Записки адміністратора
Color
Фоновий колір
Фонове зображення
Border Color
Font Type
Font Size
 1. Тиждень почався з того, що в понеділок вранці, близько 9 години віроломно без оголошення війни згорів сервер. Спершу сисадмін повідомив, що це скоріш за все блок живлення і до обіду все запрацює, однак після обіду виявилося, що це материнська плата. Через це до вечора вівторка доводилося відповідати одне й те саме на десятки повідомлень форумлян з ЛФ, Посиденьок, VW-Клубу - згорів сервак, чекаємо.

  Дякую всім, хто дочекався. Нехай закінчення цього тижня буде для нас всіх кращим, ніж його початок.
  Goldstein, terRen, Latana Royal та ще 1-му подобається це.
 2. Мабуть непередбачуваність в їх природі :)


  View: https://www.youtube.com/watch?v=sc2R9Te0UKU
  Іспанка подобається це.
 3. У вашому дитинстві, коли вас посилали по хліб чи молоко, був такий магазин, який називали НАШ магазин? У мене був :) На розі Личаківської і моєї вулички був такий НАШ хлібний. Я живу тут 32 роки і скільки себе пам"ятаю це був хлібний магазин. НАШ. Щоранку сюди під"їжджала вантажівка, з якої виносили багато-багато стелажів з різним ще теплим хлібом. Тут же продавали булочки, пряники, печиво і смачнючі торти. Декілька років тому магазин продали, на ньому з"явилася вивіска "Хлібна хата", але він перестав бути суто хлібним, звичайний продуктовий магазинчик, яких тисячі, правда все ще з "хлібним ухилом". А в цьому році магазин продали ще раз. Тепер тут м"ясний магазин. У нас більше нема НАШОГО хлібного...

  А ще цього року припинила існування НАША перукарня, де я стригся все життя. Тепер тут банк.

  У НАШ овочевий (він був саме навпроти нашого хлібного) вже давно заселився Надра банк, потім досить довго приміщення пустувало, а зараз тут секонд-хенд.

  Язик не повернеться сказати "наш секонд", "наш банк" чи "наш "м'ясний".

  Весь НАШ світ зникає.
  tea man, Un.Known та Goldstein подобається це.