Зварювальний апарат

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем VasMT, 12 лют 2010.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Дозвольте порадити?
    Коли стало питання про ремонт в квартирі, стало питання з інструментом, бо:
    - звичайна дрелька бетон а ля ІосифСталін (будинок 53-го року, тоді цемент не крали) брати не хоче.
    - Позичив "ударну" дрельку... Один отвір за 1-2 хвилин... А по розрахунку мало бути щось біля 150-ти отворів... Рука відвалюється вже на першому отворі, бо тримати вверх і одночасно тиснути - важко.

    Обійшовши всі торговиці послухав знайомого в магазині. Той порадив перфоратор фірми XEPOT 58G850. Коштувала на ті часи щось 400 рубасів. Дуже задоволений. Проаналізувавши широченний вибір перфораторів зрозумів, що краще брати з перпендикулярним розташуванням двигуна. (не дрелькоподібний).

    На рахунок шуруповерту. Він необхіден... Сам поначалу юзав дрелькою... Потім позичив у колєги і офигів... Купив з першої ж зарплати. Беріть самий дешевий. При нагоді докупите фірмовий акумулятор і буде Вам щастя.
    Що ще? Якщо ви хочете зробити гіпсокартонові конструкціх - запитуйте. Допоможу зробити розрахунок матеріалу для підвісних конструкцій і поради по монтажу... І взагалі по ремонту в мешкані... :)

    Потрібно попрости "господарів" форуму змінити назву гілки на "Практичні поради домашньому майстру" чи подібну... НІ? :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Про покупку дешевого інструменту. З досвіду знаю що то неправильно, дуже багато раз уже переконався. Як виключення маю дрельку з болгаркою в наборі за ціною 10 доларів, просто куплені із-за дешевої ціни, 5-7 років на господарці і нічо, задоволення від роботи мало, але інколи стають у пригоді.
    Вертикальне розміщення двигуна у перфораторі має суттєву перевагу, якщо в перфораторі використовується режим чистого удару. Тоді змащення всередині проходить правильно. Якщо ж(особистий приклад) використовувати чистий удар, наприклад для утворення штроб під проводку в стіні, то за деякий час удар пропадає взагалі, проблема усувається походом в сервісний центр.
    А взагалі перфоратор річ універсальна і найбільш потрібна в господарсті. Ставши перед вибором купити перфоратор чи дриль, я би вибрав покупку перфоратора.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Максиме!
    Говоривши про дешевий шуруповерт я мав на увазі наступне:
    - самим дорогим елементом шуруповерта є акумулятор;
    - електротехніка і механіка шуруповертів практична однакова у всіх моделях;
    - запас міцності у шуруповертів різних марок різний, але не настільки малий, щоби заради сумнівної переваги в довговічності платити більше за етикетку.
    - якщо інструмент не "заганяти", тобто працювати з ним в помірному режимі - сучасний інструмент вічний.
    Більше ніякої реклами і закликів купляти дешевий інструмент я не провожу і не підтримую. При виборі інструменту в першу чергу аналізую "робочу навантаженість" (скільки раз в рік (місяць, тиждень) буду його використовувати, які об"єми роботи і в якому режимі), запас по потужності двигуна, відгуки в Марежі і ціна в Стрию. Після цього роблю висновок і приймаю рішення...
    І НІКОЛИ не вірю гендлярам на базарі на слово. Безліч разів ловив їх на спробі обдурити. Якби був капку "меншим", міг би пару разів "вхопити" на базарі при виведені на чисту воду цих горе-підприємців.
     
  4. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Дякую за поради.
    Питань є багато. Буду питати, бо хочу більше зробити сам, але ще не разу з тим не стикався. Хіба що останній місяць трошки по Інтернету подивився.
    По гіпсокартону питання будуть пізніше, бо зараз займаюсь електрикою.
    Максим, я теж не люблю купляти самі дешеві речі.
    Але просто, якщо мені інструменти вийдуть дорожче (або так само) ніж найняти робітників, то нема потреби купляти.
    А якщо інструмент буде дешевший, то потрібен такий, якого вистачить до кінця ремонту.
    От і думаю чи буває якісне і дешеве.
     
  5. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    На мою думку, то краще найняти робітників. Так в загальному буде краще. Отримаєте досвідчених майстрів, які зроблять то що треба і якісно. Інструмент не потрібно буде купувати. Ремонт можливо довший час не перероблятимете.
    Думаю кожен має займатися своєю справою і робити її якісно. Але якщо Ви любитель такого і отримаєте від того задоволення, тоді пошук інструментів є доцільним.
    Мене коли проситимуть батьки допомогти заготовити дров на зиму і порубати їх, то наступного разу ліпше дам пару сотень робітникам, а сам матиму спокій і займатимуся улюбленими справами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Підтримую обох...
    Про себе:
    Маю квартиру "сталінку" 53-го року... Вирішив попробувати себе в ремонті.
    Артуре! Я сам, (поміч від сім"ї - подати кави за вимогою) зробив якісний авторський ремонт в трьох кімнатах і кухні... Максим підтвердить, що я свої гроші зекономив... Я Вам заявляю, я їх відбив - скуповуючись за раз в будівельних гіпермаркетах і користуючись своїм інструментом... А вже індивідуальність і автентичність, самооцінка і самозадоволення не враховуються...
    Важливо:
    Перше - бажання;
    Друге - фінансова доступність;
    Третє - ЯКІСНИЙ інструмент (при цьому весь - від степлєра до шпателя)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    До роботи дома тільки можна пробувати мати дешевший і комбінований інструмент але якщо багато робіт то краще мати і шуруповерт і дрельку і перфоратор окремо.Також треба свердла купувати фірмові-бошівське свердло в дешевому перфораторі набагато краще ніж дешеве свердло в в фірмовому.До речі чи в Україні використовують шурупи з Робертсоном
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Я так розумію тут мова йдеться за шуруп конфірмат. Він в нас йде з шестигранником внутрішнім на 4мм. Використовується переважно для стягування меблів
    [​IMG]
     
  9. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    не погоджуюся ні з першим ні з другим твердженням. Такі характеристики як ємкість акумуляторів , швидкість обертів (при меньше ніж 1000 обертів важко заганяти самонарізи при скручуванні каркасу), регуляція крутного моменту (або має бути набита сильно рука або будете прокручувати самонарізи при збиранні каркасу, що погіршує штивність), зупинка після відпускання кнопки пуску... і т.д. і т.п.
    Для заміни акумуляторного шуруповерта все таки радив би звичайну електродрельку з регуляцією обертів + купити спецнасадку для самонарізів в гіпсокартон. По-перше вдвічі дешевше (навіть якщо взяти зелененьку БОШку), по- друге пригодиться в подальшому в побуті. Оскільки користування акумуляторним шуруповертом в побуті незручне через малу завантаженність і здатність акумуляторів з часом розряджатись, і тому їх постійно прийдеться заряджати.

    і збільшує вартість перфоратора майже в півтора рази. Нє? :)
    +100 :)

    в Калгарі можливо й так. В нас трохи інше. Є сверла не гірші від БОШ але трохи дешевші, а на базарі можна викупити БОШ з "мармеладу" :)

    я використовую, але купляв їх постійно в Канаді. Зараз вони з'явилися в Польщі. Привіз пачку, але трохи гірші по якості. Дуже мало людей знають про перевагу таких шурупів + привізна ціна відлякує багатьох монтажників в порівнянні з простими тексами. В нас ще організація роботи: нога за ногу + перекури в моді, тому швидкість і надійність при роботі з самонарізами програють, поки що, в ціновому виборі
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ви або ніколи не займались монтажем металоконструкцій, або робили це за допомогою коловороту. Своїм Einhell_ем з його max 500 об/хв я накрутив стільки, що вартість саморізів вже перевищила його вартість... І при монтажі ГКП якраз дрелькою більша ймовірність проштиркнути наскрізь...
    Я таку маю, але використовувай її разів п"ять... Красується в чемодані з шуруповертом...
    З якої радості??? Звичайно... можна придбати і DeWALT DC900KL за штуку американських гривень... Мені за очі вистачає шуруповерта + електровикрутка в одному кофрі за 160 грн. Розібрані обидва прилади - нічого там цікавого нема крім редуктора в викрутці (просто раніше не бачив)
    А ось тут з"явилась впевненість, що у вас його нема... Я тепер навіт пилосос розбираю і дверцята з кухні знімаю електроінструментом... На початку писав - вклякне рідний акум, купляється фірмовий і чистий спокій. Хоча мого китайця вже чотири роки юзаю... І підзарядка раз - два на добу при постійній роботі...
     
  11. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Якщо досвід вимірювати вартістю самонарізів, то можу запевнити що моїми самонарізами я перекрию всі закручені Вами разом з усім Вашим інструментом вкупі, включаючи перфоратори :)

    з цим погоджуюсь. Вірніше якщо шуруповерт має регуляцію крутного зусилля і стоп-демпфер. Якщо ж ні- то імовірність майже однакова.

    сміялись цілим офісом від душі :) Поясню чому. Власне через великий джосвід в монтажах я займаюсь закупами інструменту на дві фірми з приблизною кількістю 200 працівників. Особисто собі викупив Атлас Копко з двома батареями по 2,4 АГ. Один недолік такого шуруповерта- він важкий, але оскільки хиляком ніколи не був, то надаю йому перевагу за силу і неперервність роботи.
    Чи можете відповісти на питання:
    - скільки часу тримає повністю зарядженний акумулятор якщо ним не користуватись до моменту щоб він закрутив чотири шурупи (припустимо 45) в дерево (тирсоплиту), або 10 самонарізів в бляху (наприклад товщиною 0,7 чи 0,5)?
    - який об'єм роботи можна виконати безперервно одним Einhell_ем при монтажі гіпсокартонної стіни?
    А також щоб не бути пустодзвонами і визначити чи є різниця в роботі між шуруповертами, готовий продемонструвати чи влаштувати міні змагання ;)
    Таким же чином можу продемонструвати що дрелькою з регуляцією обертів продуктивність роботи з гіпсокартоном буде набагато вища.
    І прошу не ображатися, але робота з листовим металом (бляхою, каркасами) акумуляторним шуруповертом з обертами до 1000 (навіть мін до 900) навіть в початкових спеціалістів більше буде асоціюватись з мазохізмом ніж з роботою.
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Борони Боже! Ніяких образ.
    Просто різниця між професіоналами-будівельниками і аматорами-самодєлкінами така сама, як і між Енхелем І Бошом. Розмова почалась з запитання Артура про рентабельність придбання інструменту для домашнього ремонту...
    Я ж не про покрівлі, а про конструкції з профілів для ГК.
     
  13. Neptyn

    Neptyn Active Member

    Ей, народ, ніхто не підскаже де у Львові редуктор маленький недорогий купити можна?
     
  14. Maslyak

    Maslyak New Member

    Продаю кабель для підключення до зварювального апарата. 050 1657475
     
  15. Filgor

    Filgor New Member

    Порадив би, вищевказаний Forsage, українського виробництва, якість на висоті, а ціна на 20% вище китайця, ампераж пишуть правдивий, деталі всередині провідних світових виробників, гарантія на місці в магазині, їх доречі вже два у Львові, в сервісі ніколи не відмовляли, навіть беруться за складні Патони чи французи GYS. Там, доречі, можна й купити недорогий редуктор, є міні варіанти...
     
  16. fedorivandriy

    fedorivandriy Active Member

    Є такі хто розбирається в зварювалних масках? Хочу тестю купити на день народження таку маску, але не дуже розбираюсю. Вже дивився на сайтах Главная, Интернет-магазин ROZETKA™: официальный сайт самого популярного онлайн-гипермаркета в Украине, Инструменты — купить инструмент в Харькове. Интернет-магазин инструментов в Украине | Цена але все таки не оприділився. Підскажіть якусь хорошу і до суми 2000 грн. Бажано щоб не була китайського виробництва.
     
а де твій аватар? :)