А караван іде!

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 30 жов 2019.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А до того, як Зеленський став Президентом, виходить, фінансував?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тоді, коли була передача влади, який березень?
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Другий тур в квітні, тоді в квітні. Що ви маєте під передачею влади особисто вашого кумира? Ви знаєте скільки ще він підписував державні папери, укази?
    Складав особисті речі, замітав сліди, мабуть, і пив заспокійливе).
    А. ще був скандал, що по його наказу повиносили компи чи телевізори, не пам'ятаю вже точно.
    А тема гарна).
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Фактически после двухлетнего простоя и угрозы банкротства, Запорожский автомобилестроительный завод нарастил выпуск до 325 легковых автомобилей и 8 автобусов в месяц.
    Мало того, на "ЗАЗ" начали собирать модели - Renault и KIA.
    И так происходит тогда, когда к власти приходит президент, который думает о развитии Украины, а не о наполнении собственного кармана.
    Так происходит тогда, когда инвесторы видят, что с нашим государством можно иметь дело и всевозможные поборы и откаты для них остались в далёком прошлом.
    А ещё это чёткий показатель того, что наша страна начала ВЫЗДОРАВЛИВАТЬ.
    И это однозначно не может не радовать.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Аж 325 авто!!@@ Ура - кричали гімназистки і чепчики підкидували вгору.
     
  6. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Це мені нагадує ХТЗ. До Януковича він випускав 4 трахтори на місяць. При Януковичі почав випускати 5 трахторів на місяць. Що дало підставу директору зробити гучну заяву про те, що завдяки мудрому керівницву богоподібного президента, завод збільшив виробництво на 25%.:crazy:
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну що я можу вам сказати, якщо ви не відрізняєте другий тур від передачі влади від одного президента - до наступного, то це ваша біда.

    По свіжим стопам, передача влади у США була вкінці січня, а вибори у США - осінню.

    Ну а якщо вам і це не допоможе, консультуйтесь у петеушника Семенченка - борця проти торгівлі на крові.:))):))):))) Він ж у вас авторитет, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ви забули про ЛАДУ, Жигулі.... теж будуть збирати, співпрацюючи з ворогом.

    ЗАЗ начинает собирать первые Лады. Новости мирового авторынка (infocar.ua)

    А далі ви праві:
    Слава Путінвським прихвостням!!!!

    Доречі, Silver bullet, тільки при класному президенті можна перейти на русскій. Лиш би Пуцін не образився, нє?
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мих, ви не з дуба впали?
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ще щось про Ладу і Жигулі напишіть, а то якось негарно. Торгівля на крові, нє? При хорошому президенту, нє?
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    До речі, Миху, "до речі" пишеться окремо.
    Це багатозначне слово “до речі”
    Так що, пишучи "доречі" разом, саме Ви лизанули Пуйла в саму дзюрочку.
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Вона, може, і забула, зате Вікіпедія пам"ятає.
    Про порошенківську корпорацію "Богдан"
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Це все? Хотілося бзднути, але не було чим?
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А нафіга скакати з теми на тему? Спосіб втікти від дискусії?
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    З нашими ботами діється щось не те. Авітаміноз чи шо?
    Мені не хочеться на них енергію витрачати - читати нема що, понесли маячню, картинки фейкові ліплять. Чи їх командири залишили без керівництва? Покинули як цуценят при дорозі...:)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Квінтесенція прихильників Порошенка.
    Сказати по ділу немає що, перебиваються (фото)жабами.
    Уже і найтупішій людині зрозуміло, що Зеленський набагато кращий Президент зараз, ніж коли б на другий термін залишився Порошенко.
    А цим, видно, ще не доходить.
    Взагалі, я не розумію Адміністрації форуму. Адже чітко сказано в правилах - не переходити на особистості.
    Паря Гудман якісь мої пости просто в підпис вставив. Мені, звичайно, то - фіолетово.
    Неначе, якщо я дам посилання на те, що Порошенко продовжує співпрацювати з Росією, виготовляючи Лади, то це буде неправда, тому що посилання дав кацалапий.
    Я, наприклад, більшість порохоботів просто кинув у ігнор, щоб голову їх маячнею не забивати, не думати над тим, що відповісти.
    У мене є мета - перечитати всього Вудхауза англійською. От я у вільний час в основному цим і займаюся, а не трачу цей час на те, щоб думати, як щось довести Бляберусі.
    Бляберусь - дурний і не крутиться. Це видно із його писанини. Інколи заглядаю, що вони понаписували, і при нагоді тикаю їх паскудними мордами у їх же лайно.

    Я тут, звичайно, також перейшов на особистості. Але - аргументовано.
     
  17. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    На те вона і найтупіша.
     
  18. Good man

    Good man Обычный человек

    Если ты за борщем следить будешь, то в масштабах страны от тебя будет больше пользы, чем от твоих слов тут.;)
     
  19. Good man

    Good man Обычный человек

    ВВП Украины до коронавируса стало стабильно меньше расти, чем в последние годы каденции Порошенко, но нам тут впаривают какой Зеленский хороший. И этот щенок ещё что-то вякает, будто он не кацап.
     
  20. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Що, неприємно чути голос правди? Недивно, що Мавпа Японська вилизуе дупу віслюку і шмарклі: тому що теж шмаркля.
     
а де твій аватар? :)