А что на это нам скажет Степаныч?

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем andrzej, 24 тра 2010.

  1. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Вони зайняті цілком корисною справою (для себе ж звичайно). Вони перерозподіляють власність. Простіше кажучі ділять між собою трофеї. Не знаю чи перепаде якийсь шматок Степаничу чи він просто ідеологічно-пропагандистським прикриттям служить, чи може просто його користають як ентузіаста в темну. Не знаю. Але їх дії з задекларованими обіцянками нічого спільного не мають.
    власне вони роблять все те ж саме, що робила команда Тимошенко. З тією різницею, що більш наполегливо і швидко не заморачуючись на всякі дрібнички як то Конституція та закони.
    мною вже давно помічено, що так звана реприватизація в Україні все рівно буде. При ТЬимошенко вона би відбувалась за допомогою судів та інших силових структур для надання видимості законності шляхом рейдерства, а при Януковичу банальним бандитським методом з пістолетом у скроні власника реприватизуйомого об"єкта під яким той добровільно і тихо її передасть новим власникам. Не знаю як в Одесі, а в інших містах така річ шурує повноим ходом.
     
  2. Оникс

    Оникс Well-Known Member

    В ПР есть 2 вида членов: массовка (большинство из них вспупили в партию под давлением 2001-2004 годах, или просто вступили, потому что начальник сказал....). Массовка ничего не решает. Она есть для отчетности. А есть так называемые активисты, голубые "свидомые". Именно они и делают погоду. В активистах те, кто и разделяет и отвечает... Других там не держат. В ПР есть только одно мнение - мнение "лидеров".
    Вообще многие партии на постсоветском пространстве - это пережиток КПСС. Они ничего общего не имеют с западной партийной системой. Поэтому и не горят желанием многие толковые, самодостаточные, образованные люди вступать в партии. Лезут туда, как правило, далеко не лучшие представители общества (исключения, конечно, есть, но они только подтверждают правила).
    ПР - это вообще не партия, а одно название. И чтобы там быть, да еще и не в массовке - надо самозабвенно одобрять и разделять... А , значит участвовать и отвечать... :pardon:
     
  3. andrzej

    andrzej Дуже важлива персона


    Степаныч, так может его главным клоуном выбирать надо было, а не президентом?
     
  4. Оникс

    Оникс Well-Known Member

    И, главное, что жить становится "все лучше", если "верить" лидерам ПР и их приверженцам...:rolleyes:
     
  5. Оникс

    Оникс Well-Known Member

    Азаров йде дорогою Тимошенко? (рейтинг рішень нової влади)

    Тижневик «Коментарі:» склав рейтинг економічних рішень нової влади, які вона, будучи в опозиції, наполегливо критикувала.
    1. Співпраця з МВФ.
    У жовтні 2009 року у той час народний депутат від Партії регіонів Микола АЗАРОВ заявляв: «Ми повинні констатувати, що програма співробітництва з МВФ виявилася неефективною, і в цій ситуації не залишається нічого іншого, як вважати допомогу МВФ політично мотивованою, фінансуванням одного з кандидатів у президенти».Трохи більше ніж через півроку уряд М.АЗАРОВА очікує приїзду місії МВФ для підписання нової угоди, якою буде передбачене надання Україні 19–20 млрд. дол. терміном на 2–2,5 роки.
    2. Підвищення акцизів.
    У вересні 2009 у той час народний депутат від Партії регіонів Ганна ГЕРМАН говорила: «БЮТ пропонує підвищити акцизи на тютюнові вироби, алкогольні напої, а також на паливо-мастильні матеріали... Якщо ми підемо на підвищення цін, воно з’їсть всі підвищення зарплат і пенсій. Партія регіонів ніколи на це не піде». У травні 2010 Верховна Рада приймає Закон «Про внесення змін до деяких законів України (про оподатковування)». Законом підвищується акциз на бензин, тютюн і спиртні напої. За підрахунками Віталія ХОМУТИННИКА, при цьому ціни на основні групи товарів підвищаться на 10-30%.
    3. ПДВ-облігації.
    У грудні 2008 року Анатолій КІНАХ так коментував пропозицію прем’єр-міністра України Юлії ТИМОШЕНКО щодо відшкодовування ПДВ держоблігаціями: «Промисловці й підприємці обурені таким рішенням, адже цінними паперами неможливо поповнити оборотні кошти, за них неможливо купити сировину, їх неможливо направити на виплату заробітної плати»
    У березні 2010 року уряд М.АЗАРОВА приймає принципове рішення всю прострочену заборгованість з повернення ПДВ погашати держоблігаціями. Випустити облігації планується до 1 липня 2010 року. Попередні умови: строк 5 років, ставка прибутковості - 5,5% (у Ю.ТИМОШЕНКО було 14:wacko:.
    4. Погіршення показників оплати праці бюджетникам.
    У грудні 2008 народний депутат від Партії регіонів, голова Федерації профспілок України Василь ХАРА обурювався: «Ми категорично проти того, що для бюджетників тариф першого розряду буде нижче мінімальної заробітної плати. Уряд просто не виконує взяті на себе зобов’язання».
    У квітні 2010 уряд М.АЗАРОВА залишає за собою право встановлювати розмір посадового окладу працівника I-го тарифного розряду Єдиної тарифної мережі незалежно від розміру мінімальної зарплати (п. 3 Перехідних положень Бюджету-2010).
    5. Надання державних гарантій.
    В грудні 2009 року М.АЗАРОВ заявляв: «Уряд Ю.ТИМОШЕНКО продовжує виборчу роздачу державних гарантій. Я впевнений, що надавати кредити під держгарантії може тільки Верховна Рада».
    У квітні 2010 року ВР приймає урядовий проект бюджету на поточний рік, ст. 13 якого передбачено, що в 2010 році за Кабміном залишається право надавати державні гарантії на суму в 45 млрд. грн.
    6. Дані про зростання ВВП.
    В лютому 2009 року у той час народний депутат від Партії регіонів Ірина АКІМОВА закидає урядові Ю.ТИМОШЕНКО: «Приховування інформації, тим більше в період кризи, - це злочин проти країни. Це абсолютно кричущий факт, тому що доступність статистичної інформації будь-якому громадянинові - це перший головний принцип демократичної держави»
    У травні 2010 року Кабмін відмовляється від планів повернутися до щомісячного підрахунку ВВП, пославшись на методологію Євросоюзу та Міжнародного валютного фонду.
    7. Рекапіталізація «проблемних» банків.
    У квітні 2009 року М.АЗАРОВ звинувачує уряд Ю.ТИМОШЕНКО: «Прийнятий Кабінетом міністрів сценарій рекапіталізації, коли держава в обмін на гроші отримує акції банків, є необґрунтованим перекладанням фінансової відповідальності з власників банків на всіх платників податків».
    У травні 2010 року експертна рада при Кабміні попередньо схвалює клопотання Правління НБУ рекапіталізувати «Надра Банк». Уряд М.АЗАРОВА збирається влити в банк 5 млрд. грн. в обмін на 50%+1 акція.
    8. Виплата дивідендів.
    У вересні 2009 В’ячеслав БОГУСЛАЄВ заявляє: «У найближчі п’ять років ніяких дивідендів бути не повинно, а прибуток потрібно вкладати у відновлення основних фондів, які зношені на 80%».
    Квітень 2010. В Бюджеті-2010 з’являються зміни до Закону «Про акціонерні товариства», за якими АТ в обов’язковому порядку пропонується виплатити як дивіденди не менш як 30% прибутку, заробленого в попередні роки.
    9. Кошти Стабілізаційного фонду
    У березні 2010 р. М.АЗАРОВ стверджує: «Уряд спотворив пріоритети, окреслені законом про бюджет. Зміна напрямків виділення коштів Стабфонду відбувалася без погодження з комітетами Ради. Тому Партія регіонів виступає за перегляд порядку наповнення й використання коштів Стабілізаційного фонду тільки за цільовим призначенням, під жорстким контролем суспільства».
    У квітні 2010 р. в бюджеті-2010 передбачене створення Стабілізаційного фонду в розмірі 30 млрд. грн., кошти якого (крім Євро-2012, озброєння, шахти і т.д.) можуть направлятися на «інші видатки».
    10. Рівень держборгу.
    У вересні 2009 року І.АКІМОВА заявляла: «349 млрд. грн. — це обман! На кінець 2009 року рівень держборгу вже становить 330 млрд. А в 2010 році планується фінансувати дефіцит в обсязі 47 млрд. грн. і видати держгарантії в обсязі 43 млрд. грн.».
    У квітні 2010 р. Верховна Рада приймає бюджет, згідно з яким обсяг державного боргу на кінець 2010 року передбачається в сумі 308 млрд. грн. При цьому Кабмін планує залучити понад 100 млрд. грн. запозичень. Держборг станом на початок 2010 року був 318 млрд. грн.

    постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-378786.html
    :pardon:
     
  6. spice

    spice Дуже важлива персона

    В Киеве возмутились тем, что Россия уже пообещала США украинские технологии
    В агентстве по вопросам ОПК Украины жестко отреагировали на озвученные в Вашингтоне вице-премьером РФ Сергеем Ивановым планы по созданию российско-американского СП по производству модернизированного тяжелого транспортного самолета Ан-124 и возможной передаче США технологий производства самолета.

    «Технологии производства Ан-124 находятся в Украине. А у нас позиция такая: никаких технологий не передавать», - сказал глава агентства Константин Кучер, комментируя заявление российского вице-премьера.
    При этом он оставил без ответа вопрос о том, консультировалась ли российская сторона по данному вопросу с Украиной, учитывая, что самолет разработан АНТК им.Антонова (Киев, сегодня ГП «Антонов»), а сотрудничество по программе возобновления производства модернизированной версии транспортника отрабатывается Украиной и РФ в течение многих лет.
    По итогам переговоров в Вашингтоне на встрече с российской прессой в посольстве РФ в США 17 мая С.Иванов заявил, в частности: «Это будет самолет в новом облике, в новом виде и в новой рыночной оболочке. Речь идет о возможности его совместного производства и созданию совместного предприятия, но потом и разделения прав».
    По словам вице-премьера, «американцы изучают наши предложения, в том числе изучает и Пентагон». «Самолет по существу гражданский, транспортный, и я не вижу проблемы в передаче технологий», - сказал С.Иванов.
     
  7. Оникс

    Оникс Well-Known Member

    Кредит Украине больше не дадут: "В МВФ раскусили, что реальный дефицит в Украине по итогу года будет не 5,3% ВВП, а в районе 14%."
    Источник: УНИАН
     
  8. ostrov_NIKO

    ostrov_NIKO Well-Known Member

    А действительно, что на это нам скажет Степаныч :scratch_one-s_head:?... :))
     
  9. Тівєр

    Тівєр кошовий товмач

    - Ну, прям в ответе... но спросить-то можно? Вот у меня есть вопрос к нему, как члену ПР.
    - Членом какой партии он является?..

    - ...ибо слово партия есть, а политическая направленность в названии отсутствует, т.е. это коммунистическая пария регионов, демократическая партия регионов...?
    - ...ибо слово регионов, есть, но не обозначено, каких. И где в Украине находится админтерритория, под названием регион, а тем более, в множественном числе. И если принять это во внимание, то тогда о каких регионах идет речь в названии? Иностранных? Тогда что делает данная партия на территории Украины и какое имеет к ней отношение?
     
а де твій аватар? :)