Ви розділили мухи від котлет.
    1. Браття-слов'яни є як на Схід від нас, так і на Захід. Є над чим поміркувати: хто до нас більш дружній - реально, на фактах. А ще зрозуміти: браття є добрими друзями, коли між ними нема тиску політичного і економічного.
    2. Мир, дружба і злагода НІКОЛИ не будується на підпорядкуванні та втручаннях.
    3. "Дивитись" за океан чи на Кремль, тобто прогинатись - однаково погано. (Була така доба в історії України - Руїна, саме через те, що навперейми шукали, під кого підстелитись. Навіщо повторюватись?)
    4. А що якщо порахувати, чи вигідний нам іноземний флот? Може без нього Севастополь матиме більше зиску через альтернативні джерела прибутку?
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Газосланцева лихоманка

    Новітні технології змінюють ринок енергоресурсів. Чи це помітили в нашому уряді?


    Якщо в Росії «сланцеву лихоманку» не помічали навмисне, то в Україні, схоже, її так і не помітили до сьогодні. Адже ця подія здатна кардинально змінити не лише економічну структуру нашої економіки, але й, можливо, усю її геополітику як транзитної держави. Потрібно усвідомлювати, що зростання видобутку сланцевого газу і постачань ЗПГ завдасть шкоди і Україні. Наше значення як транзитної держави для газу сильно зменшиться. Але відбудеться це не одразу, і в нас ще є час для використання ситуації, що змінилася. У цих умовах не дуже зрозумілою є відчайдушна боротьба наших високопоставлених чиновників від енергетики за зниження ціни російського газу для України. І це при тому, що в нас є величезні запаси сланців, газ у шельфі Чорного і Азовського морів, на суші в Полтавській і Харківській областях і можливість налагодити постачання ЗПГ. Для будівництва відповідного терміналу в Одесі є інвестори. Поки розпочнуться постачання з Каспійського регіону, газ можна возити з Алжиру і Персидської затоки. У будь-якому разі його вартість не перевищуватиме 180—200 дол. за 1 тис. куб. м. Росія і так буде змушена знижувати ціну на газ, інакше в Європі покупців буде все менше і менше. Так за що йде боротьба, для чого ми поступаємося в атомній і гідроенергетиці?
    а американськими і британськими джерелами, в Україні знаходяться значні запаси сланцевого газу. Проте сьогодні точні дані навести неможливо, так само як і визначити геологічні й технологічні особливості нашого сланцевого газу. Тож основні зусилля зараз потрібно зосередити не на принизливих переговорах з Москвою, а на терміновому пошуку інвесторів у розвиток нашого газового виробництва. Не варто квапитися, якщо немає ефективної стратегії, що враховує як усі варіанти розвитку технологічної революції, так і можливі геополітичні сценарії. У Європі й США революція в газовій галузі викликала справжній ажіотаж не лише в економіці, але й у політичних колах. З нею пов’язують величезні надії на оздоровлення економіки і позбавлення від газових шантажистів, які раніше диктували свої ціни і щозими погрожували заморозити Європу. Як сказав Обрі Мак-Клендон, глава Chesapeake Energy, основного виробника природного газу в Сполучених Штатах, «це схоже на втручання зверху. Саме в той момент, коли ціни на нафту злетіли вгору, ми боремося з проблемами в економіці, стурбовані глобальним потеплінням, а загрози національній безпеці залишаються високими. Але одного дня ми прокидаємося, і у нас є ця достатня кількість природного газу довкола нас». І у нас усе це є. А ми, замість того, щоб підібрати це багатство і використовувати для розвитку нашої економіки, на напівзігнутих просимо подачок від пихатого сусіда. Коли ж нам це набридне?..
    весь текст
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    А що там з газовими угодами завтра буде, хтось щось знає? Бо я тако краєчком вуха по новинах чула, що за нижчу ціну на газ для українців Росія захотіла Чорноморський флот і щось там в Керченській протоці чи то й саму протоку. Хтось детальніше чув про таке? То Україна тепер буде за дешевший газ (так буцім) розплачуватись своєю територією і т.п., та?...А може ГТС, збагаченим ураном і т.д.? Може ліпше тоді розвивати нетрадиційні енергоджерела, як думаєте? А то з таким підходом до газового питання можна стати "голим, босим і додому далеко"...Імхо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Путін хоче за дешевий газ контрольний пакет авіабудування України
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Dexter

    Dexter Well-Known Member

    Україна і Росія продовжили термін перебування ЧФ РФ у Криму на 25 років

    Росія і Україна підписали угоду з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України.
    В угоді йдеться про можливість продовження базування Чорноморського флоту в Криму після 2017 року на 25 років з правом подальшої пролонгації ще на 5 років.

    Янукович заявив, що Україна розглядає питання перебування ЧФ РФ на своїй території в контексті системи колективної безпеки в Європі.

    "Це питання ми також розглядаємо в контексті формування системи колективної європейської безпеки. Ми розуміємо, що Чорноморський флот буде одним з гарантів безпеки серед країн Чорноморського басейну", - зауважив він.

    Янукович сказав, що Україна підтримує ініціативу президента РФ про розгляд концепції європейської системи колективної безпеки. За його словами, Україна готова брати активну участь у цьому питанні як держава, яка не входить ні в один військово-політичний блок.

    "Україна хоче знайти своє місце і отримати відповідні гарантії колективної безпеки, які, до речі, було визначено угодою з ядерного роззброєння України ще в 1996 році", - сказав український Президент.


    http://news.bigmir.net/ukraine/269912/
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Зовсім дах поїхав....
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Це не відповідає Конституції України.
    І ця угода повинна бути ратифіковано у парламенті. Слово за опозицією, якщо вона ще жива.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. - это не тот случай, когда возможно решение без консультаций с НАТО. ЧФ РФ де-факто является составной частью системы коллективной безопасности в Европе, при этом имеет свою нишу (бояться его из-за полного контроля над проливами НАТО не собирается, а использовать как резерв в совместных операциях в Средиземноморье - вполне. Что до Грузии, то на неё и у ослабленного (при перебазировании) ЧФ сил хватит с большим запасом, наоборот, к ней только ближе было бы, а часть флота встала бы в Абхазии). Дах Януковича тут, думаю, не при чем. Или Вы про чей-то ещё, от этой новости?
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Вже вони аж розбіглися нам, простим смертним, ціну за газ знижувати! Цю знижку хіба що Ахметов і ко відчують.
    Ще тільки три місяці Януковичевого президентства минуло, а він вже стільки роздарував! З того "пакращення життя вже сьогодні" плакати хочеться... Парадокс: долар падає, економіка України, за словами Мікол Янича, набирає шалених обертів, ціни на енергоносії поки що на місці, а у супермаркетах продавці не встигають товар переоцінювати! Скоро з тої України взагалі нічого не залишиться. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    У вас там не пишут, когда землю покупать можно будет? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Gron

    Gron тафгай

    На цвинтарі, для вашої-нашої влади, у нас в місті, задарма віддадуть.

    Welcome to Ukraine:preved:
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Dexter

    Dexter Well-Known Member

    В перехідних положеннях КУ прописана можливість перебування існуючих іноземних баз на території України.

    Розділ XV - Перехідні положення
    <...>
    14. Використання існуючих військових баз на території України для тимчасового перебування іноземних військових формувань можливе на умовах оренди в порядку, визначеному міжнародними договорами України, ратифікованими Верховною Радою України.

    http://kievgrad.info/page/1/51

    Фактично це формулювання "тимчасове перебування" дає можливість перебувати ЧФ в Криму вічно.
    Миздобул зробив своє діло-весь термін свого перебування на посту президента боровся за те щоб випроводити ЧФ з Криму в 2017 р ,а в кінцевому підсумку привів до влади людину,яка одним розчерком пера пустила всі ці його старання коту під хвіст.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Володимир Вишня

    Володимир Вишня Well-Known Member

    http://unian.net/ukr/news/news-373290.html

    Газ дешевший буде хіба що для олігархів.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Нічого доброго. Нуворіши у своєму репертуарі. На Україну їм начхати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Ничего не понимаю.
    Зачем скидок просили?
    И как это получается, что если от 300 отнять 100, то остаётся 450???
    Полные непонятки.
     
  20. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Пролонгація ЧФ - це комплексні втрати по всіх напрямках - політичних, економічних, соціальних. Це бовтання в задушливому і чадному фарватері за кремлівським "титаніком". На питання, "до чого тут флот і ***" - не відповідаю, бо хто хоче розуміти - розуміють, а іншим - не роз"ясниш, бо неможливо.

    Отже, втрати:

    Зовнішньополітичні:

    1. Гуд Бай Євросоюз.
    2. Гуд Бай НАТО.
    3. Гуд Бай Шенген.

    Внутрішньополітичні:

    1.Прощавай місцеве самоврядування;
    2.Прощавай боротьба з корупцією.
    3.Прощавайте реформи.

    Зовнішньоекономічні:

    1. Гуд Бай міжнародні інвестиції.
    2. Гуд Бай євростандарти.
    3. Гуд Бай міжнародні курорти в Криму.
    4. Гуд Бай європейська кооперація.

    Внутрішньоекономічні:

    1.До побачення, прозорий бюджет.
    2.До побачення рівні правила для всього бізнесу.
    3.До побачення демілітаризація Криму.
    4.Здрастуй, розвиток курортів Півдня Росії і гибіння Півдня України.

    ---------- Додано в 16:19 ---------- Попередній допис був написаний в 16:09 ----------

    "Палковнік" адобріл. А що ви, власне, одобрямствуєте, "палковнік"? Те, що корумпований Кремль законсервував себе в Криму? Що російським НАРОДНИМ бюджетом і вашою пенсією Кремль заплатив за свої кримські оборудки, відмивання бабла, військові "прожекти", в яких відмиває мільярди? Одобряєтє те, що якщо ви через 10 років викажете невдоволення, що в європейській Болгарії пенсія вище вашої втричі, то вам рідний російський ОМОН дасть гумовою дубинкою по сивій, але такій же дурній голові?
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)