Зуби мудрості

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем kjk, 28 бер 2011.

  1. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Як зуб болить, то дійсно не до жартів, а ви все стібаєтесь...:sad:

    І до речі, не кожен стоматолог береться видаляти зуб мудрості, через те, що у них можуть бути декілька коренів і ще в придачу переплетені чи викривлені, а є випадки не правильного їх розташування...

    @Yuliankaaa , думаю, що не всі зрозуміли, бо формулювання речення не правильне:blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Частинка кореня, яку не видалив стоматолог, мені вийшла сама десь через рік часу.
     
  3. ironstell

    ironstell New Member

    Мені як видаляли зуб мудрості, то навіть ясна розрізали, бо там був якийсь складний корінь, і просто його вирвати не можливо було. Я ще й був на сесії, то в Києві видаляв, в стоматології Мед-део. То добре що кваліфікований лікар був, і побачив що з тим коренем щось не так. До речі класна стоматологія, ось посилання на її сайт, може комусь знадобиться і мені , бо в Києві тих клінік безліч, і не знаєш яка хороша, а яка ні.
     
  4. Vitoriy

    Vitoriy New Member

    Это же сколько зарабатывать надо, чтобы зубы за 700 грн вырывать. Я лечила зуб, пломбу нормальную поставила за 500 грн.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Сусідка дзвонить до сусідки
    - Галю, а чо твій Іван так кричить за стайнею?
    - Та зуби лізуть...
    - Мудрості?
    - Якої мудрості в 60 років! Він, п"янь така, вчора ввечері разом з шинкою протез пролигнув...
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  7. shelev

    shelev Well-Known Member

    Ну ви звісно порівняли: ціни "для своїх", та ціну для середнього пересічного пацієнта.
    Я влітку лікувала, мій стоматолог рахував по 20 умовно зелених за пломбу: будь то пломба, чи пломбування одного каналу кореня.
    Получилося, що вилікувати 1 зуб обійшлося 80 американських президентів.
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  9. YaLomakov

    YaLomakov Member

    У мене зуби мудрості так незрозуміло росли. Вони лягли всередині десни, і лежачи виштовшухавли сусідні. Довелося з часом позбавитися них. Причтому один з них я видаляла на свій день народження .
     
  10. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    тільки не 8-ку, правда буває і так, але в більшості випадків зуби "мудрості" складно видаляти, і не кожен стоматолог візьметься.
     
  11. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    А що так терміново, болів? Чи такий собі подарунок вирішили зробити? :pardon:
    Так досить часто 8-ки ростуть. Добре, якщо корені не покручені, і не переплелися з сімкою... часто навіть надрізають ясна та шви накладають...
     
  12. remis

    remis Member

    нужен хороший стомотолог
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  14. KarolinaMay

    KarolinaMay Member

    Якщо просто болить - це може означати, що прорізається, це нормально. Але потрібно обов"язково відвідати лікаря, зробити знімок та зрозуміти, чи треба видаляти. Мені так "видрали" всі 4 - процедура дуже важка, але вірю, що це на краще...
     
  15. Ukainianman

    Ukainianman Member

    Є хто активний? Відгукніться
     
а де твій аватар? :)