А у нас поки є газ, а у вас?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем zet, 11 лют 2008.

  1. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    мечтьі-мечтьі - в чем ваша сладость?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Ну не путайте праведне з грішним,
    випихати на переший план, як аргумент, думку героїв - то радянська практика, яка у всіх вже оскому набила,
    тому так всі і реагують, хоч може і ті роздуми не завжди банальні.
     
  3. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Ось тут ми на роботі розмовляли та появилася ще одна версія: В Україні зараз не вистачає грошей за газ і гроші ті взяв собі пан президент України, бо він уже знає, що після виборів йому капєц, а зараз йому тільки треба досидіти до виборів. ;) Спитаєте "Чому?" Гаразд, відповідаю:
    Бо коли тут у Москві 31го грудня був Нафтогаз - вони нічого не могли відповісти, бо з Києва не було ніяких розпоряджень. Також зараз "відібрано" вдвічі більше газу ніж потрібно для турбін ГТС, також чомусь говорять про 36 годин які необхідні ГТС для того, щоб вона почала працювати... Шановні, як на вашу думку, для чого потрібно 36 годин трубі? Центральне опалювання у вас теж починає працювати на другий день? А коли видмикають та вмикають газ - він теж більше доби до вашої квартири йде? Зі всього цього можна зробити висновки, що можлива така ситуація, що гроші вже вкрадені... Попереджую: це тільки версія.
     
  4. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    тоді для необізнаних з темою.
    Патон присвятив своє життя вивченню корозійної міцності сплавів та зварних з'єднань
    Саме він створив відповідний інститут (науково-дослідний) в Україні.
    Саме працівники того інституту приймали участь у будівництві всіх існуючих газо- та нафтогонів (на теренах СНД)
    Саме вони - ці спеціалісти - найкраще знають технічні проблеми цієї галузі
    ==
    Він герой не тому, що хтось йому якусь "медальку" на лацкан причепив, і не тому, що він москалів облаяв.
    Інститут Патона навіть зараз, при занепаді української науки - все одно визнаний авторитет у "міцності сталі та сплавів", і прикладній стороні цієї галузі - конструкційна міцність нафто- та газогонів, електростанцій (усіх видів) та устаткування для них.
    До речі - один з основних "експортерів мозгів" за кордон
    ==
    а от випихати на передній план якісь амбіції та хлопський розум там, де потрібні знання - на жаль, ще оскому не набило, зате буяє буйним цвітом, і пожинає плоди щороку :)
    і не тільки грошові збитки - а й аварії з загибеллю людей :)
    в якийсь момент було враження, що прапори взагалі не зніматимуть - зніматимуть/вішатимуть лише траурну стрічку
     
    Останнє редагування: 13 січ 2009
    • Подобається Подобається x 3
  5. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Це не версія. Це - гумор.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Вы полагаете, что такое невозможно просто потому, что в это сложно поверить?;)
     
  7. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Да поверить можно, осуществить невозможно.:)
     
  8. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    З темою обізнані -читайте уважніше допис, авторитет Патона ніхто не заперечує,
    просто мовиться про аргументи героїв...
     
  9. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    А вот что говорит нам главный советник "Нафтогаза":
    Іван Дияк: Це зовсім неправда. По-перше, газотранспортна система відповідає технічним нормам, які є на сьогодні. Ви думаєте, російська система краща від української? Вона така сама, так само будувалася, тими ж спеціалістами, що й на Україні. Ті газопроводи, які сьогодні подають газ до Європи, скажімо “Уренгой-Помари-Ужгород”, будувались, йшли як з Уренгоя, так і через територію України. Так що тут нема питань щодо можливості подачі газу. Газ не подають, тому що газу нема. Тому що Росія обдурює Європу, перекрила всі крани і не дає газу на Україну, щоб його транспортувати на Європу.
    Ответ, конечно, в стиле "Сам дурак". Кому верить? Понятно, что никому. Уже начинает закрадываться сомнение, что российская и украинская "верхушки" договорились провести эту газовую войну. Во всяком случае, о том, что она будет все знали заранее, в этом сомнений нет.
    Когда уже закончатся эти постсовковые "братские терки"? Неужели мы так и не увидим проблесков цивилизации?

    Тим, а вы думаете, что фокусы с воровством проделываются только по эту сторону границы? Это было бы с вашей стороны очень наивно так думать. Если бы так было, то Россия "разорвала" бы Украину. Но, этого не происходит. Почему, не задумывались? Только новогодние "газовые танцы" который год подряд.
     
    Останнє редагування модератором: 14 січ 2009
    • Подобається Подобається x 2
  10. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    ...була в 1991 році. Але це було давно, сьогодні за вікном вже 2009 рік.

    +1
     
  11. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    В 90-е годы я знал 100% что на транзите газа через Украину зарабатывали налево с обеих сторон. Но сейчас газ поставляет Газпром, а Украину представляет почему-то не Нефтегазукр, а компашка Фирташа и Ющенко
     
  12. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    РосУкрЭнерго на 50% принадлежит России и, кстати, это была инициатива Газпрома. Они же все из совка вышли и в условиях коррупционных олигархических государств без "откатов" не мыслят существования. Им сложно будет с этим распрощаться, но прийдется.
    Як повідомляе прес-служба А. Гриценко, сьогодні парламентарій звернувся з відповідним листом до в.о. Голови Антимонопольного комітету України, вказавши, що про наведений факт заявив особисто співвласник "РосУкрЕнерго" Дмитро Фірташ в інтерв'ю російський газеті "Ведомости" (№1 (2271) від 11.01.2009): "RUE уже контролирует 75% продаж газа на Украине", в якому точний перелік придбаних "РУЕ" облгазів чи міськгазів не наводився.

    "Мені не зрозуміло, чому держава Україна дозволила, щоб компанія, зареєстрована у Швейцарії, співвласником якої є російський "Газпром" і окремі фізичні особи з України, перебрали на себе контроль за розподілом 50 млрд. кубометрів газу в Україні? Це - проблема національної безпеки України і наш Комітет не залишить це питання без належного реагування з боку держави!", - заявив А. Гриценко.
     
    Останнє редагування: 13 січ 2009
    • Подобається Подобається x 2
  13. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    А я что говорил?:
    "...
    Европейские наблюдатели между тем полагают, что пропагандистские ухищрения едва ли способны поправить ущерб, нанесенный в ходе нынешнего конфликта имиджу Украины. "Я думаю, для Украины последствия будут катастрофическими, потому что если кто-то думал примитивно играть роль жертвы и пользоваться симпатиями, которые существовали к Украине после "оранжевой революции", то он просчитался", - сказал "Интерфаксу" представитель Совета по внешней политике Германии Александр Рар. По его мнению, проблемы с транзитом российского газа самым негативным образом скажутся на перспективах присоединения Киева к различным евроатлантическим структурам. "На Западе люди тоже не дураки и понимают, что в газовой войне, от которой не на шутку пострадала Европа, главным игроком была все-таки Украина. Я думаю, на перспективах вхождения Украины в ЕС это будет отражаться очень негативно", - уверен политолог. Рар отметил, что "Украина сделала ту же самую ошибку, что и Грузия". "Грузия тоже хотела вступить в НАТО и спровоцировала конфликт в Южной Осетии, думая, что Запад встанет на ее сторону, как только на мировых экранах появится "русский медведь". На Украине Ющенко или Тимошенко думали сыграть на тех же эмоциях, что и Саакашвили (президент Грузии - ИФ) в августе - спровоцировать Россию на определенные грубые, жесткие действия и потом бежать на Запад и показывать пальцем на злого медведя Путина", - сказал он. Подобная тактика, подчеркнул эксперт, никаких дивидендов Украине не принесла. "Я просто не понимаю, как украинское руководство могло совершить такую стратегическую ошибку. Они от этого вообще никак не выиграли, и урок Грузии дожжен был им показать, что, в конечном итоге, на Западе люди начинают разбираться и уже не становятся автоматически на сторону "жертвы", понимая, что младший партнер способен спровоцировать более сильного", - подчеркнул Рар"
    .
    http://www.interfax.ru/politics/txt.asp?id=56509
     
  14. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Після вступних боїв в цій гілці намічається концен...конценс...Тху! Порозуміння!
    Це вже добре! Мо' наших можновладців на ЛФ запросимо? А то вони між собою ніяк зв'язку не наладять!:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Степаныч, российский ресурс приводит одно, украинский - другое:
    http://www.voanews.com/ukrainian/2009-01-07-voa6.cfm
    "Як і ліберальна Нью-Йорк Таймс, консервативна Вол Стріт Джорнал наголошує на політичному корінні російсько-українсього газового конфлікту. Спробуйте проігнорувати балачки про транзитне мито, борги та ринкову ціну. Мовчазний факт конфлікту між Росією та Україною з приводу газових поставок у тому, що міцні російські хлопці намагаються підсилити енергетичний клуб, щоб підірвати прозахідний уряд у Києві та налякати Європейський Союз. Стратегічне завдання таке ж, як і під час конфлікту з Грузією минулого літа, – пише газета.

    Звичайно Україна також не безневинна, підкреслює Вол Стріт Джорнал. У 2006 році Київ був занадто щасливий, створивши сумнівну, на погляд багатьох, глибоко корупційну схему. Газета наголошує, що розколоті українські лідери відмовились від зусиль зробити енергетичний ринок прозорим чи реструктуризувати свою економіку, щоб зменшити залежність від дешевого російського газу. Водночас, пише видання, мотивації Кремля у цьому конфлікті є чітко політичного і аж ніяк не комерційного характеру. Насамперед, наголошено у редакційній статті, такого поняття як ринкова ціна не існує, оскільки Газпром має монополію на поставки газу в Україну. Росія не дає Україні можливості напряму купувати з інших джерел, як наприклад з Туркменістану, і Москва досі дозволяє таким своїм «друзям», як диктаторська Білорусь отримувати дешевий газ.

    Незважаючи на неприйнятну поведінку Кремля, про яку заявляють у Європі та США , окремі країни продовжують співпрацювати з Росією, що робить їх заручниками Кремля на багато років вперед – пише столична Вашингтон Таймс. Зокрема, наводить приклад газета, Німеччина, одна з країн, які розглядають Росію як стратегічного партнера і занадто покладаються на Газпром. Німеччина заявляє, продовжує видання, що ніколи не мала проблем з поставками газу з Росії навіть під час «холодної війни». Однак, годувати ведмедя може лише означати, що він з’їсть вас останнім, підсумовує Вашинтон Таймс."
    Как там было у Окуджавы, забыла совсем. "Каждый пишет, как он слышит (или дышит)"
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та він то герой, але цікаво інше, не підкажете, скільки йому років? Бо у старості він герой, але ось думка... при глибокій старості далеко не завжди має цінність, нє?
     
  17. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Извините Ома, но вы совершенно не в курсе. Газпром подобные договора заключил со всеми европейскими странами. Но только со стороны Украины выступила частная фирма, хозяин которой Фирташ, гражданин Украины и приближенный к Ющенко
     
  18. рівнянин

    рівнянин Well-Known Member

    Степановичу! Німеччина давній партнер Росії (пригадайте родослівну царів і їх дружин). Вона є зацікавленою стороною в газовому конфлікті. У разі відсторонення України від транзиту газу на провідну раль в транспортуванні російського газу стає вона. Ось тільки це буде після вводу "Північного потоку". Ви ж в курсі хто в Європі лобіює його будівництво.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ніяк не можу одного зрозуміти: шо москалі їдять, що в них так газу багато?
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Можете мене шапками та валянками закидати, але ціна для України на газ має бути ринковою, тобто такою самою як для європи мінус витрати на транзит. Це нормально платити за продукт стільки скільки він коштує, правда всі відносини з Росією мають будуватись на цьомк принципі. І за транзит також треба платити реально а не стільки скільки зараз. І за базування флоту ринкову вартість оренди земель Криму. але то всьо лірика... Винні ми самі, ми споживаємо газу набагато більше ніж в європі. Ми гріємо навколишнє середовище, (може в нас тому такі зими паскудні????) металурги та хіміки скільки вклали в модернізацію виробництва, скільки витратили на енергозберігаючі технології???? Добре зараз криза, а 10 років до того виробництво тільки зростало, прибутки були, але ж так дешевше працювати на радянському обладнанні яке має ККД нище плінтуса, тоді ж газ ніхто не рахував.
     
    • Подобається Подобається x 6
а де твій аватар? :)