3G зв'язок від "слонів" та не тільки.

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Eastman, 23 лют 2015.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Коли з"явився той триге, дуже модним стало робити спідтести і викладати в мережу. Але мало хто при тому задумувався про те, що сам спідтест споживає чимало трафіку. І якшо у вас ліміт на добу 50Мб, як напевно у більшості користувачів, то 1-2 таких спідтести банально зжирають ті ваші 50Мб :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. reginacat

    reginacat New Member

    У нас зараз тестовий період, тому ви спіймали сигнал 3джи але це буде не довго((. Ви розумієте, що зараз поки що вони напрацьовують абонентів, щоб не вкладати гроші даремно у вишки та взагалі у якість послуг.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а нашо вкладати гроші у вишки якшо вишки вже стоять?
    вкладають гроші в обладнання..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. reginacat

    reginacat New Member

    Я це і мала на увазі, що вони вклали шалені гроші в ліцензію, обладнання і тепер як вугрі на пательні, заради поповнення абонентів готові пообіцяти золоті гори.
     
  5. muravey

    muravey Well-Known Member

    для рабочих целей (вайбер, почта, соцсети, youtube) мне хватает 250-400 МБ в месяц с головой, как по мне лимит вполне "божеский", и покрытие по Львову хорошее, слетает на EDGE только на первых этажах зданий. Хотя я пока больше модем интертелекома для 3G использую. Он не заканчивается при выезде из города :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Не знаю як в інших операторів, а @Kyivstar зробив нетарифікованим доступ до соцмереж на 3G-швидкості. Сьогодні провів експеримент. У мене добовий ліміт 50Мб. Я взяв відео розміром 300Мб і успішно завантажив його спершу на Фейсбук, а потім на Вкантакт. І потім там же подивився. It works! Ще б зробили такий самий вільний доступ до Ютубу та Інстаграму, ціни б вам не було!


    View: https://vk.com/video5243551_171292042
     
    Останнє редагування: 5 лип 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    а що воно таке ?
     
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    і на ЛФ... :blush:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Kyivstar

    Kyivstar New Member

    Reginacat, у Львові 3G мережа ще 8 червня працює в номальному, не тестовому режимі для усіх наших абонентів. І справді, як писали вище, базових станцій у Лвьові у нас достатньо, на них ми тільки змінили обладання під 3G і це період вже давно завершився. Звичайно, що Київстар прагне до досконалості, відтак, і саме 3G покриття ми будемо збільшувати.
     
а де твій аватар? :)