ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  • Подобається Подобається x 1
 2. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

 3. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  не скажу, скоріше за все всередині квартир вже все, вже ж і двері поставили, східці зробили. В кінці літа здавати мають, вже фнішна пряма
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Доброго дня, сусіди з 3 будинку, можете, будь-ласка поділитися фотографією своєї парадної группи. Дуже треба. Дякую.
   
 5. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

 6. Plastunka N

  Plastunka N Well-Known Member

  08.06.2019 відбувся черговий і далеко не останній огляд 3-4 черг ЖК Велика Британія. Нажаль, з об`єктивнх причин я писатиму тут на мінорній ноті, оскільки радіти нічому. Два тижні тому керівник проекту П.Гула наголошував на тому, що дати завершення бмр та здачі будинку не змінюватимуться, а всі роботи (за вийнятоком деяких незначних:мзк, фасад, прибудинкова), хоч і скориговано за термінами, виконуватимуться до зазначених дат.

  Нагадаю: на 30.06.2019 - завершення бмр, на 01.07.2019 - сертифікат готовності будинку, у випадку порушення Р.Мельник брав на себе обов`язок нараховувати та виплачувати кожному покупцеві, починаючи з 1 липня, штраф в розмірі 25% річних забезпечувального платежу. Проте, на зустрічі від 06.06.2019, ініційованій силоміць ініціативною групою, з незрозумілих причин, він запропонуав ВТРЕТЄ перенести ці дати: завершення бмр на 15.07.2019 та сертифікат на 05.08.2019, а, таким чином, й настання відповідальності та зміну розміру такої відповідальності. Хоча ці дати невигідні покупцям квартир з причини відтермінування присвоєння адреси, створення ОСББ, набуття права власності, завершення ремонтних робіт, запуску газу та ліфтів - ми погодились обговорити між покупцями ці зміни. З побаченого 08.06.2019 та почутого 06.06.2019 випливає, що Р. Мельник не в курсі стану будівництва, і мова тут не про побачений незавершений стан МЗК (до речі, тут ще не пахне й чорновим оздобленням: відсутня стяжка, плитка, перила, ліфти, світильники); не про прибудинкову територію, яка наразі виглядає як котлован чи будівельне сміттєзвалище; і не про незавершений фасад, мова тут про те, що за місяць часу квартири та підходи до них, під`їзди автівок до будинку не будуть в придатному для початку ремонтів стані, тож, на мою думку, забудовник РІЕЛ має взяти на себе нарешті відповідальність в повному розмірі, запропоновану самим Р.Мельником, з 01.07.2019 і перестати нехтувати нами, нашими домовленостями та планами. Ми не винні в тому, що відбувається на будмайданчику, на час огляду не було зупинено жодні роботи, тож, РІЕЛ, шукайте винуватих на своїй стороні. Ми розуміємо, що бмр не будуть завершені по 3 черзі навіть до осені 2019 р. - тож, при виплаті Вами нам штрафних санкцій ми не заробимо, але принаймні не втратимо ще більше. Нагадаю, в вересні 2018 року ми надали Вам останній кредит довіри і пішли на всі запропоновані Вами умови. Зараз прошу врахувати те, що нас багато, ініціативна група упереджено захищатиме інтереси лише покупців, у Вас ще є шанс нас здивувати. https://photos.google.com/share/AF1...?key=QjJSMkdScnR6RTVoY0pWNGpkVlRfVFdLVkRVMFRn
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 7. IvanShym

  IvanShym Well-Known Member

  шо там у нас? цікавенького
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Vsevolod

  Vsevolod Well-Known Member

  Останнє, що я чув стосовно вашої черги, це те, що змонтовані ліфти. Інформація з сайту:

  «Будівельна корпорація РІЕЛ завершила роботи зі встановлення ліфтів у другій секції будинку третьої черги ЖК Велика Британія. Про це повідомили у сервісному відділі компанії.

  Водночас, за словами працівників РІЕЛ, у першій секції наразі ще триває монтаж ліфту. Також, за словами фахівців, у будинку завершено укладання плитки в місцях загального користування у другій та третій секціях. За інформацією сервіс-менеджерів РІЕЛ, паралельно триває монтаж котлів, радіаторів та лічильників води.»
   
  • Подобається Подобається x 2
 9. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  • Подобається Подобається x 1
 10. Kalugni

  Kalugni Well-Known Member

 11. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

 12. lookup

  lookup Well-Known Member

  Тупо копіює одне й те саме відео в усі теми, інвестор йоб..ний
   
 13. MariyaGretta

  MariyaGretta Well-Known Member

  Чудовий відеозвіт, проте для 3-ї черги вже неактуально, люди вже перейшли до стадії ремонту. Цікаво, як справи з цим зараз у мешканців, є такі хто вже закінчив?
   
 14. IncInc

  IncInc Well-Known Member

  неактуально, але "чудовий відеозвіт". Давайте я вам ще якийсь фільмец тут скину, зуб даю, чудовий такий, байдуже, що не по темі, вам й так насрати вже, ви вже ремонти робите, то заодно втикнете собі.
   
  • Тупо Тупо x 1
 15. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

 16. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

 17. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

 18. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

 19. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

 20. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

а де твій аватар? :)