Погана стаття. Його капiтал зараз становить, якщо не помиляюсь, пiвмiльярда доларiв. Що у вiдносному вираженнi, якщо рахувати на одну копiю продукта, у рази бiльше нiж у Гейтса. I якщо б вiн там щось запатентував - то мав би змогу використати свiй лiнукс, як i патент на нього в туалетi. А пузир лiнукса був надут як раз тiми самими корпорацiями - Dell, IBM, Sun, якi побачили можливiсть зекономити на придбаннi вiндовса.
ой, де я? а тепер по пунктах - делл почала фінансувати лінухи після того, як мікрософти її конкретно киданули IBM - теж була кинута, на додачу - власна OS/2 пішла у небуття. Враховуючи, що IBM вже купу років розробляє і успішно користує власний юніх для великих машин - по перехід клієнтів на персоналках на лінух зовсім не видається безглуздим. те саме стосується санів - вони теж мають власний юніх, і мікрософти певно ніколи не дотягнуться до таких масштабів. == на додачу, дірявість мікрософтівських систем (тут не тільки про віруси мова - а загалом система - суцільні діри і рай для "хакерів"), загальмованість тих систем (воно тільки на екрані швидко підморгує - на реальних тестах - продуктивність нижче плінтуса), та дуже вже обмежена функціональність (гламурно мишкою настроюється, але щось троха більше, ніж "типова установка" - або не працює, або жахливо гальмує, або просто неможливо так настроїти, як потрібно для задачі) -- оце і є основні фактори, чому нормальні клієнти радше платять за комерційний лінух і мають святий спокій, ніж беруть мікрософтівське Г і насолоджуються всіма постефектами. == не забувайте, що мікрософтівські програми - найдешевші відповідно, і по функціоналу не витягують
Та що ти таке кажеш ? Особливо про "загальмованість". Посоромився б! "Продуктивність" вихідця з того світу XFree86, та усього, що його використовує (а більше у лінуксі використовувати нічого, бо вони нічого не зробили) відома кожному, хто на якійсь слабій машинці намагався дочекатися завантаження кде. :rolleyes:
читав я про полуось, у ті часи вона значно перевищувала маздайку ми говоримо про нинішне десятиріччя чи про минуле? :rolleyes: налаштування/вимкнення гламуру в лінуксі: та сама фєнька тільки у віндовсі:
зараз йде мова про машину, на якій "ХРень" навіть піднятися не може? = тоді згоден - ікси там працюватимуть == але якщо міряти по продуктивності - починаючи від розрахункових задач і закінчуючи складними обрахунками в електронних таблицях (і до чого тут ікси???? = хоча підморгують вони зараз не гірше від вінди) - вінда в глибокій задниці. кажуть, що в якійсь індіанській мові слово "комп’ютер" дослівно перекладається як "біла людина, що дивиться через товстре шкло на пісковий годинник" == міфи про лінух 15-тирічної давнини (часів початку розробки лінухів) - це останній прихисток віндовзятників - за цими міфвами вдало можна приховати свою недолугість та нездатність освоїти нову систему.
Там де чудова Windows XP навіть не підіметься, там голі ікси за півгодини мабуть завантажаться, а кде чи гном - ніколи. Це повна, вибач, туфта. )
при такій аргументації подальша суперечка - просто безглузда. починаючи з аргументу невігласів-міфологів про гном/кде - і закінчуючи останнім доказовим аргументом - ми зараз не про комп’ютерні системи говоримо, а чиюсь релігію обговорюємо. == покажіть мені вінду - ХРень - на машині хоча б класу PIII а тепер - про використання лінухів на старих машинах - http://www.damnsmalllinux.org/ пару слів про використання лінухів з сучасними грофічними оболонками/офісом - але не на особливо потужних машинах - http://www.knoppix.ru/ про мікрософт-сумісність та їх авторські розробки - толкові адміни воліють використовувати опенсорсні замінники - замінники працюють стабільно, повна сумісність (навіть іноді краща, ніж в оригіналу - немає "хитровухих внутрішніх функцій") - і офіс не висить по пів дня без мила, бо стався якийсь черговий віндєц. == але ви можете продовжувати - ваша релігія може бути навіть цікава для обговорення
Тут промелькнул вопрос: а зачем две операционки? А вот такие мы не простые люди))) На одной шоб по городу кататься, а на другой на рыбалку в лес по грибы) И нехай весь світ зачекає.
Дивлюся, зараз цікаві тенденції з'являються. Android, iphoneOS йдуть до нетбуків, планшетів, інтелівське MeeGo туди ж. Може скоро ми побачимо альтернітиви віндовсу у наших комп'ютерах. Але це буде не лінукс. Й це ще раз доводить, що успіх може мати те, що зроблено людьми для людей, а не патлатими програмерами для патлатих програмерів.
щось в тому є.ну впадлу мені щось самому робити в тому ж самому Гіббоні (Ubuntu 7.10 (Gutsy Gibbon). Приклад ФайєрФокса: ну спочатку тре всьо було ставити самому, тепер накінець до розробників дійшло, шо розширення тре ставити по- замовчуванню
Наівіщо мені та педівікія ? З того, что iPhone виробляєт Foxconn випливає, що накращій у світі телефон з'явився завдяки заштатному китайському виробнику материнських плат ? Не плутай вдалий продукт, та те, з чого його зліпили, і що нікого не цікавить.