ЖК "Велика Британія" - Ріел 5-та черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Pavlo from Lemberg, 20 чер 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    які ж гроші приносить нецензурщина?
     
  2. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Якщо ви являєтесь інвестором то що відбувається на разі на будівництві можете відстежити у особистому кабінеті, якщо ні, то мені вам що принт скріни зробити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Дякуючи вам не знадобилась моя допомога. Проте він напевно інвестор і знає про все що відбувається на будівництві. Людина прагне до діалогу от і все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Дороблювати? А що там дороблювати, якщо все вже буде здано? Головне звісно щоб по будинку все зробили, а прибудинкова территорія, то вже таке діло...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ну а як же вона вам може на майбутнє про хід будівництва написати, можу уточнити для прикладу: ведуться роботи по кладці цегли на дев‘ятому поверсі; ведуться монолітні роботи на 6 поверсі... ведеться влаштування вхідних групп. Можливо так більш зрозуміло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    До літа? Ви хотіли сказати: в літку? Дуже сподіваюся, бо планую грандіозний ремонт забехати. А ці всі доставки передоставки мають невисоку швидкість..
     
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Якраз прибудинкову территорію оформити наврядчи встигнуть, дороблювати якісь недоліки будуть (це нормальна практика серед всіх забудовників), можливо облаштовувати вхідну группу будуть в паралелі коли будемо ремонти вже робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    сподіваюсь таки до літа здадуть, щоб влітку робити ремонти
     
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    думаю ви праві, але то не є проблемою
     
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ні не інвестор, просто цікаво от і все. Не проблема, мені не важко поділитись інформацією
     
  11. DenCh

    DenCh Member

    "Темп - швидкість здійснення, виконання або інтенсивність розвитку чого-небудь."

    Тобто не:

    А за Х часу завершили роботи по кладці цегли з У по Z поверх...
     
  12. DenCh

    DenCh Member

    Хоча після "до літа/влітку" все зрозуміло.
    30% - роки:sad:
    до 100% - пару місяців лишилось, інфа сотка, інвестуй!
     
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Та легко можу, я ж екстрасенс, мольфар та маг, знаю все наперед, можу спрогнозувати не тільки погоду а і дні здачі нашого будинку, та що там дні здачі, знаю о котрій годині завершать кладку кожної цеглини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Наврядчи прям вхідну группу будуть дороблювати, якісь косяки довести до ладу - так. Не забувайте ще що з початком ремонтних робіт вся вхідна группа та ліфти можуть бути заср***.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Дуже оптимістично! Давайте більш реально дивитись на речі, в нашому випадку - на будівництво. Я роблю ставки на літо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Раджу почитати про хід будівництва на будь-якому сайті інших забудовників, тоді ви зрозумієте як дається інформація. А вірно чи ні на вашу думку - go в відділ продажів за коментарями.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ріелівські офісні щури знову видають бажане за дійсне.

    Запропонуйте там ноу-хау - платна довідка по ходу будівництва чи платні відвідини будівельного майданчику.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  18. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    насправді Ріел не можна корити за неїнформативність. У компанії є сайт, сторінки у соц. мережах, спільноти (групи) інвесторів, іде інформування на електронну пошту та у власному кабінеті. Ріел можна багато критикувати, але за неінформативність, аж ніяк.
     
  19. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    а ви все хочете, щоб вам за ваші балачки тут на форумі заплатили? недочекаєтесь, погано працюєте
     
  20. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    все буде вчасно! трошки вже залишилось
     
    • Баян Баян x 1
а де твій аватар? :)