Пропозиція 300 гривень за 15 хвилин

Тема у розділі 'Робота', створена користувачем Freewem, 23 гру 2019.

  1. Freewem

    Freewem New Member

    У відомого MoneyVeo дійсна наступна акція:

    "З 2.12 по 31.12 платимо по 300 грн вам і вашому другу в рамках акції« Приведи друга !".

    Не бійтеся в слові кредит "Кредит", тільки 6 страшних букв і нічого більше. Після того як ви закриєте його, до вас ніяких претензій не буде. Вам прийде смс, що ви закрили кредит і все добре.Дочитайте до кінця і ви зрозумієте в чому суть.По суті ви просто візьмете кредит і відразу його віддасте,при цьому отримавши халявні 300грн по акції.

    А тепер розберемося поетапно:

    1.Переходимо на сайт moneyveo
    Реєструємся
    Заповнювати заявку так само більш-менш адекватно, інакше у модерації можуть бути питання з приводу вашої платоспроможності.
    Адекватно в плані не писати що заробляєш 50 тисяч в місяць якщо це не так і не оофіційно, писати реальні дані і тд.
    Перевірка йде тільки по скані вашого паспорта. Ніякого підтвердження дзвінком і так далі ...
    Після всіх операцій і отримання бонусу, взагалі можна редагувати всі дані і видалити всі скани. І через підтримку попросити видалити свій профіль.
    Зі сканів паспорта треба
    1-2 сторінка вашого Паспорта і ваш ІІН

    2. Далі беремо кредит 300 грн на 7 днів і обов'язково при заповненні заявки в поле «Як нас знайшли?» Вказати «Від знайомих», і вписати в форму наступний e-mail "freewem@gmail.com ,а номер того хто запросив +380995016092

    ВАЖЛИВО !!!
    Гроші не дадуть якщо не виконати операції вище!
    Так як 300 грн дають тільки тоді коли вас запросили. email який зверху з номером. В іншому випадку ніякого бонуса не буде.

    Коли вам схвалили кредит. Ви берете його, погоджуєтеся.
    І після того, коли гроші надійшли на карту, ви відразу ж повертаєте кредит назад і закриваємо його. Усе! Відсотки там 20 копійок.
    Потім заходимо в розділ "Мої програми" та натискаємо "приведи друга" там буде той бонус 300 грн. Тиснемо вивести на карту і все.
    Далі чекаємо наші 300 гривень протягом пару годин.
    Якщо у вас є якісь питання не соромтесь - задавайте. Знизу скидаю вам скріни своїх виплат.Також можете самі зайти на сайт і переконатись в тій акції.Моя ж вигода що я теж отримаю 300 грн якщо ви зареєструєтесь і вкажете що прийшли від мене,так само і вам дадуть ті 300грн.
    1.jpg 2.jpg
     
а де твій аватар? :)