"1941. Заборонена правда". Новий документальний фільм.

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Boris_Kiev, 20 лют 2013.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Яка гілка, таке і обговорення.
    Який зміст говорити про той триллер, якщо інформаційного наповнення в ньому нуль?
    Хоч за русинів поговоримо.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Започаткуйте відповідну гілку і попросіть модераторів перенести туди офтоп. А ця гілка - моя, призначена для антисовєццької пропаганди і розвінчання совєццьких міфів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    БРАВО!!!! и как ? пропагандируется? развенчивается?
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    А то!

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. forester

    forester Well-Known Member

    А какие мифы конкретно эта ветка развенчивает? Честно говоря, кроме высказанного Вами предложения посмотреть фильм, ничего больше тут нет. Я привёл несколько фактов вранья, посмотрев две серии. Думаю, когда посмотрю остальные, фактов вранья приведу ещё больше....
    Получается, что эта ветка для развенчивания новых сказок, придуманных современными "публицистами-популистами", ибо лично мне никто пока не возразил...
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Десятки тисяч глядачів зрозуміли, що їм хотів сказати автор. Навіщо витрачати час на одиниці зомбованих? З кого тоді сміятися будемо?
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А сотні тисяч зрозуміли, що автор створив чергову агітку для порожньоголових.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    порожньоголові - це зі слідом від кашкета ?
    Васю, Ви - ветеран 2 св. війни? Ми не знали...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Боря, а може Ви ветеран? :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 4
  12. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Переоцінюєте ви совєцкій електорат.

    ---------- Додано в 17:56 ---------- Попередній допис був написаний в 17:35 ----------

    Знайшов цікавий пост по русинах.
    http://zig-master.livejournal.com/221648.html
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    В людей треба вірити... :)))
    Подивіться краще підбірку д/фільмів про лідерів третього рейху. Показують по т/к "Мега" о 17.30, або 21.00.
    Набагато цікавіше.
     
  14. forester

    forester Well-Known Member

    Не стоит думать, что все, кто смотрел этот фильм - дураки набитые. Возможно все эти смотрящие и поняли, что хотел сказать автор, но, вот, согласились ли они с ним???


    Понятно... Значит это всё, что Вы можете сказать о фильме и по теме ветки? Небогато, однако...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    forester
    про фільм я вичерпно висловився на рутрекері. Але тужи набігло стільки божевільних сталіністів, що топікстартер зніс гілку повністю.
    Тут я анонсував фільм і виступати в ролі Вашого халявного репетитора не маю намірів. Все.
    Даю пораду: хочете спокою - поменше до мене звертайтеся.
     
  16. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Раз пішов такий оффтоп в цій темі, яке є найстаріше відео пов'язане з західною Україною? Поки що бачив тільки хроніку з Карпатського Сойму березня 1939, промова Шептицького (тільки звук) 1939 та народні збори західної України жовтня 1939-го. Є якісь відео/аудіозаписи судів над ОУН, ЗУНР, акту злуки? По акту злуки бачив тільки нарізки відео, без звуку.
     
  17. forester

    forester Well-Known Member

    Но форум "рутрекера" имеет несколько иные задачи...


    Ага. Ваша задача, значит, подкинуть темку, но сугубо с рекламной целью; задачу обсудить фильм Вы не ставили?

    Я обращаюсь к Вам не больше, нежели к другим участникам форума. Но у Вас всегда есть право проигнорировать мои сообщения.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)