Звичний день

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Черешенька, 13 чер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Звичний день

    діти в мене були спокійні на руках ,як мавпи не висіли ,майже не плакали вночі,поїдять і на бочок,ніхто їх не колисав,як в українській ментальності заведено,як подивлюсь як в колясках теперішні космонавтів колишуть серце кров"ю обливається,скільки років кажуть не колишіть
     
  2. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    А чому не можна колисати?
     
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    по-перше моя думка про Вас взагалі впала, адже назвавши свою дружину дурепою Ви себе ж принизили! Муж і жона одна...
    крім того, дитина моя жодного разу не падала ні з ліжка ні з пеленатора ні в ванні до року... от вперше сталося під ранок, коли ми разом спали, вона перелізла через бильце ліжка...
    то Ви радите мені не спати вночі?
    психологи радять колисати...
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Звичний день

    Хм, прочитал несколько раз сообщение Шрека.
    НИКАКИХ намёков на то, что "его дура" является "его женой" не обнаружил!
    Возможно, что ЭТО совершенно разные люди!:cowboy:
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Звичний день

    Каждый выбирает пару по себе.."Яке їхало, таке й здибало"......
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Жорстоко та правдиво...

    Сьогодні день кошмарів!
    По-перше, працюю, по-друге, фінансовий звіт пишу! Перед очима суцільна матриця!!!
    По-третє, на вулиці сира погода, противний дощ!

    Прийду додому, заварю зеленого чаю з суницями, намощу теплих подушок та в сотий раз перегляну "Сбежавшую невесту" з Д. Робертс та Р.Гіром.

    Маю гарний день!
    Змінила житло - затишне, хоч і не власне, на роботі цілий день байдикувала, знайшла важливу інформацію про готелі Львова. День пройшов з користю. Легко!
     
    Останнє редагування модератором: 28 лют 2009
    • Подобається Подобається x 1
  7. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Коли на вулиці гримить дощ, класно пити каву, дивитися у вікно і слухати блюз... Ніхто не помічав? :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    І якщо добре прислухатися, то дощ падає в ритмі блюзу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Йой, а в мене тут цілковитий рок..зі світломузикою... Боюсь блискавок:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    А я навпаки. Я люблю коли природа бурхливо себе проявляє :) Тиха спека, яку можна різати ножем - скукота!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Ну та. Але в основному коли вона так себе проявляє сам мусиш бездіяти (в офісі, вдома, чи деінде ховаючись від дощу). А свобода переміщення для мене важливіша;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    А я люблю тишу, яку можна різати ножем. І ніколи її немаю. Завжди у вихрі життя, у шумі буднів і у ритмі неспокою...
    В неділю була з друзями на озері; насолоджувалася краєвидом з тераси кав"ярні, попиваючи вино за мокрим від дощу столиком і дослухаючись час від часу до розмови моїх "камерадів" в сухій місцині.
    Інколи хочеться такої внутрішньої тиші і заглиблення у себе і навколишнє :).
    (Життя - така цікава штука, згадую Forrest Gump і вислів про коробку асорті-цукерок, ніколи не знаєш, яку цукерку витягнеш ;). В цьому, мабуть, і вся родзинка буття!)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Наймасштабнішу грозу / шторм / блискавки на все небо я спостерігав в останні дні минулого серпня. Це було неподалік від Фороса (Крим). Дружина будить - "пішли на Дискотеку Аварія!". Тобто на балкон. Все нічне небо спалахувало всіма можливими і неможливими кольорами.
    Вітер зносив шматки бляхи з дахів. Погасло світло, запустили дизель. Але море романтичного екстріму !
    Цікавий ефект: по ТВ, замість звичних 4-х каналів, пішли ще кілька турецьких. І турецькі мережі висвітилися на мобілі.
    Звичайно, та гроза/шторм зіпсували пляжну погоду аж на 8 днів.

    Melody, а хочете послухати пісню Володимира Кузьміна "Ливень" (рос. мова, перша половина 80-х рр):

    http://www.mp3real.ru/mp3/kuzmin_vladimir/dinamik_82_cd2/04_kuzmin_vladimir_liven.mp3 9,1 МБ

    Черешенько, я ще не докачав пісню. А ви вже встигли прослухати, що додали мені карму ? :) Може Ви насправді москвичка ?
     
    Останнє редагування модератором: 28 лют 2009
    • Подобається Подобається x 3
  14. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Борисе, не за пісню я Вам додала. А за грозу і прекрасні спогади, які Ви мені навіяли!!!
    Дякую :)!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Чи це не означає, що у серпні в Криму більше опадів чи то злив? (просто цікаво)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Саме в тому місці буквально 1-3 вересня трапляється "згін води" (течія з боку Севастополя. Тоді холоднішає, а вже 4-6 вересня все ОК - течія з боку Ялти, грубо кажучи). Там кожне місце має свою погоду.
    Минулого року було "щось нестандартне".

    Той аудіофайл (на рос. ресурсі) якийсь "топорний" - фаза плаває, голос зовсім незвичний.

    Ось знайшов кращий (12,5 Мб) і виклав сюди (UA-IX only!):
    http://file.cyfra.net/files.php/00e19056f9f288da607c5a839bdb3f4a/
     
    Останнє редагування модератором: 28 лют 2009
    • Подобається Подобається x 1
  17. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    "Звичний день" львівський - промочив ноги :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    ну лише ноги, ми от самі себе затопили! :) бак на воду стоїть на горищі і затопив кухню і коридор, добре що у кухні зараз ремонт лише почався...ПОЩАСТИЛО!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    то вже "щастя" львівське :)
     
  20. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день

    Борисе, я можу бути ким завгодно, але гарантію Вам даю, що тільки не москвичкою!!! ( 1) ніколи там не була; 2) не відчуваю жодної духовної, соціальної, культурної приналежності до цього регіону)!
    Я більше ніж на половину, тобто майже вся, львів"янка :), частково берлінка, віденка і базелька :), також будапештка, краків"янка і люблянка :), одним словом європейка; але найбільше я, всією душею (відкрию Вам велику таємницю), жовківчанка!!! ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)