Зміна курсу, вибір авто

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Olenabdzilka, 1 лют 2016.

  1. Olenabdzilka

    Olenabdzilka New Member

    Всім привіт.
    Можливо на форумі є фахівці, які розбираються у автомобілях?!
    Хочу купити автівку з бюджетом до 5000$.
    Орієнтуюсь більше на просторіші типу як Renault Scenic чи VW Sharan чи щось в тому дусі. Також подобаються Opel Omega або VW Passat B5. Проте пошукавши скільки вони коштують на авторіа (а вони більше ніж 5000), я розгубилася.

    Які є ще цікаві варіанти надійної гарної конячки для мого бюджету?
    PS:Lanos не пропонувати =))
    На польських номерах брати не хочу.

    Буду дуже вдячна за рекомендації.
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Б5, і шаран точно дорожчі, а до омеги може й можна прицінитись.
    Чому б просто не зайти нм сайт і не подивитись ціниє
     
  3. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Та шо не ясно, фулiган - бабьонка просто шукае хто би всьо розжував i в рот поклав, найкраще забездурно, а найкраще привiз ще, а ше краще - оплатив би половину машини.
     
  4. Olenabdzilka

    Olenabdzilka New Member

    Поки по суті нічого. Доповню свій пост.
    Чула і дивилась на Hyundai Getz. Правда не знаю як у нього з комфортом у салоні і вмісткістю? Може хтось знає чи має?
    Opel Omega знаходила до 5000 пару непоганих моделей, але цю машину поки що на запас, якщо нічого цікавішого не знайдеться.

    Серйозно, підскажіть хоч на яку модель варто придивитись.
     
  5. michajlo

    michajlo Member

    Краще взяти польського новішого ланоса за 5к, ніж стару омегу, яка має троха років, п_є як коняка і запчастини не з дешевих.
    імхо.
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То ніяк не є велика машина, як і польсткий Ланос.
    Може якого черевичка якщо потрібна саме велика машина...
     
  7. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    З таким бюджетом вибирають не по моделях. Це буде або щось більш-меньш сердите з "запальничок", або дуже старе і поношене з кращого середнього сегменту. Маєте бути готові, що в старих машинах підходить термін ресурсу для генераторів, зчеплення, електричних фішок (з часом закисають і глючить електроніка), всяких муфт.... ну і самого мотора.
    Я б радив для початку поїхати на франківський автобазар. Там можна обдивитись і помацати, заодно і прицінитись у вказаному ліміті. А далі або вибирати з того, що знайшли, або ритися в неті в уже визначених параметрах.
    В таких цінах буде багато шкрябано-фарбованих машин. Критичними мають бути огляди внутрішніх ребер і швів. В моторах і коробках чогось суттєвого не побачите, якщо нема явних признаків здихання, або якщо машина готувалася до продажу і залили присадки.
    При погодженні не полінуйтеся позаглядати під коврики/обшивку в важкодоступних місцях. Там в основному лінуються поприбирати потопельників. Знайшли там цвіль, чи залишки намулу- розвертаєтесь і йдете до наступної машини. Глюк з електронікою гарантовано.
    Купив колись малій, щоб вчилася їздити. По їзді і надійності -бомба. Багажника практично нема, але умудрився колись з малою поїхати на ближні моря. Помістилось все, навіть її улюблене пляжне крісло.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Piporid

    Piporid Member

    Одного разу на б\у машинах мене нахитали (не шарю) так я згадав одну приказку "Скупой платит дважды, дурак - трижды, а ЛОХ по жизни!" Почав шукати машину з автосалону. За мої гроши, що були, світило мені тільки ЗАЗ Форза, але одного разу натрапив на та зрозумів що можно і на немецький автопром зазихнутись. Зараз катаю Україною та лиха не відчуваю.
     
Tags:
а де твій аватар? :)