Знахарі у Львові чи області

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем kitsirko, 22 кві 2010.

  1. Xcenia

    Xcenia Member

    а ви не боїтеся цих людей... я взагалі в шоці від того, що вони інколи роблять...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Забув пізніше.....

    Карочє... Кілька ранків перед тим після сну перші кілька кроків я робив так, що хотілося костилем підпиратися. Так нога боліла. Пізніше, як трохи розходжувався, то вже не так боліла, але, все одно, накульгував.
    Після того, як бабка спалила льон :
    по перше, спав, як немовля всю ніч, аж третій будильник почув)))))
    по друге, після пробудження пішов рівненько і без болі в нозі.

    Біль зовсім не пропала, але суттєво зменшилася.

    Пройшов в бабки 5 сеансі. Крім того, вже в середу зранку пішов і в лікарню. Паралельно було лікування і антибіотиками (уколи) і таблетками і мазями.

    В середу лікарка сказала, що я вже здоровий.

    Пишу оце вже з Варшави. Зранку виїхав з дому і вже у Варшаві.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Конкретизуйте, будьте ласкаві.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ще від костей і суглобів помагає басейн в Берегово. Але не Жайворонок, а той старий на спортбазі Закарпаття.
    Переконався на своїх колінах.
    [​IMG][​IMG]
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223


    Вітаю з одужанням!
    Добре, що Ви потрапили до потрібної бабки і все так добре закінчилося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Які там знахарі? Одна моя знайома жінка написала щось до одного журналу зі здоров'я. На свою біду вказала свій адрес. То каже, що листи приходять пачками від... свідків Егових із львівської області. Ні, був один... Просив вислати йому 150 гривень за свою брошуру "Як не хворіти і які молитви читати на ніч", яку він надішле, як тільки отримає гроші... :crazy:
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. manur

    manur Well-Known Member

    То не кості і не суглоби були. То було... дохтори кажуть "бешиха", ще тирнет пише "пика", а народ каже - "рожа".

    Вроді здоровий, але ще дохтірка казала 3 рази біцилін-3 вколоти. Колов в понеділок. Тобто, ще 3 понеділки колоти треба(
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо не помиляюсь, такими обрядами спалювання займається, чи колись займалась, ворожка Іванка, колись до неї були великі черги, але від багатьох чув, що не у всіх очікуваний результат.
     
  9. rezet

    rezet Member

  10. katkat

    katkat Member

    Доброго дня! У Львові не знаю гарного целителя, ходила до багатьох. Були проблеми з відносинами. Але я мені порекомендували целителя з Києва, він здаеться ще буває в Дніпрі і Запоріжжі. Була по справам в Києві записалася на прийом. Його звати Фудим. Ось тут можете подивитяся його контакти Контакты
     
  11. Oksana kvitka

    Oksana kvitka New Member

    Добрий день , у Львові на вул.Замарстинівській є хороша бабка, може хтось має її ном.телеф. або знає в якому будинку вона живе.?
     
  12. TARAS KOZIUK

    TARAS KOZIUK New Member

     
  13. micel

    micel Active Member

    Яка порча, які знахарі? вас дурять... і необов'язково заради грошей, може заради вiдчуття певної влади над вами
     
  14. ViryVdobro

    ViryVdobro New Member

    Я вже писала,що зверталась до Лариси Гангал.Мені допомогла та все чітко відповідає вона.Особисто не була в неї.Балакали по телфону.Так що можливо комусь потрібна ця інформація.ЇЇ дуже хвалять.Про неї так багато відкугів.Щодо мене,її передбачення всі справдились.Ось так
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. martagalka

    martagalka New Member

    Здравствуйте. Я всегда прибегаю к помощи таролога,так как это действительно очень важно,и очень сильно помогает в жизни. Посещаю таролога 1 раз в неделю. 0967773418 контакты очень хорошей женщины,зовут Нина.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  16. DASHAaa

    DASHAaa New Member

    Молодые люди часто ругаются и не всегда умеют найти смелость чтобы помириться. Мы с молодым человеком тоже так разругались, что год не мирились. После звонка к Анжелике, как бы ситуация стала изменяться в лучшую сторону. Можете обращаться смело Viber 38(097)5800235
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    З ким? А хто він Вам?
     
  18. Stefunja

    Stefunja Member

    Скільки вона бере за прийом і т.д
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не треба забувати наступне: зцілюючи тіло, можна втратити душу.

    Не раджу ходити до всяких бабок, тарошників, екстрасенсів. Це не принесе вам щастя.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Stefunja

    Stefunja Member

    А якщо ж вагомі на це причини,коли лікарі розводять руки і коли церква безсила
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)