Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Чічка — Вікіпедія

    Якщо і квітка, то
    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 2
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Останнє редагування: 21 кві 2021
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Файно.

    А її на Закарпатті також люблять?
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не знаю. Я там не був дуже-дуже давно. Можна поглянути результати останніх виборів.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дуже гарні півонії і сама Юля гарна).
    Останній раз я її бачила на ICTV (Свобода слова) на темі про землю.
    Вона там була зовсім не гарна. Як її змогли витримати міністр с\г, Милованов та ще один чиновник, я не знаю :))). Вони були в шоці)) Господи, що вона молола! Як викручувалась, пересмикувала, брехала, дурниці казала!
    Йой. Лице було перелякано-насторожене-люто-злостиве.
    Як їй починали відповідати на її брехню - перебивала, не давала сказати слова...коротше - билась, як тигриця.
    Мабуть, має десь великі лани, які поцупила, а зараз покупати у держави не хоче...та там і сотні справ порушили за такі оборудки. Це їй теж не хочеться...
    Іншої думки не маю. Не може бути, щоб вона просто так люто лобіювала цю тему - це щось особисте.
     
    Останнє редагування: 28 тра 2021
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Щось вона збрехала. Хто це декларування по кожному громадянину буде перевіряти? Хто буде приходити? Це треба мільйони перевіряючих. Щось пересмикнула і дуже.:)))
    А про городи то зовсім Юля збренділа - наводить страху. От їй пече тема землі - має, має земельку прихватизовану.
    Аж 12 тисяч підписантів знайшла)
    От дає жару Зеленський).Наводить порядок у корумпованій по саму маківку країні.
     
    Останнє редагування: 16 чер 2021
    • Подобається Подобається x 1
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    У Юлі і справді шось заглючило)))

    Я аж розгубився, коли на обговоренні в якійсь студії цієї теми почув від неї: "ви, народ, будете платити 5-9%, а вони, президенти-депутати-міністри..., котрі вже раніше подали декларації, не платили ні копійки..."
    Я так і не зрозумів, до кого відносить Юля себе :scratch_one-s_head:
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це означає - зарапортовалась))
    Слід розуміти так: вона не платила ні копійки і як бог свят платити не хоче.
    Ну то нічого - попустить. Закон - один для всіх, тоді це закон. А в нас як з часів Політбюро пішло, так і досі діє правило, що всі якби-то рівні, але частина суспільства все ж таки рівніші. Десяток людей тримає країну як свою вотчину, і їм все мало і вони не досяжні до податкової чи судів.
    Таке страшенне розшарування не витримала б ні одна країна. правила і закони, по яким ми живемо, дивують увесь цивілізований світ.
    Зараз хоч щось починає доходити до грошових мішків.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну разве скажешь, что у нее уже внуки?
    Не только уход, тут же природа. Да, хороша)
    Ей можно ничего не говорить (тем более она такое гонит в основном))а только ходить туда-сюда)
     
    Останнє редагування: 14 лип 2021
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А які емоції! Як горять очі! Яка енергія!
    Причепити їй до вух рук два крокодила - і можна акумулятор підзаряджати ;)

    зі

    Але я шось все частіше почав думати за Оксану Сироїд. Міську мене зворохобив - недавно він написав, що цілком можливо , що Сироїд піде в президентши.
    Сяню хочу... :blush:
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Взялихся за Юліних людей. Лещенко цікаво розповів.
    Варто послухати: З конкретними іменами, конкретними фірмами, конкретними сумами (грошей)...

    View: https://www.youtube.com/watch?v=TWBmor0iUUM

    Цікаво, до чучки особисто доберуться, чи ні?
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Юля! Юля! :rock:

    Виглядає так, що до Сірожи особисто скоріше доберуться, ніж до Юлі) Чи ні?

    зі
    @medwedo berlogsoni, і ми вже колись виясняли - Юля не чучка, а чічка! diablo: :ireful1:
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    За правилами гармонії голосних в одному слові краще звучить (як на моє протурецьке вухо) "чучка"
    [​IMG]
    В одному слові можуть зустрічатися або тільки тверді голосні, або тільки м"які
    А - тверда голосна і У - тверда голосна, а İ - мяка голосна. (не плутати з І , яка звучить як українське И, або російське Ы)
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @medwedo berlogsoni, блін, Ви дали картинку на язікє, та ще й там якісь прапори чужі обнімаються...

    Це ж і я так можу! Мурку давай!
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)