ЖК "Велика Британія" - Ріел 6-та черга

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Oleksandr the great, 10 лис 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Так і я з вас неможу, з вашого інвестування вже гайворони сміються, бо крім бла-бла, жодного, навіть найменшого, найдрібнішого, найбанальнішого підтвердження. Та й до чого тут "стрілу", якщо ви не помітили, я в мирному дусі це запропонував, щоб хоч так потенційно побачити "реальних інвесторів". З ніким не маю наміру конфліктувати чи бити пику поки що. На жаль ви інвестори навіть на таке нездатні, хоча самі це пропонуєте перед тим (Леонід в даному випадку). Останнім часом це мичання про інвестиції вже відверто дратує. Нащо ось це строчити, тупу, загальнодоступну інформацію? Нащо черговий раз палитись? Який в цієї інформації ККД для людини, яка вже інвестувала? Невже не доходить, що той, хто вже вклався, сам буде щотижня, або чи не щодня по можливості їздити на свою будову й дивитись, рахувати приріст цеглин та бетону? Без тупого нагадування з сайту РІЕЛ. Чи ви може інвестори з Владивостоку, що треба кілька діб летіти в одну сторону? Підказка вам, працівникам, якщо немає більше ніякої корисної або критичної інформації крім офіційної - то не напрягайтесь, на таку не ведуться, такій не ймуть віри. Таку інформацію й без вас почитають, комп'ютер та інтернет для цього більшість інвесторів вже освоїли. Я й так певен, що ви представниця протил. статі, нажаль ви навіть цього незможете спростувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Хоча хто-зна, деякі карти сходяться... Всеволод з Владивостоку Вклався В Велику Британію, буква "Б" трохи зайва. То вже питання до тата РІЕЛа, що так назвав чадо). Тоді та, вам далеченько стежити за інвестицією...
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    З ваших дописів НЕ ІНВЕСТОРІВ особисто я не бачу КОРИСТІ, але ви продовжуєте вступати у діалог, і постити пусту за змістом інформацію.
     
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Люди зайняті роботою, сім‘єю і своїми справами не мають можливості постійно їздити на будівництво, а сюди я заходжу, читаю хто, що пише, роблю висновки. А ви навіщо тут, невідомо, питання відкрите.
     
  5. lookup

    lookup Well-Known Member

    Всеволод, ти вже заіпав, давай тоді запость щось по своїй ІНВЕСТИЦІЇ. Ти би хоч одне фото зробив.

    Тобі взагалі за що платять? Диви, твій шеф почитає і подумає що "інвестори" ніфіга вже не інвестори
     
  6. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Згоден з вами. Якщо витрачаєш останні копійки на квартиру, то будеш їздити чи не щодня, нервувати та панікувати за кожну дрібницю. Проходив вже цей етап, але на радість він у минулому.
     
  7. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Ви вдвох пепеливаєте з пустого в порожнє. Один: доведи що ти є інвестор! Інший: навіщо ти на форумі пишеш, як ти не є інвестор? Скільки часу вже у вас це продовжується?
     
  8. lookup

    lookup Well-Known Member

    Велет, а ти що тут забув на форумі? Тільки видимість робиш, інвестор уєв
     
  9. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Льоня по ходу переплутав кому що мав відповідати. Бо ПсеВдоволодько пише що: "Люди зайняті роботою, сім‘єю і своїми справами не мають можливості постійно їздити на будівництво...", натомість я писав: "Невже не доходить, що той, хто вже вклався, сам буде щотижня, або чи не щодня по можливості їздити на свою будову й дивитись, рахувати приріст цеглин та бетону?..."
    І от Льоня відповів те саме: "... то будеш їздити чи не щодня, нервувати та панікувати за кожну дрібницю...". Але оскільки Льоня, він же Всеволод, він же баба, то логічної побудови речення тут не дочекаєшся. Льоня, ти відповів на Всеволодове повідомлення написавши що згоден з його, а насправді з моїми словами, не тупи, женщіна!)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ахах, дуже спостережливо, браво! Ріелососи як папуги, хоча ні, є такі ляльки - їй кажеш, а вона повторює зміненим голосом. Копіянти галімі, копікети, нічого свого не мають, бо не здатні, "чуже - за своє"

    Тут ще варіант що ці гастролери виступають на декількох форумах і вже не пам'ятають хто є хто.

    Як в тому анекдоті, треба світло включити, бо Льоня вже втретє х.. сосе
     
    Останнє редагування: 10 лип 2020
    • Смішно Смішно x 1
  11. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Та, щось не припустив варіанту їх гастролювання на кількох форумах. Хоча вони вже здається і в гілках одного форуму губляться й реально плутають користувачів). Цирк на ефемерному моноліті.
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    На всіх форумах, незалежно від ЖК та забудовника така каша відбувається. Кожен тягне ковдру на себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Інфо з ЛУН я так розумію це вже сьома черга
    Стартовали продажи новой очереди. Цена от 711 тыс. грн
    Цена за м²:15 900 — 27 000 грн (была 20 050 грн)
    1-комнатные:от 711 тыс. грн
    2-комнатные:от 1.22 млн грн (была от 1.34 млн грн)
    3-комнатные:проданы
    4-комнатные:проданы
    Двухуровневые:проданы
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  14. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Навіть таку тупість коментувати не хочу. Те що ваша фантазія не має меж всі вже зрозуміли. Скажу лише про вас та вашого друга: «два дібіла - ето сіла»!
     
  15. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Ех Льоня-льоня. Я думаю що ви все-таки незрозуміли того мегаскладного розслідування, на якому вас там вище згадали. До чого там фантазія? Фантазія - це щось придумувати, чого небуло, або будувати догадки на якійсь невизначеності. А тут наведені конкретні репліки з дописів, виділено чорним кольором для особливо обдарованих... та де там... осягнути важко, видається елементарною тупістю блондинки, але нехай. Ставлю 2 конкретних запитання, легкий тест на тупість.
    1.) Хто написав про те, що інвестор буде щотижня, або чи не щодня по можливості їздити на свою будову й дивитись?
    2.) Хто написав про те, що люди не мають можливості постійно їздити на будівництво?
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. lookup

    lookup Well-Known Member

    Волинская рєзня (с) )))
     
  17. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    То ви в сенсі, що пошук між двома правдами?) Та електрик ніби одну вибрав правду, просто не розуміє до кінця хто автор тієї, обраної ним, правди, сам заплутався у власній писанині, а потім, типово, як ви кажете, "випав тампакс", проявилась тупість блондинки. Тому, недовго думаючи, сам назвав чужий допис тупістю й набором фраз-водички - доковиляв до прислів"я про двох дибілів). Тут дійсно нема що коментувати на цьому форумі, певно глуха стіна й то щось толковіше відповість).
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. lookup

    lookup Well-Known Member

    Я про оце
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Ех, ІнкІнк, як ваше ім‘я? Ви навіть себе не ідентифікуєте у просторі, разом з другом по нещастю - Лукапом. Важка у вас робота, щось шукати, порівнювати, відписувати. Мені дуже шкода, що ви витрачаєте свій дорогоцінний час марно. Не всі люди мають змогу постійно приїздити на будівництво та відслідковувати всі процеси.
     
  20. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    То й не коментуйте, ваші речення неможливо взяти і зв‘язати між собою. Вирази по типу «випав тампакс», «рієлососи» і тд для вас вважаються нормою? У мене своя думка щодо всього вашого балагану і я залишуся при ній. Вам раджу зайнятись обговоренням свого ЖК, і хоча б почати накопичувати гроші.
     
а де твій аватар? :)