Нещодавня активність

Стрічка дій всіх зареєстрованих користувачів ресурсу "Львівський Форум".

  1. Мих відповів(ла) в темі Президент Зеленський.

    [IMG]

    22 чер 2026 у 13:30
  2. Мих оцінив допис Capitoshechka Смішно в темі Зеленський і КО - 3.

    Ви не розумієте - це йому бабуся спадок залишила

    22 чер 2026 у 13:28
  3. Коммунарец відповів(ла) в темі Наука та сенс життя.

    Слушал теорию Диденко, что людей четьіре вида, по мере наличия совести. И к сожалению, переделать єто невозможно, тем более, призьівая к...

    22 чер 2026 у 12:22
  4. Коммунарец відповів(ла) в темі Наука та сенс життя.

    Якщо ви не бачите цього, то це не означає, що цього немає. [MEDIA] View: https://youtu.be/MQzrKmxBCNc?si=C8UxvGyFzQJKjdf4

    21 чер 2026 у 18:11
  5. Capitoshechka оцінив допис MayorMayor Смішно в темі Зеленський і КО - 3.

    Підар це. В усіх значеннях слова.

    19 чер 2026 у 12:46
  6. Lanktocha відповів(ла) в темі Війна Росії проти України.

    Не тільки, поставок зброї тоді не було, скільки було паніки перед поставкою джавелінів, хймарсів, F-16...

    19 чер 2026 у 10:11
  7. Capitoshechka відповів(ла) в темі Зеленський і КО - 3.

    а це вже дідусь...

    19 чер 2026 у 09:03
  8. Lanktocha відповів(ла) в темі Війна Росії проти України.

    Як сьогодніщшній обстріл москви? Колись таке пропонував Залужний, на що мамлили Європа і США, що не посилюйте війну і не провокуйте путіна.

    18 чер 2026 у 19:25
  9. Capitoshechka відповів(ла) в темі Зеленський і КО - 3.

    Ви не розумієте - це йому бабуся спадок залишила

    18 чер 2026 у 13:56
  10. Мих оцінив допис MayorMayor Смішно в темі Хто наступний президент України?.

    Обирайте Усика. Виж довбойоби.

    18 чер 2026 у 13:03
  11. Мих відповів(ла) в темі Зеленський і КО - 3.

    [IMG] Злодій на злодії і злодієм поганяють.

    18 чер 2026 у 11:49
  12. Мих відповів(ла) в темі Зеленський і КО - 3.

    [IMG]

    18 чер 2026 у 11:37
  13. Lionn відповів(ла) в темі Наука та сенс життя.

    Ваще непонятно, где и откуда вы такое взяли..В учении каббалы такого нету. Це ж ще треба таке придумати:wacko: Вопрос: Мы находимся...

    16 чер 2026
Завантаження...