ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Yahooligan

    Yahooligan Well-Known Member

    Останнє редагування: 8 чер 2015
  2. Yahooligan

    Yahooligan Well-Known Member

    Останнє редагування: 9 чер 2015
  3. Yahooligan

    Yahooligan Well-Known Member

  4. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Всім привіт. Я в секціїї Е. Сьогодні повідомили мене про зміну планування моєї квартири. Нове планування мені не дуже сподобалось. Плюс площа збільшилась на 7.4 м.кв. Я так і не зрозумів для чого проектанти перемалювали всі плани квартир ?..
     
  5. BasiL

    BasiL Member

    Привіт, майбутнім сусідам :). Я в секції А. Нове планування мені навіть і більше сподобалось
     
  6. Yahooligan

    Yahooligan Well-Known Member

    Привіт!!!
    В мене подібна ситуація, була секція А і після повідомлення про зміну планування поміняв на зовсім іншу квартиру в секції Г (+2,7м.кв).
    А планування багатьох квартир явно стали гіршими... і моя попередня квартира мала бути значно краща!

    На питання "для чого?", менеджер Зоряна відповіла, що потрібно було пересунути колони... чи щось таке...
     
  7. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    А що значить британська школа?
     
  8. Yahooligan

    Yahooligan Well-Known Member

    Звучить як рекламний хіт :rock:
     
  9. Joll

    Joll Well-Known Member

    До речі, сьогодні були помічені перший рух на території: на двох крайніх лівих складах, що знаходяться якраз навпроти новозбудованого ЖК "Едгар Дега", знято дахи. Вочевидь, наближається час, коли це все будуть валити.
     
  10. vovakrab

    vovakrab Member

    А ти переживав,що один такий.Наразі новин немає.
     
  11. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Всі оновлені фото , пересування техніки , зміни в плануваннях ,тощо - закидуєм сюди...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Responsible

    Responsible Well-Known Member

    Привіт. Я в секції В.
    В договорі ФФБ нова запланована дата введення забудовником об’єкта будівництва в експлуатацію: 31 березня 2017 р. (покищо :))

    А ще є питання до правил ФФБ "6. Порядок отримання довірителем страхового відшкодування у разі несвоєчасного введення об’єкта будівництва в експлуатацію,та ін.". Там є таке: "Порядок отримання такого відшкодування визначається чинним законодавством України з питань страхування." Спробував знайти це "законодавство України", а також питав юриста Ріела - однозначної відповіді не маю. Вважаю, що ризик несвоєчасного введення об’єкта будівництва в експлуатацію відбудеться на 100%. Було б добре знати, яке ж відшкодування отримають довірителі в цифрах, часових термінах...

    Може хтось також цікавився?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    В зв'язку з тим , що нове планування в секції Е не сподобалось взагалі - перебрався в секцію D (думаю вже остаточно)...
     
  14. arex

    arex New Member

    можете сказати за який поверх іде мова, типовий чи 8-9?
     
  15. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Типовий поверх в Е секції. Теперішнє планування 1-кімн.квартири в 56 квадратів ,де кути в квартирі не 90^ а 75-80 , плюс в ванній кімнаті не має прямих кутів вже по плану. Щоб зрозуміти, як проектанти напартачили ,потрібно бачити планування попереднє і теперішнє...
     
  16. Yahooligan

    Yahooligan Well-Known Member

    На ФБ прочитав, що вже стартує продаж 2-ї черги по 13500грн/м2...
    upload_2015-6-11_13-33-15.png
     
  17. Joll

    Joll Well-Known Member

    Напевно, знову першим 10-м або 20-тьом покупцям продадуть по акційній ціні 13500 за метр, а решті, хто не встигне, запропонують вже купувати за 15000. І знову в інтернеті буде купа невдоволених, що, мовляв, не встигли, і т.п., і т.д.

    До речі, коли Ріел продавав наш комплекс, то акційна ціна на квартири була стабільною впровдовж усього терміну продаж - з 1 по 4 поверх акційна, нижча ціна, з 5 по 9-й - звичайна.

    А якщо не секрет, поділіться інформацією, який банк виступає гарантом ФФБ по будівництву "Великої Британії"?
     
  18. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    Хто в курсі. Чи є в забудовника план або графік поетапного будівництва об'єкту. Наприклад , коли вже має стояти готовий фундамент.? На темпи будівництва хто має вплив - майбутні мешканці , ФФБ , чи ще хтось?
     
  19. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    • І що дійсно буде двокамерний склопакет? А профіль аж п"ятикамерний? Щось мало віриться...
     
  20. Joll

    Joll Well-Known Member

    Склади із знятим дахом біля ЖК на Степанівни, вид із подвір"я (фото вчорашні):
    [​IMG][​IMG]

    Другий склад, що ліворуч, навпроти будинку 1-ї черги "Княжого" (і сміття поруч - це будівельні відходи від ремонтів тієї ж 1-ї черги):
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)