37ма ШКОЛА

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Koza-Dereza, 21 лис 2007.

  1. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    Ясно, що я пам'таю! як ми хотіли уроки прогуляти і просили його, щоб тіпа на репетицю нас відпросив! Ох, класний пацан був! І ще один раз він мені дійсно, по людинячому допоміг! Я прийшла в школу з дикими болями з правої сторони (а за день до того я впала зі сходів), на уроці мені стало ДУЖЕ погано, що я від'їхала, коли прийшла до тями подзвонила своїй родичці (лікарю), всі і вчителі, і однокласники були дуже налякані і Вовік мене відвіз в лікарню, до тої родички, за що йому низький уклін і велике людське СПАСИБІ!
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    а хтось гонгадзе пам’ятає?.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    Він в нас фізкультуру вів, і казав його називати "Гоша", в той час він був одружений на вчительці укр. мови Мар'яні (по-батькові і прізвища не пам'ятаю і вона не довго в нас в школі викладала). А потім він почав англійську мову викладати в нас в школі (її ввели як другу іноземну), я тоді була в 6-му класі, і ми ходили до нього просились на ту англійську, але він викладав її з 5-го класу починаючи, то ми були вже "застарі". А тепер як комусь говорю, що Гонгадзе в мене фізру викладав, то на мене дивляться, як на хвору на голову!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    нас він вчив козацьких пісень...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    А ви з якого року? Бо як застали Гонгадзе, то не дуже то від мене і старший!!!!!
     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    випуск 93-го року.... [​IMG]
     
  7. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    Виходить на 4 роки старший!!!! А з ким ви в класі вчились? Може я кого згадаю!
     
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    думаю: дівчата?.. [​IMG]

    наталя василенко....
    наталя хом’як...
    оксана малиновська....
    соломія сандурська...
     
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    Оль, а подивись на першу фотку що я поставила. Бачиш там Борька стойіть на задньому плані - пам"ятаєш його? Ти його фамілію часом не пам"ятаєш? Бо я забула і ламаю собі голову.
     
  10. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    Ні, Нінусь, на жаль не пам'ятаю, та в мене взагалі з памятью туго, я зі свого паралельного класу не всіх по прізвищах памятаю!:sad:
     
  11. Forest

    Forest Moderator

    Відповідь: Фото Львова

    А я навпроти на ровері навчився їздити :) До речі, Ви, мабуть, екс-сусідка Калагурського?
     
  12. Forest

    Forest Moderator

    Відповідь: Фото Львова

    А я навпроти на ровері навчився їздити :) До речі, Ви, мабуть, екс-сусідка Калагурського?
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Фото Львова

    Навпроти? Тобто у дворі 5-поверхового будинку? У нас його "високим" називали.
    Я навчилася їздити на Мучній.

    Такого пана не знаю. Може, батьки би швидше сказали.
    У нас сусідами були Трохими та пані Марися. Старша полька, котру найбільше пам'ятаю за те, як вона песика свого кликала додому: "лалька" (оте специфічне польське м'яке "л" у слові "лялька".

    І вже зовсім оффтоп:ninja:: а ви часом Оксентюка не пам'ятаєте? Він учився з Палісою в одному класі. Щоправда, я вічно забуваю, з якого вони року. 1976-1978? Якийсь із тих...
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Фото Львова

    Навпроти? Тобто у дворі 5-поверхового будинку? У нас його "високим" називали.
    Я навчилася їздити на Мучній.

    Такого пана не знаю. Може, батьки би швидше сказали.
    У нас сусідами були Трохими та пані Марися. Старша полька, котру найбільше пам'ятаю за те, як вона песика свого кликала додому: "лалька" (оте специфічне польське м'яке "л" у слові "лялька".

    І вже зовсім оффтоп:ninja:: а ви часом Оксентюка не пам'ятаєте? Він учився з Палісою в одному класі. Щоправда, я вічно забуваю, з якого вони року. 1976-1978? Якийсь із тих...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Forest

    Forest Moderator

    Відповідь: Фото Львова

    Ні, я вчився, зїжджаючи по Ніжинській
    Він живе буквально на будинок вище. Такий кремезний хлопчина 72-го року народження. Дотепер є фанатом "Карпат" :)
    Роки моїх ровесників, але імена не знайомі. З Ваших сусідів знаю однокласника Олега Курія, а вище за поворотом живуть знайомі дві сестри - Христина та... от пам'ять стареча :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    От ви народ пам'ть маєте. Ліля молодша від мене на 2 роки, а Форест старший (правда не опреділила на скільки, але не набагато), а оті прізвища, що ви поназивали я взагалі не пам'таю....:sad:(((
     
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    о, "кур’яшка".... [​IMG]
    він вчився у паралельному класі, разом з форестом.....
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    Ух, я би так хіба забилася...

    Чекайте, то не Ромео часом? Тоді він якраз з Богданом Оксентюком і вчився, здається. Богдана ще "уксусом" або "оцтом" кликали.
    І Христину я знаю також. Вона з мамою і сестрою до гайової церкви ходила.
    О, а ще був хлопака з кличкою "кабан" або "кабанчик". Жив на Мучній здається.
    А ще моєю сусідкою була Мар'яна Дубик. О, а Юрка Рицара часом не пам'ятаєте? Правда, йому вже 30 зараз. Або 33. Він на Колгоспній жив.

    Додано через 38 секунд
    Гм, а це ім'я мені радше незнайоме.
    О, біля мене ще Лопушанська Марта жила.
     
  19. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    Вона вчилась в паралельному класі зі мною. Хоч когось знайомого згадали. Хоча саме "Оцет" щось навіяло, але не можу пригадати....

    Додано через 1 хвилину
    І Лопушанську Марту пам'ятаю, тільки по прізвищу, хоч і не факт, що я з нею спілкувалась, просто з вигляду забула, якби побачила, згідала би точно!
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: 37ма ШКОЛА

    Вона в одному класі з Зоряною Равлінко вчилася і з Олесею Оксентюк.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)