100 найбільш - відомих українців.

Тема у розділі 'Видатні львів'яни', створена користувачем Svjato, 20 лют 2011.

  1. Tanka

    Tanka Well-Known Member

    У вас - ні. А в Харкові та Криму - відомий. А вже медикам-хірургам, що досі навчаються по його підручникам відомий точно
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я так думаю, що по тому, хто що постить у цій темі, можна визначити профіль та уподобання дописуючого...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. iso

    iso Well-Known Member

    Королюк.активна учасниця політичних подій в Україні. Галичанка. Нагороджена знаком «Гвардія революції» та орденом княгині Ольги III ступеня:good:
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    [​IMG]

    Наш участковий, Сашко Давидов. Всі його знають на районі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Tanka

    Tanka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 5
  6. iso

    iso Well-Known Member

     
  7. nelsonmandela

    nelsonmandela Well-Known Member

    Не знаю, наскільки це до місця, але відповідає критеріям.

    [​IMG]
    Євге́н Гудзь (англ. Eugene Hutz, повне ім'я — Євген Олександрович Ніколаєв) — вокаліст і засновник американської групи Gogol Bordello, актор і діджей, українець за походженням.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Євген Гудзь, не смішіть мене, хто його знав в Україні, поки він в Америці трохи не розкрутився? І хто б його знав, якби він жив в Україні? І чи потрібно йому ваше визнання? І що взагалі українського в ньому, він циганські пісні лабає пополам з панком.
     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А яка різниця, де він розкрутився?
    :)

    А мені не потрібно, аби йому було потрібно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та така різниця, що 80% відомих (чи так званих відомих) людей з цієї теми спочатку не в Україні стали відомими, а в Україні вони нафіг нікому не потрібні нерозкручені і розкрутитися немає шансів. Виходить щоб стати відомим в Україні треба спочатку стати відомим будь-де. Навпаки не виходить. Це свідчення нашого жалюгідного смаку, ми отримуєм життя з других рук.

    Це як секс зі сплячим, чи що?
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Буває і так, але не мусить бути. Скільки Ви знаєте прикладів, коли в Україну імпортувались власні таланти?

    (Я взагалі дивуюсь, що Ви сюди дописуєте, за Вашими висновками з інших тем в Україні взагалі нічого гідного нема).
    Прирівняння дивне.

    Мені, аби отримувати задоволення від музики, вистачає самої музики, і ніяк не потрібне задоволення співака від того, що я отримую задоволення. :)

    З іншої сторони - якщо йому б не було потрібно визнання, то працював би на заправці, чи столяром, чи представником інших, менш ексгібістських професій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та ні, це все не те, самообман суцільний. Навіть якщо й стане відомим якийсь "українець" за кордоном, то саму Україну він не популяризує, соромиться свого коріння, або просто банально не знає. Євген Гудзь чи якась Куриленко - совкопродукт звичайний без роду без племені.
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Українського походження це не відміняє.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. nelsonmandela

    nelsonmandela Well-Known Member

    Все правильно ви пишете - циганські пісні лабає. От тільки у світі його знають як українця за походженням - мало хто намагається розібратися в нюансах.:dntknw:


    Тобто в цій темі повинні бути українці які розкрутилися і відомі в Україні, чи відомі у світі, не важливо де розкрутилися? Який критерій-то?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    З чого ви це взяли?

    В автора теми запитуєте?
     
  16. nelsonmandela

    nelsonmandela Well-Known Member

    Та й правда, з чого я це взяв ...


    Я питаю вашу думку.
    Автор поставив цілком прості і зрозумілі критерії: відомий - так, українець - так, начебто
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Просто час провести - так. А якщо ви дивилися обговорення на програмі "Великі українці", то там дуже багато дискусій було щодо критеріїв, там і науковці були, і історики. Бо ліпити І Сердючку і Ступку і Гудзя на купу - я ж теж українець як не як, я рахую що нульове їхнє значення для України, а просто ще раз побачити розпіарену пику нецікаво.
     
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви всіх в одну купу кидаєте.

    Відомий і значущий - не одне і те ж.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так я якраз розбираю, а не скидаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. nelsonmandela

    nelsonmandela Well-Known Member

    Ну звісно порівнювати Гудзя та Івана Павловича Пулюя за їх значимістю для України ніяк не можна.
    Повністю згоден - Великі українці і просто відомі ну геть не одне
    і теж.
    Але це ж так, в цій темі, крім кандидатур які не викликають суперечок щодо їх значимості, згадуємо всіх хто на розум прийде, дискутуємо :)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)