ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. BasiL

    BasiL Member

    Телефонував вчора, мені сказали з наступного тижня, почнуть з секції Е
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Soncevir

    Soncevir Active Member

    Була вчора в секції Б. На вигляд - ще довгенько нам чекати( Стяжка є не скрізь, дверей теж майже нема, ще не все домуровано навіть, ліфту нема, а територія вся розрита. Фасад не весь утеплений. Коли будуть підключати комунікації - робітники не знають. Секції від Е зате виглядають файно, що дає надію)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. olkov

    olkov Member

    Ну і що там зі здачею?
    Годують обіцянками? :sad::dntknw:
     
  4. PetroTov

    PetroTov Petr

    Як завжди.
     
  5. BasiL

    BasiL Member

    Сусіди з сеції Е, дзвонив сьогодні уточняв. Сказали, що вже мають фактичну площу (вона в мене менша від планованої). Сказали повернуть різницю :). Також повідомили, що з понеділка можна підходити з документами і оформлятись :yahoo:
     
  6. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    дивно, дивно) якоь не дуже віриться що це станеться
    у мене у секціїї Г ні стяжки, ні котла , ні батарей - не кажу уже навіть нічого про вигляд наст секцій
    та і у дворі можна голову зломити як то кажуть
    там виглядає роботи ще на півроку якщо швиденько рухатися
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Soncevir

    Soncevir Active Member

    А комунікації? Хіба можуть будинок без підключення здавати?
     
  8. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Хтось був на днях в секції Д? Яка готовність квартир і секції в цілому?
     
  9. BasiL

    BasiL Member

    в секції E, це все вже є
     
  10. BasiL

    BasiL Member

    А я нічого про здачу будинку не казав, я про оформлення документів. Секція "Е"
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Як почнеться двіж з документами по секції Д , то дайте хтось знати...
     
  12. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    є якийсь рух з документами в обіцяній секції Е ?
     
  13. BasiL

    BasiL Member

    Сьогодні був там сказали, що з першого числа підходити. Якщо площа меньша від проплаченої, писати заяву на повернення коштів. Ще повідомили, що приблизно через 2 тижні буде дзвонити відповідальний за будівництво з запрошенням на прийом квартир секції Е. Після цього як акт-прийому буде на руках, не раніше липня (коли місто прийме на баланс і закріпить номер) передаватимуть доки на реєстацію. Так, що я думаю раніше кінця літа, цього свята на жаль не буде (це чисто мій прогноз)
     
  14. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    то ще якщо буде у липні, то буде за щастя :sad:
     
  15. А хто уважно читав договір з ФФБ, зокрема про відшкодування при несвоєчасне здачі об'єкта. Повернення коштів не тільки при менших квадратних метрах, але і при несвоєчасне здачі.
    Секція Г не буде здана своєчасно. Нам будуть пропонувати отримати документи, але плитка на сходовій непокладена, силовий кабель незаведений, на 6-му поверсі немає навіть стяжки в квартирах, проблема відведення води з терас.
    Відшкодування за несвоєчасне введення передбачене, але прописане дуже двояко. В кого яке бачення цього?
     
  16. olkov

    olkov Member

    Якщо вони не виконають роботи в обіцяні терміни, думаю можна піти до юриста, хоча сумніваюсь що вийде щось з них вибити. У них все продумано. Зараз на погодні умови спихнуть та й все.
     
  17. KsyuLya

    KsyuLya Well-Known Member

    плюс з того, що я пригадую, до 90 днів затримки там взагалі прописано нормою. а потім уже типу складніше
    тобто почнуть вони метушитися у кінці червня
     
  18. В договорі прямо прописані штрафні санкції, але вони не конкретизовані - не вказаний розмір штрафу за кожний день.
    Перед підписанням договору менеджери по роботі з клієнтами теж говорили про відшкодування в разі затримки зі здачею. Але оскільки вони і так перенесли термін здачі з 31 грудня 2016 на 30 березня 2017 плюс 90 днів, не вірилось, що вони і в ці терміни не вкладуться.
     
    Останнє редагування: 1 чер 2017
  19. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    фасад_Е.jpg

    Наразі фасад будинку красивий. Але прийде час і почнуть власники квартир , в яких є незашклені лоджії (обведено червоним) , їх шклити. Може б після здачі квартир якось всім зібратись і домовитись , що якщо хтось і зібрався зрізати поручні та шклити свій балкон або лоджію , то щоб це було так само як вже є зашклені балкони забудовником. Які пропозиції?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Краше при створенні ОСББ зразу прописати в статуті заборону на змінення зовнішнього фасаду будинку для всіх.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)