ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Можливо тут хтось має відношення до комісії ДАБІ по введенню будинків в експлуатацію.
    19.10.2017 забудовник надав таку інформацію щодо здачі 1 черги ЖК Велика Британія в експлуатацію: сьогодні, 19.10.2017 р. забудовник вносить інвестиційний внесок на розвиток інфраструктури міста. 25.10.2017 р. забудовник подає документи в Державну архітектурно-будівельну інспекцію України на отримання Сертифікату про здачу об'єкту в експлуатацію. Протягом 10 робочих днів інспекція надає Сертифікат.
    06.11.2017, коли спливли вказані 10 днів, заявили, що директор з розвитку повідомив, що Сертифікат про здачу першої черги буде виданий 14 листопада.
    10.11 повідомили,що наше питання комісією не розглядалося. Стоїть у порядку денному засідання, що відбудеться 17 листопада.
    Сьогодні заявили, що засідання комісії не відбулося через відсутність кворуму.
    Можливо у когось є інформація про сьогоднішнє засідання комісії, чи якесь логічне пояснення того,що відбувається.
     
  2. Vatra

    Vatra Member

    До чого тут фейсбук? Я не повинен вам нічого доводити, не подобається натискайте хрестик і йдіть в свій фейсбук. Хомчин постійно пише тут брехню і про себе і про Ріел все це і так всі бачать. Якщо в фесбуці таке проходить, то тут ні. ПО СУТІ не ПО СУТІ, нехай хоч не бреше.
     
    • Не подобається Не подобається x 2
  3. Ну ось один працівник Ріелу підтвердив свій статус бота.
    Збрехав не я, а Р. Мельник, який особисто в закритій групі ФБ заявив, що комісія засідає в п’ятницю, а сертифікат буде у вівторок. І чому я брешу, а не Ріел, який з квітня обіцяє здачу 1 черги « на наступному тиждні» і так уже протягом 8 місяців.
    Наступного разу, якщо не хочете підставляти начальство, думайте, що пишете. Назвати призвище того, хто зробив таку заяву про сертифікат, мене змусили ви.
     
    Останнє редагування: 19 лис 2017
  4. vovakrab

    vovakrab Member

    Чому ви всі захищаєте фірму яка обробилася.Я тут з самого початку.Гроші вкладав коли склади ще стояли.Здача по договору повинна була бути в четвертому кварталі 2016.Хто мені поверне гроші які оплачуються на оренду житла.Но договір складений таким чином,що назад дороги немає.Взагалі то цим питанням мали б зайнятись відповідні органи.Не рекомендую ні з якого боку.А Михайла підтримую.Тому що він пише всю правду.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. KatnissEverdin

    KatnissEverdin Well-Known Member

    а як може бути видача сертифікату і введення в експлуатацію, якщо не всі мешканці підписали акт приймання-передавання???
     
  6. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    @Vatra, так, Ви мені нічого не повині доводити. Я лише запропонував всім "конфліктуючим" сторонам переміститися на закриту платформу для з'ясовування відносин. А то тут дійсно починається блокбастер і забагато флуду. В закритій фейсбук групі всі знають один одного і відразу видно хто є хто. Якщо Ви дійсно хочете вивести @Mykhaylo Khomchyn на чисту воду, то скористуєтеся моєю порадою. Інакше ми автоматично побачимо, що виконаються припущення 2-ї частини мого попереднього посту.
     
  7. Акт підписуються після отримання сертифікату. Читайте правила ФФБ
     
  8. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member



    Розкажіть будь ласка, що за поручні і де саме їх встановлюють. Дякую
     
  9. Alina SHYNKAR

    Alina SHYNKAR Member

    Михайло, а ви перевірили, чи засідала комісія? Чи простіше ходити по форумах, як базарна баба і ображати людей? Майстри які в вас переробляли щось казали моїм майстрам, що ви всім задоволені. Тому не зрозуміло, ви лицемір чи психопат.
     
  10. Співробітники в свому репертуарі. Яка фірма, такі і співробітники
     
    Останнє редагування: 20 лис 2017
  11. Vatra

    Vatra Member

    Та ви майстр перекручувати! Мельника я тут не бачив, а вашу брехню бачу постійно. Я писав про ВАШУ брехню тут, ось про неї і відповідайте.
    Я вас змусив, катував напевно? Досить перекладати на інших, скільки вам, 60? досить поводитись як дитина. Відповідайте самі за свої слова і дії.
     
  12. Vatra

    Vatra Member

    А де ви тут бачили щоб я захищав Ріел?
     
  13. Ви брешете мені про здачу 1 черги з квітня 2017. Чому я маю вірити вашим казкам, що не було кворуму?
     
  14. Vatra

    Vatra Member

    Яке з'ясовування відносин? я не з'ясовую відносини. Хомчин нагло бреше, я про це говорю, а ви хочете це приховати у закритий группі зі знайомим адміном?
     
  15. По пунктам про що я брешу? Мушу вас засмутити, в мене є фото докази по всьому, про що я тут писав. Надайте докази, що комісія не відбулась через відсутність кворуму.
     
  16. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    Шановний @Responsible, товариш @Mykhaylo Khomchyn тут багато лається, ображає всіх і мене в тому числі, загрожує і взагалі виглядає психічно неврівноваженою людиною. А ви хочете запропонувати з ним спілкуватись в закритій групі? Вибачте, але знати я його не хочу! і тим більше не хочу, щоб він знав мене в обличчя та ще і мою сім’ю і дитину. І якщо ми таки будемо з ним сусідами буду обходити його десятою дорогою!
     
  17. LyubashaFedor

    LyubashaFedor Member

    Навіщо ховатися по закритих форумах? З`ясування відносин та хто кому ворог - якийсь дитячий садочок. Не завжди буває дружба між сусідами, але розумні сусіди можуть жити спокійно і мирно без з`ясовування стосунків та спільні проблеми вирішувати разом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Передайте, будь ласка, своїм замовникам, що я перестану писати тут коли отримаю свою інвестицію, побудовану відповідно до вимог державних будівельних норм.
     
  19. KatnissEverdin

    KatnissEverdin Well-Known Member

    Тобто після одержання сертифікату? вже ж купа людей попідписувало до сертифікату...
     
  20. Не тільки після сертифікату, а після перевірки на відповідність ДБН того, що побудовано
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)