UKRAINIAN FASHION SHOW В ЧИКАГО

Published by UaModna in the blog Блог UaModna. Перегляди: 1241

[​IMG]
Ukrainian Fashion Show by UaModna в Чикаго
21 червня в Чикаго (штат Іллінойс, США) відбудеться Ukrainian Fashion Show 2015 - це щорічний показ колекцій українських дизайнерів в США, який організовує креативна агенцієя "UaModna".

Це вже третій показ українських дизайнерів в Чикаго, головна ціль якого представити роботи українських дизайнерів/брендів американському колу клієнтів, а також найбільшій українській діспорі в Америці.

Цьогорічна локація заходу - Ukrainian Institute of Modern Art, яка вміщає до 400 осіб і оформлена вишуканими предметами мистецтва. Шоу презентує нові українські імена у фешн індустрії.
Дизайнери-учасники показу:
Альона Сереброва (Київ) – українська дизайнерка, учасниця Ukrainian Fashion Week, «Volvo-Неделя моды в Москве», постійна учасниця Салону WHO'S NEXT Prêt-à-Porter Paris. Український бренд «Serebrova» представлений не тільки в Україні, але також у бутіках Європи та Азії.

Анастасія Іванова (Київ) – українська дизайнерка, власниця бренду "Nai Lu-na by Anastasiya Ivanova", випускниця найпрестижнішої школи дизайну в світі - Instituto Marangoni Paris, постійна учасниця Ukrainian Fashion Week.

Наталія Коваль (Нью-Йорк) - українська дизайнерка, студентка Нью-Йоркського інституту моди і технологій, її сукню вдягнула перша леді США Мішель Обама під час семінару моди Fashion Education Workshop.

Лєна Васенко (Івано-Франківськ) – український дизайнер-модельєр, шила сукні для Анни Заячківської ("Міс Україна 2013") для конкурсу "Міс світу 2013".

"Синій Льон" (Дніпропетровськ) – український бренд одягу, спеціалізується на пошитті українських традиційних тканинних виробів. За 10 років роботи "Синій льон" був відзначений безліччю нагород і сертифікатів.


Фото та відеозвіти, а також постійні оновлення події можна переглянути на офіційній Facebook сторінці.

Запрошуємо всіх відвідати "Ukrainian Fashion Show by UaModna", а також будемо раді бачити представників фешн індустрії Чикаго, редакторів модних видань, організаторів різноманітних шоу, власників модних бутіків та фешн-блогерів.

Ви будете приємно вражені колекціями українських брендів та отримаєте позитивні враження від перегляду фешн-шоу!

Інформація про попередні покази:
Джерело - UaModna
You need to be logged in to comment