8 березня.Свято чи комуністичний архаїзм?

Тема у розділі 'Свята і вітання', створена користувачем І.Павлович, 27 лют 2007.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    1887 о_О до нас за 120 років дійшла :)))
     
  2. Alenka Serova

    Alenka Serova Well-Known Member

    Ото вже проблему зробили, по закону - свято? Свято! Відмічайте, або відпочиньте у вихідний. Всеодно кожен має свою думку на цей рахунок, і не варто її нав язувати іншим.
    ООН підтримує це свято. А Гугл навіть зробив дудл на цю тему. Тому мабуть треба заборонити ці комуністичні організації?))
    А кожній жінці приємна увага зі сторони чоловіка, чи в свято, чи в будь-який інший день.
    Дійсно, беріть приклад з цих хлопців:
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Якось до нас українців то всьо так туго доходить, ше недавно день совєцкої армії відмічали, і жовтневої революції, тепер з тим 8 березня носимся як дурний з цвєшком :facepalm:. Ладно ше старші жіночки молодість згадують, ну з ким не буває, але ж дітям в школі то "прищіпляють".
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. iso

    iso Well-Known Member

    Ви так якось за всіх ... не очень.:)
    Назвіть хоча б дві причини, щоб цей день ігнорувати. Перша, звичайно, не то Клара, не то Роза... А друга...
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тхне совком...олівє, кіно і дід мороз :facepalm:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. iso

    iso Well-Known Member

    Я Вам співчуваю. Від себе не втечеш:)))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    От уже ж, протестувальники хрінові :)))Чомусь жоден на роботу не вийшов 8-го. Та й від чарки не відмовлялися.
    А дехто для себе розцінили це свято, як привід чіплятися до чужих жінок, про своїх забувши.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Це частина того що називають "мяка сила" , в американському варіанті то джинси, хеловвін, день валентина жуйки ітп. В рашисько-комуністичному 8 березня,д дєнь побЄди, серіали і іронія судьби з олівє :)))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Хулігане, та хто ж Вас силує його робити, га? :))) Зараз, слава Богу, дефіциту немає ні в яких продуктах.
    Я за 20 років вже й забула як воно смакує, те олів'є.
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Вам з чарки? :))) Беззаперечна користь...
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @Latana Royal так я і не роблю, і до чарок байдужий, і вихідного мені не треба, я про тих хто до чужих жінок сі зачіпає, хоч для них користь якась :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Сподіваюсь років за 10-15 це "свято" стане таким ж архаїчним як радянські меблі, чи дошка пошани в Нововолинську...
    Я чомусь так його і сприймаю, як той памятник піонерам яким галстуки синьо-жовті помалювали, чи мозаїку на стіні де на синьо-жовтому прапорі серп і молот проступає, бачили таке чудо?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ото Ви злий, навіть не підозрювала.
    Якщо Вам, особисто, нікого вітати, чи Вас не вітають, чи шкода слів теплих, чи чогось іншого шкода, чи ще якісь причини, то яке Вам діло до інших, що так кортить для всіх відмінити усі свята, пов'язані з ніжністю, коханням, увагою до жінки і т.і.???
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Шо вам заважає ся вітати без державного вихідного? Та хоч з 70 річницею пятидесятиріччя великого жовтня ся вітайте, мені по барабану, але на державному рівні для чого совок плекати і підмальовувати на синьо-жовто ? :)))
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А ніжність, кохання і ласку треба проявляти тоді коли її відчуваєш, а не на 8 березня, а то вийде як в тому анекдоті про секс і новий рік :)))
     
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Мені все одно. Я завжди працюю в таких структурах, що того вихідного не можу собі дозволити. Але багато людей чекають того відпочинку і я не проти, щоб людям було добре, бодай іноді. І не розумію, чим Вам заважають вихідні людей, які працюють від дзвінка і до упору. Тим паче, що Ви собі вихідні хоч 7 разів на тиждень здатні влаштовувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Є такі чоловіки закомплексовані, що не здатні проявляти. І пройтися вулицею з квітами, не запихуючи їх за комір, можуть тільки 8 березня, бо мають виправдання.
     
  19. iso

    iso Well-Known Member

    З 8 березня? А це цікава думка:scratch_one-s_head:
     
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Бла-бла-бла стереотипи:)))
    День захисників є? Є! То чому не може бути просто жіночого дня? Зараз скажуть, що є День матері:) От тільки не всі жінки можуть бути матерями, не всім можуть подарувати той тюльпанчик бодай і один раз на рік, не у всіх є сім"я і коханий чоловік. То нехай хоч начальник подарує)
    Забудьте вже нарешті про тих Клар з Розами (до речі, ви їх бачили:haha: От що їм залишалось робити з такими даними:mocking: Хоч в такий спосіб за них чарку піднімлять, бо все інше навряд чи в когось підніметься:)))
    А серйозно...живіть простіше. Цей день є уособленням весни , жіночності, квітів та кохання. Подивіться як перетворюються наші вулиці напередодні та в цей день.То ж не вулиці, а клумби!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)