ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. eosylm

    eosylm Well-Known Member

    Ще раз, для працівників ріелу. На першому фото, видно стан 4ї черги на 07.12.17, з того моменту пройло вже більше року, будинок досі не зданий. Оптимістична дата здачі літо 2019. На другому фото стан 5ї черги кілька днів тому. Будинок явно відстає по степені готовності від 4ї черги на 07.12.17. А тепер поясніть будьласка мені і всім читачам, яким чином те що в 4й черзі робитиметься 19, а може і більше місяців ріел втигне зробити за 9 в 5й. Нагадую що об’єкт фактично той самий, керівництво те саме ітд.
     

    Вкладення:

  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Сам ти дурник, сподіваюсь, ти в реалі не такий злий. Хоча, мені все одно! Я отримаю квартиру, і швиденько зроблю ремонт, по своєму дизайну, а ти сиди, і далі обливайся тут, мож хоч захлибнешся....
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Був на будівництві. На разі будують 5-й поверх, нажаль, ніяких комментарів отримати не зміг, бачив лише будівельників зверху, клали відмостку. Сподіваюсь на активну роботу.
     
  4. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Дата здачі - кінець цього року, тож, вважаю, як вони це зроблять не наші проблеми, про наступні дати, та встигнуть чи ні, можна буде говорити влітку. Хоча, скоріш за все, не встигнуть повністю здати наш будинок(
     
  5. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Всеволод, ну, що ж, будівництво йде - це вже добре, сподіваюсь вони, після виборів прискоряться, щоб встигнути по срокам.
     
  6. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ну от знову

    Ще раз підтверджується теза, що на форумі нашестя ріелососів, які створюють штучну зацікавленість.
     
  7. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ого, який ви уважний, помилка в правописанні слова, чи що? Дуже важливо, на форумі все писати граматично правильно, чи не так?
     
  8. eosylm

    eosylm Well-Known Member

    Справа не в помилці, справа в тому, що однакову помилку роблять люди, які відстоюють інтереси ріела на цьому форумі, і це підтверджує що насправді то одна людина з кількома акаунтами займається ріелоботством і робить однакові помилки. А помиляються всі звісно, то не біда.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Чого ви до неї причепились, навпаки похвально, що людина вчить мову, ну і хай з помилками, я і сама не знаю ідеально мову, але краще з помилками аніж москальскою базікати.
     
  10. lookup

    lookup Well-Known Member

    Яке то все примітивне... і ще в таких купляй квартиру
     
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Всі так чекають виборів, як ману небесну. Не забувайте, що одназначно буде не один тур, і вони явно затягнуться.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Лукап, а ви, я дивлюсь - філолог! Типовий мамин син: рубашечка в брючки, брючки в шкарпетки, шкарпетки в сандалі...
     
    • Креативно Креативно x 1
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Справа в тому, що Лукап, реальний психопат! Таке відстежувати - це просто повний капець, якщо не сказати інакше! Як добре, що він не буде нашим сусідом, бо не є інвестором.
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Це все виховання. Тут всі роблять помилки, ВСІ! Проте ніхто на них не акцентує уваги, окрім Лукапа та Михайла. Дивно? Не думаю...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ботики, у вас у всіх однакова прошивка, це вас і видає. Ви просто клоновані акаунти, не більше. Помилки помилками, я сам помилки роблю. Але тут мова про дещо інше...
     
  16. eosylm

    eosylm Well-Known Member

    Та ні то Vsevolod/JuliiZesar/MariyaGretta не будете нашими сусідами, і те що ви не інвестори, очевидно всім хто хоч 5 сторінок цього форуму прочитав. А ви спалились на непрофесіоналізмі(однакові помилки, що вас і видало), і обзивиаєте незнайому людину психопатом, що доводить що вам допекло.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. lookup

    lookup Well-Known Member

    Та й по стилю Всеволода видно що це ніяк не чоловік. Пише якась менеджеркиня (як зараз модно) з відділу продаж ріелу. Немає чоловічої жилки в тексті у цього акаунта. Чекаємо під вечір три дописи від маріягретта
     
  18. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Чекають, бо, як завжди, сподіваються на зміни, а можливо, ще хтось сподівається на доллар по 8))) ми, чекаємо, бо чудово розуміємо, що після виборів, будівництво нашого будинку може набрати обертів, або навпаки.
     
  19. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Краще, вам писати під одним аккаунтом, а не штучно створювати свою «армію» неадекватів)) Виглядає це дуже смішно.
     
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ну ок, Лукап, давайте припустимо, я бот, і що далі? Що? Ви забороните мені писати на форумі? Чи ще щось? Для початку докажіть, що ви ним не являєтесь... і роскажіть народу, що ви тут забули.
     
а де твій аватар? :)