А у нас поки є газ, а у вас?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем zet, 11 лют 2008.

  1. Пересвет

    Пересвет Well-Known Member

    Мих, да Россия и рада поставлять газ ЕС, только Украина его не посталяет через свою территорию, а тырит. Ясно, что Россия приостановила поставки газа через Украину, так как Украина не обеспечивает его транзит. Украина в очередной раз показала себя неблагопристойным транзитером. Пора заканчивать Северный и Южный потоки и пускать газ в обход Украины.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    яке?
    Росія зменшувала поставки і кричала, що Україна краде. Хай тоді продає газ через інші траспортні коридори, якщо не подобається.

    а воно не допоможе. навіть при побудові мимо України тр. системи.
     
    Останнє редагування модератором: 9 січ 2009
    • Подобається Подобається x 1
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    А що тут за "Раша" з'явилася ?
    Я знав одну Рашу - Рашель Лейбовну Нейман. Так вона давно в Ізраїлі. І тепло, і газ крадуть в арабів. :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. zet

    zet Дуже важлива персона

    Да пускайте как хотите. Тогда купят только столько, сколько необходимо и все. Только ничего из этого не выйдет, пропускная способность не та. Да и вранье в этой истории на вранье. Правду узнаем не скоро. Но то, что Россией это спланированная акция заранее - нет никаких сомнений.
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Товарищу из Ижевска про цену на транзит 3,4, как Путин сказал:
    "Стоит отметить, что транзитная ставка по территории Словакии и Чехии составляет 4 долл., а в Германии – от 2,5 до 3,9 евро. Более того, в Европе есть государства, которые оценивают услуги по транзиту более чем в 11 долл./ тыс. куб. м на расстояние 100 км."
    По оценкам специалистов рыночная цена за транзит газа по Украине сегодня колеблется от 5,5 до 9 долл. / тыс. куб м на 100 км. расстояния
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Безперечно сплановано. Але шось у них не вийшло. Шось не спрацювало. Тепер тре знайти вихід з дурнуватої ситуації, в яку самі ввійшли.

    От цікава фраза: "По оценкам спеціалістів".... То все одно, що коли б мене запитали: яка у тебе зарплата, а я б відповів: за оцінками спеціалістів від 2 - до 4 тисяч гривень на місяць.
     
    Останнє редагування модератором: 9 січ 2009
    • Подобається Подобається x 3
  7. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Расчет ставки на транзит и пересмотр договора транзита:
    http://www.epravda.com.ua/publications/495fffacc9959/
    Ставка транзиту повинна розглядатися завжди у сукупності з іншими умовами контракту на транзит. Ставка 5,11 дол. розрахована, виходячи з застосування ряду європейських принципів, що є релевантними для України:

    1. Замовлені потужності. "Газпром" зобов'язується надавати для транзиту не менш ніж 110 млрд. куб м. на рік. При зменшенні обсягів транзиту ставка пропорційно збільшується.
    2. Натуральна плата за паливний газ ("commodity charge"). "Газпром" надає паливний газ, необхідний для транзиту, в натуральній формі та безкоштовно. Якщо переводити у грошову форму, це додаватиме до ставки транзиту 0,52 дол. (За умови, що обсяг такого газу складає 4,9 млрд. куб. м, (4,5% від обсягу транзиту) а його ціна дорівнює 133 дол.).
    3. Контракт на транзит є довгостроковим, укладений напряму між потужними компаніями з реальними значними активами, а також підтриманий державою. Адже в розрахунку ставки використана достатньо консервативна оцінка вартості капіталу - 15%. Це набагато нижче за реальну ставку вартості капіталу для українських компаній.
    Наприклад у публікації Секретаріату Енергетичної Хартії зазначалося, що, за їхніми дослідженнями, ставка вартості для українських умов повинна становити 38% - у свою чергу це означає, що транзитний тариф має становити 11,26 доларів.
    Про уход от кабального договора транзита в двух словах:
    1)Цей злощасний контракт укладено між господарюючими суб'єктами, зокрема, "Нафтогазом". До честі українських прем'єр-міністрів, як Януковича так і Тимошенко, незважаючи на побажання "Газпрому" вони не закріпили зобов'язання щодо транзиту за заниженою ставкою на рівні міждержавної угоди.

    2)Варіант з банкрутством "Нафтогазу" є ключовим технічним аргументом у переговорах з "Газпромом". Аргументом по суті мають стати інтереси самого "Газпрому" не воювати, а розбудувати стратегічно стабільні стосунки з Україною, як зі своїм найбільшим клієнтом та ключовим транзитером.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Що цікаво, що тут не йдеться про достатки Росії. Просто Путін добре заробив на газі і хоче ше більше, а бідний російський народ, як був бідний, так і залишився.
    Народом можна керувати, вживляючи йому в мозги, що його газ крадуть, а насправді цей народ жодного відношення до цього газу не має.
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    http://www.echo.msk.ru/programs/opponent/564315-echo/
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Политическая подоплека газовой войны ясна: Россия хочет свалить проамериканского президента Ющенко. Но кто виноват, что Украина так подставилась. Вот три простых вопросов, которые задал http://www.zik.com.ua/ua/news/2009/01/09/164554

    Саме до Юлії Володимирівни хотілося б поставити декілька зовсім не риторичних запитань:

    1. Чому переможний меморандум, підписаний с Володимиром Путіним з прямими контрактами і поступовим 3-річним підвищенням цін так і не став реальним документом?

    Минулого року новопризначена прем’єрка Юлія Тимошенко наполягала на підписанні нової угоди про імпорт газу в Україну. Протягом двох перших місяців 2008-го тривали суперечки із Москвою. Вони супроводжувалися традиційними звинуваченнями України у несанкціонованому споживанні газу та погрозами перекрити газовий кран. Втім, пристрасті були набагато менші, а відключення «показушними».

    Москва частково погодилася із пропозицією української сторони та стала направляти весь газ від «Росукренерго» на адресу НАК «Нафтогаз» без участі спільного підприємства цих двох компаній - «Укргаз-Енерго». Згодом росіяни пообіцяли задовольнити іншу частину тимошенківських бажань – позбутися «Росукренерго», але за умови сплати газових боргів, які почали накопичуватися ще з початку 2008 року. Новий порядок було закріплено в угоді від 12 березня та жовтневих меморандумах – міжурядовому та міжкорпоративному. Сторони попередньо погодилися на поступовий перехід на європейські ціни за імпортний газ та на прямі поставки від ВАТ «Газпрому» до НАК «Нафтогаз України».

    Втім «романтичний період» у газових стосунках між Києвом та Москвою закінчився так саме раптово, як і почався. В листопаді президент РФ Дмитро Медвєдєв у досить жорсткій формі нагадав про мільярдні борги України, накопичені за поточний рік.

    З чого виникає друге питання до Тимошенко.

    2. Чому державний «Нафтогаз України» після того як повернув монополію на внутрішній ринок, збільшивши у декілька разів маржу від продажу газу, отримавши індульгенцію на сплату податків та отримавши прямі дотації з державного бюджету, так і не зміг вчасно розрахуватися за паливо?

    Українська нафтогазова монополія власноруч імпортувала всі об’єми газу та продавала його на внутрішньому ринку. При цьому уряд і керівництво НАК «Нафтогаз» забезпечив для компанії величезну маржу: газ купувався за 179,5 дол., а до споживача доходив вже за ціною понад 300 доларів. За 9 місяців роботи компанія рапортувала про значне зростання власних доходів. За розрахунками експертів додаткові збори з промисловості, «навар» від курсової різниці весною та влітку (коли долар коштував 4,6 грн.), відстрочені платежі в бюджет та митницю принесли «Нафтогазу» близько 2 мільярдів доларів додаткових надходжень. Втім на рівень розрахунків це аж ніяк не вплинуло.

    Апеляції до того, що цей газ не реалізовувався, а накопичувався в сховищах, виглядають дивно. Адже в минулі роки складалася аналогічна ситуація, але за закачані обсяги платили завчасно, в тому числі за рахунок кредитних коштів.

    До речі, з цього випливає третє питання:

    3. Хто конкретно в Уряді чи «Нафтогазі» відповідатиме за те, що компанія через несвоєчасні розрахунки змушена була в авральному порядку купувати валюту за збільшеними цінами, платити штрафи на сотні мільйоні доларів, а врешті-решт просто повісити свої борги на державний бюджет?

    Нова схема роботи не завадила вітчизняній монополії накопичити величезний борг, віддавати який «випала честь» вітчизняним фінустановам – Нацбанку, «Ощадбанку» та «Укрексімбанку», які загалом видали «Нафтогазу» близько 17 мільярдів кредитних коштів. До речі незрозумілим залишається ще один факт. Якщо представники державної монополії ще влітку знали, що у компанії буде «дірка» у 2 мільярди доларів (про це зокрема говорив заступник голови правління НАК Ігор Діденко), то чому кошти тих же державних банків не були залучені завчасно?

    Адже проста «арифметика» показує – влітку на 17 мільярдів гривень можна було купити 3,7 млрд доларів, взимку, коли це робив «Нафтогаз», через стрибки курсу – трохи більше 2,1 млрд дол. До цієї різниці (1,6 млрд дол) варто додати близько 400 млн доларів штрафів, які нарахувало «Нафтогазу» Росукренерго. Таким чином через злочинну недбалість чиновників держава втратила близько 2,5 мільярдів доларів. Цього вистачило б аби додатково в цінах нинішнього року придбати 13 мільярдів кубометрів газу! :ireful1:
     
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Повертаймося до Акції-2005


    РОЗДРУКУЙ ЦЕ І ПРИЧЕПИ НА СКЛО СВОЄЇ МАШИНИ.

    РОЗДРУКУЙ ЦЕ І НАКЛЕЙ У СВОЄМУ ПІД'ЇЗДІ.

    РОЗДРУКУЙ ЦЕ І РОЗДАЙ ДРУЗЯМ.

    БУДЬ ЧЕСНИМ: ЗАКЛИКАЮЧИ ІНШИХ - РОБИ САМ!



    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Salata

    Salata Well-Known Member

    А ПРО "ДОВЫ...ВАЛИСЬ" ТАМ НЕТУ?
     
  13. Шурави

    Шурави Well-Known Member

    Это смотря с каким народом сравнивать. :)
     
  14. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    О, яких людей афішують ... тіки він наче того ... підданий РФ ... , як то він у співласники РУЕ записався ...
     
  15. Russia

    Russia Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Letot_Nsk

    Letot_Nsk Well-Known Member

    Газпром доведе до того, що ЄС купуватиме газ на межі Украіна-Росія:) І саме платити за транзіт Україні:good: Теж непоганий варіант, і простіше буде всім:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Телевізійна контузія?
    Терміново вимкніть ОРТ!:)))
    У п. Менделя якась дивна замашка, чужі гроші рахувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Шурави

    Шурави Well-Known Member

    Для газпрома это идеальный вариант. :good: А вот для ЕС... :scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Russia

    Russia Member

    Уже который раз,уважаемый модератор вы АППЕЛИРУЕТЕ К каналу ОРТ...это где такой?
    В России уже давно такого канала нет....:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Хто ? Газпром чи путін з ручним медведом ?
    Я інші джерела інформації читаю і бачу, що їхні переговорники поводяться як діти, які завчили текст, але не мають жодних повноважень щось сказати "поза текстом".

    Салато, Ви справді вважаєте, що отой ведмежий "філіал Нікарагуа" чогось доб"ється і перед Європою не обісреться ?
    Це - їхній крик відчаю - вони ж подохнуть з голоду, не продавши природні ресурси!
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)