UaModna - БУДЬ УКРАЇНЦЕМ НЕ ЗА ПОХОДЖЕННЯМ, А ЗА ДУХОМ!

Published by UaModna in the blog Блог UaModna. Перегляди: 893

[​IMG]
Інформаційно-розважальна веб-платформа UA Modna об’єднує людей з усього світу!

Статті, інтерв’ю, фото, відео, проза, лірика, арт – кожного дня нові цікаві публікації. Тут ви знайдете захопливі дослідження, висвітлення соціальних питань, авторські погляди на актуальні події, творчі та наукові доробки сучасників.

Проект UA Modna стартував у 2012 році і з того часу невпинно знайомить своїх читачів з цікавою та корисною інформацією про українське та для українців. Веб-платформа UA Modna об’єднує людей з усього світу, котрі мають проукраїнський світогляд.

Наше гасло: БУДЬ УКРАЇНЦЕМ НЕ ЗА ПОХОДЖЕННЯМ, А ЗА ДУХОМ!

Однією з цілей проекту UA Modna є популяризація української культури та мистецтва закордоном та інформування мешканців України про творчі, наукові та суспільні досягнення представників української діаспори. Адже ми варті того, щоби про нас знав весь світ :)

UA Modna – це справді живий організм, котрий має серце та душу. Серце нашого проекту знаходиться у місті Чикаго (США) та забезпечує тісні зв’язки з українською діаспорою. А душа розташована в Україні у місті Івано-Франківськ та надає “юамодної” енергії усьому, що відбувається на веб-платформі. Редколегія є своєрідним кістяком веб-платформи UA Modna – вона надає руху усім ідеям, актуальним публікаціям, талановитим авторам і проектам. Кожен зареєстрований користувач стає нашим автором та може безкоштовно створити на даній веб-платформі власний кабінет і самостійно обирати, якою мовою спілкуватись зі своїм читачем/глядачем та яким темам приділяти увагу. UA Modna – багатомовний, мультинаціональний та проукраїнський простір для творчості усіх бажаючих.

Також, на платформі є UaModna Shop, в якому свої роботи представили одні з кращих хендмейдерів України, тут ви знайдети товари вітчизняних брендів, ексклюзивні аксесуари, твори мистецтва та інше. А головне, все це сторено з любов'ю талановитими українцями. Тому, якщо Вам потрібен ексклюзивний подарунок - завітайте в UaModna Shop.

Також за UaModna можна слідкувати в соцмережах: Facebook, Vk, Instagram, twitter, Однокласники та YouTube.

Заходьте, читайте, реєструйтесь і дописуйте, продавайте свої товари!
www.uamodna.com
You need to be logged in to comment