Звичний день

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Черешенька, 13 чер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    вони класні:good:
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    smeet, спасибі Вам! Я учора зробила таку гімнастику, і дійсно шия у мене перестала боліти. А мучилася багато років.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Я ще на лікарняному, але подзвонили мені сьогодні з кафедри (де я проходжу курси спеціалізації) і сказали що сьогодні якесь тестування...то хочу чи не хочу, а мушу йти і писати ті тести...
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Вчора ввечері...думав...думав...і придумав.:scratch_one-s_head:
    Даєм протиепілептики.
    Два роки тому,ними майже зняли приступи.
    Тепер добиваєм ліпонексом.
    Приступи стають тривалішими і страшнішими.
    Протиепілептики даєм з розрахунку від ваги.
    Донині давали з розрахунку на 60 кг.
    А нині зважили...66.
    От...я вирішив на кілька днів збільшити давку в 2 рази.
    На 120 кг.
    Вчора почали - до обіду лиш два приступи...сильний лиш один...от тільки що...віддихуюсь.
    Вумний я,нє?:sad:
    Як вутка....:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ромко, а хіба можна от так зразу збілшувати дозу? наскільки я знаю дозу збілшують поступово, бо раптове збільшення може провокувати більші приступи і частіші.
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Думаю,гірше вже наробити...важкувато....
    Майже місяць...пекла...
    А тут результат вже...є.
    Подивимось.
    Брозь дав добро...Калиновський з Вроцлава постійно казав;"Зв"єнкшиць давку!"...
    Азалептин - надто небезпечно.
    Замкнуте коло.
    Він провокує спалахи...він і гасить...просто вирубує...
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Звичний день. Сидю, ламаю голову над планом. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Самокрутками балуєтесь?
    Чи в "Бєломор" набиваєте?
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    "А мы тут плюшками балуемся..." :mocking::blush:
    "http://www.youtube.com/watch?v=aOXtjQk8n_k"
     
    Останнє редагування: 16 гру 2010
    • Подобається Подобається x 4
  10. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Добрый день, уважаемый Чалдон! Доброго дня всем знакомым! Я, по всей видимости, впредь буду очень редко появляться на форуме. Если вообще буду. Сегодня удалили мой пост, где я осмелился сказать, что на форуме удаляют посты по политическим соображениям. При этом посты, где откровенно и грубо провозглашаются ксенофобские и националистические идеи, благополучно остаются на форуме в неприкосновенности. Я привык быть всегда и во всём свободным человеком. Не хочу оставаться в такой среде. Всем моим знакомым передаю наилучшие пожелания. Желаю благ и успехов. Счастливо оставаться!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Мабуть за совіцьку пропаганду.
    Що ж тут дивного?
    Так що даремно Ви оце....
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Не лицемерьте.
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Шановний Форей!

    Якщо Вам не подобається зміст певних дописів - тиснемо кнопочку "Поскаржитись на поганий допис".

    Вам раджу почитати правила. Обговорення модерації - взагалі один з найважчих гріхів на форумах.
    Кумедно читати таке від людини, котра націоналізм на форумі відсуджує, а нацизм - захищає.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Шановна пани Un.Known! Вы меня обвиняете в серьёзном преступлении - в защите нацизма! Либо вы докажете это моими постами, либо я Вас открыто обвиню в том, что Вы говорите неправду. Готов нести любую ответственность, вплоть до судебной, если Вы докажете, что я где-то когда-то защищал нацизм. Вы, шановна, пожалуйста, не говорите неправду! Факты о моей поддержке нацизма - на стол!
     
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Хм...
    А захист совдепу в Ваших очах - не злочин?
    В моїх - так.
    Це наруга над моєю родиною.
    Це наруга над пам"яттю тих замордованих в ГУЛАГу,розстріляних,вивезених на загибель в Сибір.
    І число їм - мільйони.
    Це плювок на пам"ять мого діда і інших ГЕРОЇВ,хто поклав життя в боротьбі з тим режимом.
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Знаєте, мене колись моя дитина питалась, чи брехати і не говорити правди - одне і те ж...

    Пам'ятаєте моє прохання прокоментувати фото?
    і Вашу відповідь:
    В католицькій церкві є молитва покаяння - пробач мені, Боже, я згрішив, думкою, дією і недією. Я розумію, що Вам незручно від побаченого. Але через таких, як Ви і життєрадісна дівчинка-москвичка і виходять на вулицю нацики - бо вам все Божа благодать, один ящик не дивиться, другій мордобой не заважає...
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Меня обвиняют в защите нацизма. Не пытайтесь переводить стрелки! Если такое обвинение подтвердится, я готов отвечать перед судом. Вашу патетику приберегите для других. Я могу процитировать свои посты, где я писал, что не одобряю подобных действий. Или вы УЖЕ их не помните? Я с уважением отношусь к Вашим чувствам, но если вы считаете меня виновным в этих преступлениях - на это есть суд. Надеюсь, Вы, шановный Ромко, помните, что Ваше мнение - остаётся Вашим личным мнением. Но оно не является основанием для обвинения меня в чём-то подобном. Я могу сказать со всей ответственностью - хоть перед судом, хоть перед Богом - ни в одном своём посте я не одобрял и не защищал нацизм. Тот, кто говорит, что я хотя бы раз когда--то написал такое - лжец.
     
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Не треба.
    Це не патетика.
    Це покалічена доля моєї бабусі.
    Яка мене виховала і була найсвятішою для мене людиною.
    Це порок серця моєї мами.
    Бо 6 років,від самого народження бабуся з нею,ще немовлям переховувались від енкаведистських облав.
    Злочини нацизму для мене й близько не стоять зі злочинами отої мезоти - совдепу.
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Шановна пани Un.Known! Ваше дело - думать, что Вы хотите. Если Вы в моих словах о том, что точка зрения выбрана фотографом хорошо, находите поддержку нацизма, то - извините - это не самый лучший Ваш аргумент. Если вы считаете толпу молодых возбуждённых людей у стен Кремля на том фото, выкрикивающих националистическрие лозунги, нацистами, Думаю, что Ваши слова не являются правдой. Тем более, ни в одном из моих постов Вы, при всём старании, не найдёте их поддержки. Надеюсь, что Вы возьмёте обратно слова с моими обвинениями в поддержке нацизма - фашисткой идеологии и практики, которые я - убеждённый противник всех и всяких видов фашизма просто не мог написать. Или Вы, как верующий человек, каким Вы себя здесь позиционируете, будете продолжать грешить ложью? Я ещё раз и на той ветке, и здесь напишу - в России нацизм запрещён. За его пропаганду, за использование атрибутов нацизма, за поддержку нацизма в России привлекают к суду. Дело Вашей совести - поддерживать тезис: Росія - інкубатор сучасного фашизму - и поддерживать наивных молодых и не очень молодых людей в этом. Вас убеждать в том, что Вы делаете таким образом зло - не моя задача. Но Ваше обвинение в моей поддержке нацизма - это прямое оскорбление в мой адрес. Я готов отвечать за всё, сказанное мной. А вы, шановна? Будете ли продолжать уверять, что я поддерживал нацизм? Или извинитесь?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Йой паніко, лиш копоню (голову) не ламліт,а ко тоди наладит? Я такої зарядки не знаву.:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)