ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. Товарищ Хомчин, давно хочу спросить. Вот вы такой правильный, безукоризненный, во всем разбираетесь, всех учите жизни. У вас уйма свободного времени, которое вы тратите на ерунду, забивая форум никому не интересной чушью. На одной из строек мышка почесалась за ушком. Все! Хомчин тут как тут! Визжит о сенсации. Почему же, когда в страну пришла война, вы, являясь военным по профессии, не пошли защищать родину?! Ну ладно, допустим, боитесь передовой, так пошли бы обучать воевать 18-летних пацанов. Вместо этого вы подло удрали в Америку, как последний трус, и теперь злобно пованиваете оттуда. Так вот, совершенный вы наш, если бы каждый честно и профессионально делал свое дело - военные воевали, строители строили, бухгалтера считали, все бы в нашей стране было хорошо.
   
  • Тупо Тупо x 6
 2. Неповажаємий Valeriy Ponomarchuk,якщо ви надасьте інформацію проте, де ви, юначе, в свої 29 років доклалися до збереження та захисту незалежності та територіальної цілостності України, і вона, після перевірки її виявиться правдивою, тоді отримаєте відповідь на свої питання.
  А поки що, житель м. Кропивницький, а не Кіровограда може йти, сам знає куди. З ботами не веду дискусій
   
  • Зе бест! Зе бест! x 3
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. Responsible

  Responsible Well-Known Member

  Доброго дня всім.
  Приділіть 10 хв. свого часу та будьте в курсі всього, що відбулось та відбувається у ЖК "Велика Британія" (1-ша черга)!
  Протягом останніх днів відбулись "дискусії” між майбутніми сусідами. Дякуємо всім хто долучився та висловив свою думку!

  Коротка передісторія:

  24 вересня 2017 р. в групі ЖК "Велика Британія" (1-ша черга) у Facebook розпочато голосування на тему створення ОСББ. Запрошуємо до голосування Увійти на Facebook | Facebook . Станом на сьогодні більшість проголосували за створення ОСББ.

  27 січня 2018 р. відбулись "Інформаційні збори щодо ОСББ та інших важливих питань". Повідомлення про збори
  View: https://www.facebook.com/events/131213847685737/
  поширили в групі ЖК "Велика Британія" (1-ша черга) через Facebook та Viber. Дякуємо всім хто прийшов!

  Короткий звіт:
  1. збори відвідало 36 інвесторів (34 власники квартир, 2 власники комерційних приміщень) та директор ТзОВ "Експлуатаційна Компанія РІЕЛ-СЕРВІС" Слободян Олександра Михайлівна;
  2. прийнято рішення про необхідність створення ОСББ;
  3. створено ініціативну групу для реєстрації ОСББ, що засвідчено Протоколом №1 від 27.01.2018 р.
   View: https://www.facebook.com/download/preview/160657601384884
   ;
  4. від послуг ТзОВ "Експлуатаційна Компанія РІЕЛ-СЕРВІС" як управляючої компанії відмовились;
  5. серед присутніх, осіб що виявили бажання стати головою ОСББ не виявилось. Прийнято рішення про залучення управляючої компанії.
  28 жовтня 2017 р. відбулась “Зустріч мешканців ЖК Велика Британія”. Повідомлення про збори
  View: https://www.facebook.com/events/1990284051000548/
  поширили в групі ЖК "Велика Британія" (1-ша черга) через Facebook та Viber. Дякуємо всім хто прийшов!

  Обговорили питання:
  1. як приймати квартири в забудовника, що підписувати, що ні? Як перевірити документи?
  2. зміни в проекті фасаду в тому числі скління балконів;
  3. охорона території, відеонагляд, облаштування прибудинкової території;
  4. створення ОСББ, вибір голови ОСББ. Серед присутніх осіб, що виявили бажання стати головою ОСББ не виявилось. Прийняли рішення про пошук управляючої компанії.
  1 вересня 2017 р. відбулась “Робоча зустріч власників квартир ЖК "Велика Британія" (1-ша черга) з керівництвом та менеджерами БК “РІЕЛ”, щодо здачі будинку в експлуатацію”. Повідомлення про зустріч розсилала БК “РІЕЛ” на електронну пошту кожного інвестора. Дякуємо всім хто прийшов!
  Серед присутніх інвесторів сформовано “Ініціативну групу з прийому місць загального користування”. До групи увійшли представників з кожного під'їзду. В подальшому представники кожного під'їзду визначила та вказали в дефектних актах видимі недоліки виконання будівельних робіт БК “РІЕЛ”. Дефектні акти передано представникам БК “РІЕЛ” та надіслано поштою. Частину недоліків БК “РІЕЛ” виправив.

  В подальшому частина представників “Ініціативної групи з прийому місць загального користування” сформувала “Ініціативна група створення ОСББ”. Ініціативна група провела зустрічі з представниками управляючих компаній: ТзОВ “Експерт дім консалтинг”, Управляюча компанія “Мегаполіс”, АОСББ “Сихівчани”. Метою перемовин було визначення компанії котра провела б обстеження будівлі залучивши експертів, визначила наявність прихованих недоліків, від імені ОСББ взяла на себе процес прийому будівлі від забудовника. Серед кандидатів обрали АОСББ “Сихівчани”.

  А тепер про наше з вами “сьогодення”!!!

  БК “РІЕЛ” готує будинок до передачі на обслуговування ТзОВ "Експлуатаційна Компанія РІЕЛ-СЕРВІС". Забудовник форсує цей процес, про це повідомила пані Слободян О.М.

  Згідно правил ФФБ протягом 2-ох місяців після отримання Свідоцтва про право власності на об'єкт інвестування довіритель зобов'язаний прийняти участь у створенні ОСББ та вступити в члени цього об'єднання, в разі його створення, або укласти відповідний договір з експлуатуючою організацією.
  Що ж є по факту? По факту БК “РІЕЛ” не зацікавлений у створенні ОСББ, тому активно проштовхує при отриманні “Витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно” договори з ТзОВ "Експлуатаційна Компанія РІЕЛ-СЕРВІС". Це викликано рядом причин, однією з яких є небажання забудовника передавати об’єкт будівництва незалежній експлуатуючій організації. Причиною цього може бути виявлення незалежною експлуатуючою організацією ряду скритих дефектів виконання будівельних робіт та не відповідність їх проектній документації.

  У випадку передання БК “РІЕЛ” будинку на обслуговування ТзОВ "Експлуатаційна Компанія РІЕЛ-СЕРВІС", ми з вами не “застраховані” від того, що ряд недоліків може бути упущено з тих чи інших причин!!!
  Як можна цього уникнути? Створивши ОСББ!!! Загалом, процедура створення ОСББ включає такі етапи:

  1) створення ініціативної групи - створено 27 січня 2018 року
  2) формування реєстру співвласників - триває з 1 вересня 2017 року
  3) скликання установчих зборів - потребує повного реєстру співвласників
  4) підготовка проекту Статуту ОСББ
  5) проведення установчих зборів
  6) проведення письмового опитування (за потреби)
  7) державна реєстрація ОСББ.

  Якими повинні бути наступні кроки? Необхідно завершити формування реєстру співвласників. Це можливо за сприяння БК “РІЕЛ”, а саме надання контактів яких бракує. Оскільки, забудовник не зацікавлений в створенні ОСББ - контакти не надає.
  Як можна отримати контакти яких бракує? Надіслати забудовнику Протокол №1 від 27.01.2018 р. та лист про намір створення ОСББ за підписом членів “Ініціативної групи з реєстрації ОСББ” та власників які отримали “Витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно”. В листі зазначити необхідність передання забудовником контактів для скликання установчих зборів. Виставити даний протокол та лист з підписом про отримання в групі ЖК "Велика Британія" (1-ша черга) у Facebook та Viber, а також на форумах, де відкрито діалоги з приводу ЖК "Велика Британія".
  Щоб установчі збори вважались легітимними та прийняті рішення мали силу в юридичній площині, потрібна присутність та позитивне рішення власників, які в сумі володіють нерухомим майном площею не менше 50+1% від загальної.
  Після реєстрації ОСББ, ми зможемо залучити незалежних експертів, які нададуть офіційні висновки. У разі виявлення недоліків, порушень та невідповідності нормам ДБН, ОСББ, як юридична особа зможе вимагати від БК “РІЕЛ” їх усунення.
   
  • Подобається Подобається x 4
  • Інформативно Інформативно x 3
 4. Товарищ Хомчин сдулся, как обычно. А посему, безгрешный вы наш, повторяю - подлый трус, который всю жизнь пользовался льготами как военнослужащий, жрал казенный хлебушек и во время войны съ....бался с Украины и сынка небось отмазал, должен понимать, какое он ничтожество. И не вонять год о парапетиках, когда его ДОЛГ защищать страну. А теперь вон отсюда!
   
  • Не подобається Не подобається x 2
  • Тупо Тупо x 2
 5. Зовсім туго, або зовсім погані справи у забудовника, якщо на свій захист знову підключив настільки інтелектуально, морально, і культурно обмежену істоту.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
 6. prius

  prius Well-Known Member

  Кацап ти заблукав?
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
 7. Oleksiibunikevych

  Oleksiibunikevych Well-Known Member

  Цікаво звідки ти тікало, і що тут забуло, патрійот/ка?? Дітя совка...
  Одне лиш "ТаВАРИЩ" чого варте...
   
  Останнє редагування: 5 лют 2018
  • Подобається Подобається x 2
  • Смішно Смішно x 2
 8. Oksana Pazenko

  Oksana Pazenko New Member

  там і тераси вже закладають
   

  Вкладення:

  • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
 9. Це , накінець, встановлюють перголи, які мали встановити ще минулого року.
  Дякую за фото. Може ще у когось є свіжі панорамні фото будинку
   
 10. Oksana Pazenko

  Oksana Pazenko New Member

  а я думала, що вже склять) бо будинок ж наче зданий вже. А що будуть між першим та другим будинком? там і так місця мало наче
   
 11. Oleksiibunikevych

  Oleksiibunikevych Well-Known Member

  Торгові площі.
   
 12. 5D80C2F8-64B3-43AB-B88C-50BDC10867D5.jpeg 8B5B75E4-A2D6-4FAC-886B-0A2C2581F72A.jpeg B4BE03B0-2015-48F6-9D54-ED78F7E4E2F1.jpeg 830994EF-1901-4DFD-8AA7-AEAF0040D611.jpeg F1344628-FB20-43E3-B69C-D73EC2DB26FE.jpeg Як я писав раніше, сонце, мороз і вода найкращі контролери якості будівництва. Отримав свіжі фото старих проблем моєї квартири і спільного коридору 4 під’їзду (секція Г). Дощі, снігопади, морози і відлиги тільки підсили виявлені недоліки. Одним словом, з дахом в нашому під’їзді повний швах. Тече. І косметика тут вже не поможе. В якому стані утеплення ( мін вата) і думати не хочеться.
   
  • Інформативно Інформативно x 3
 13. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Так, вам дуже не пощастило.
   
 14. Так. Мені не повезло. Але найсмішніше те, що тут багато інвесторів впевнені що з ними з цим забудовником подібне не трапиться. Я теж свого часу так думав. З тих пір я почав легко орієнтуватись в ДБН, по фотографіям виявляти недоліки і при цьому я бот і взагалі вигадана особа, яку забудовник навіть не хоче запрошувати на прийом-передачу квартири до передачі будинку управляючій компанії Ріел-сервіс в надії спихнути проблеми на плечі (гроші з кишені) самих інвесторів.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 15. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  Жах звичайно, а що робити збираєтесь?
   
 16. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  Як розповідали у відділі продажів там буде торговий пасаж з різними крамничками.
   
 17. 26922951-44EE-4A61-96C8-7F3041C7A8B8.jpeg 7439E6A1-14F7-4BB8-B053-579A49FBDADC.jpeg
  Я то знаю що робити, а ось що збирається робити забудовник? Вже два місяці чекаю на відповідь. На нижньому фото зовсім свіже протікання даху в новому місці.
   
 18. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Мені теж цікаво що ви збираєтеся робити? Я так розумію, що така проблема тільки у вас. Більше ніхто не пише про такі проблеми.
   
  • Тупо Тупо x 1
 19. Така проблема не тільки у мене. Дах протікає і у сусідьому (третьому) під'їзді. Наразі тільки на сходовій. У мене просто ці протікання проявились в квартирі. Якщо забудовник не переробить покрівлю, прийдеться переходити з договірної площини в судово-юридичну тяганину. Я вже морально дозрів до неї.
   
  • Не подобається Не подобається x 2
  • Баян Баян x 1
  • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)