ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. eosylm

  eosylm Well-Known Member

  Ще раз, для працівників ріелу. На першому фото, видно стан 4ї черги на 07.12.17, з того моменту пройло вже більше року, будинок досі не зданий. Оптимістична дата здачі літо 2019. На другому фото стан 5ї черги кілька днів тому. Будинок явно відстає по степені готовності від 4ї черги на 07.12.17. А тепер поясніть будьласка мені і всім читачам, яким чином те що в 4й черзі робитиметься 19, а може і більше місяців ріел втигне зробити за 9 в 5й. Нагадую що об’єкт фактично той самий, керівництво те саме ітд.
   

  Вкладення:

 2. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Сам ти дурник, сподіваюсь, ти в реалі не такий злий. Хоча, мені все одно! Я отримаю квартиру, і швиденько зроблю ремонт, по своєму дизайну, а ти сиди, і далі обливайся тут, мож хоч захлибнешся....
   
  • Смішно Смішно x 1
 3. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Був на будівництві. На разі будують 5-й поверх, нажаль, ніяких комментарів отримати не зміг, бачив лише будівельників зверху, клали відмостку. Сподіваюсь на активну роботу.
   
 4. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  Дата здачі - кінець цього року, тож, вважаю, як вони це зроблять не наші проблеми, про наступні дати, та встигнуть чи ні, можна буде говорити влітку. Хоча, скоріш за все, не встигнуть повністю здати наш будинок(
   
 5. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  Всеволод, ну, що ж, будівництво йде - це вже добре, сподіваюсь вони, після виборів прискоряться, щоб встигнути по срокам.
   
 6. lookup

  lookup Well-Known Member

  Ну от знову

  Ще раз підтверджується теза, що на форумі нашестя ріелососів, які створюють штучну зацікавленість.
   
 7. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  Ого, який ви уважний, помилка в правописанні слова, чи що? Дуже важливо, на форумі все писати граматично правильно, чи не так?
   
 8. eosylm

  eosylm Well-Known Member

  Справа не в помилці, справа в тому, що однакову помилку роблять люди, які відстоюють інтереси ріела на цьому форумі, і це підтверджує що насправді то одна людина з кількома акаунтами займається ріелоботством і робить однакові помилки. А помиляються всі звісно, то не біда.
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  Чого ви до неї причепились, навпаки похвально, що людина вчить мову, ну і хай з помилками, я і сама не знаю ідеально мову, але краще з помилками аніж москальскою базікати.
   
 10. lookup

  lookup Well-Known Member

  Яке то все примітивне... і ще в таких купляй квартиру
   
 11. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Всі так чекають виборів, як ману небесну. Не забувайте, що одназначно буде не один тур, і вони явно затягнуться.
   
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 12. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Лукап, а ви, я дивлюсь - філолог! Типовий мамин син: рубашечка в брючки, брючки в шкарпетки, шкарпетки в сандалі...
   
  • Креативно Креативно x 1
 13. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Справа в тому, що Лукап, реальний психопат! Таке відстежувати - це просто повний капець, якщо не сказати інакше! Як добре, що він не буде нашим сусідом, бо не є інвестором.
   
  • Смішно Смішно x 1
 14. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Це все виховання. Тут всі роблять помилки, ВСІ! Проте ніхто на них не акцентує уваги, окрім Лукапа та Михайла. Дивно? Не думаю...
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 15. lookup

  lookup Well-Known Member

  Ботики, у вас у всіх однакова прошивка, це вас і видає. Ви просто клоновані акаунти, не більше. Помилки помилками, я сам помилки роблю. Але тут мова про дещо інше...
   
 16. eosylm

  eosylm Well-Known Member

  Та ні то Vsevolod/JuliiZesar/MariyaGretta не будете нашими сусідами, і те що ви не інвестори, очевидно всім хто хоч 5 сторінок цього форуму прочитав. А ви спалились на непрофесіоналізмі(однакові помилки, що вас і видало), і обзивиаєте незнайому людину психопатом, що доводить що вам допекло.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 17. lookup

  lookup Well-Known Member

  Та й по стилю Всеволода видно що це ніяк не чоловік. Пише якась менеджеркиня (як зараз модно) з відділу продаж ріелу. Немає чоловічої жилки в тексті у цього акаунта. Чекаємо під вечір три дописи від маріягретта
   
 18. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  Чекають, бо, як завжди, сподіваються на зміни, а можливо, ще хтось сподівається на доллар по 8))) ми, чекаємо, бо чудово розуміємо, що після виборів, будівництво нашого будинку може набрати обертів, або навпаки.
   
 19. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  Краще, вам писати під одним аккаунтом, а не штучно створювати свою «армію» неадекватів)) Виглядає це дуже смішно.
   
 20. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Ну ок, Лукап, давайте припустимо, я бот, і що далі? Що? Ви забороните мені писати на форумі? Чи ще щось? Для початку докажіть, що ви ним не являєтесь... і роскажіть народу, що ви тут забули.
   
а де твій аватар? :)