ЖК "Велика Британія" - Ріел 3-тя черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Taras Khomytskyy, 11 лис 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    Не факт, нам про це ніхто офіційно не повідомляв, а тим паче Вам...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Що означає, тим паче мені? Дійсно, краще, на дитячому майданчику компенсацією від забудовника стануть: лопатки і ведерця...аааа....ви серйоздно? Жах!
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. lookup

    lookup Well-Known Member

    Рієл хіба спроможиться пів тони піску зайвої привезти на дит майданчик, чи що там по проекту має бути? ))
     
  4. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    а звідки вам знати, що там має бути? Ви ж не інвестор нашого ЖК, чи я помиляюсь?
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. А хіба ви інвестор? Дайте пруф, чи слабо? Я, наприклад, можу провести екскурсію по своїй квартирі. А ви?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви такі цікаві! Задаєте мені питання, ніби я президент компанії РІЕЛ! Проете, якщо вам так спокійніше, слухайте! Бабця вчора розкинула свої карти ТАРО, а там квартира велика, і дім здали, майже в срок! При цьому кожен інвестор отримав "компенсацію" по 100000 грн на облаштування квартири, та по 50 тис на відпочинок...
    Не видавайте бажане за дійсне! Я до РІЕЛу немаю ніякого відношення!
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Михайло, у вас квартира була збудована в 1 черзі! Я інвестор 5! Екскурсію вам по будівництву провести?
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Ви неуважний. Тут вже писали, що Ріел давно обмежив доступ інвесторам до до вкладених коштів, щоб не було лишніх запитань від них, що за брак вони гонять. А так штукатурка і бетон всі огріхи скриють, а коли вони проявлять, можливо і гарантійний термін спливе.
     
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Що ви маєте на увазі? Я не перечитував весь форум...свою думку щодо будівництва я висловлюю...і мені, в принципі, терміни здачі неважливі....проте, ви хочете сказати, що саме будівництва хромає? У вас є реальні відомості від людей-сусідів? (А не тільки опираючись на вашу квартиру...)
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Проблеми індейців шерифа не хвилюють. Хочети бути в курсі - перечитуйте написане. Повторення - мати навчання
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Чого ви так тут всіх лякаєте, я б і сама до всирачки налякалась, проте кум давно живе в ВБ - 1, і все ок!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. Ім'я кума, можна в приват, , знаю більшість власників 1 черги, тоді і повіримо, можливо, людині, яка сьогодні тільки зареєстувалась на форумі, встигла відмітитись у всіх гілках, і реальні інвестори, які навіть знайомі, у неї боти і пишуть не те, і не так, і взагалі що вони тут роблять.
    Зустрічайте поповнення, а то попередня команда не справилась. Скільки там ще на лавці запасних?.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  13. lookup

    lookup Well-Known Member

    РІЕЛ то реально дебільна компанія, якщо вони замість будувати, мають натхнення змушувати своїх співробітників займатись отаким лайном на форумах. РІЕЛ то синонім "неякісно" і "невчасно", а тепер ще й "дебільно"
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  14. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    Всім покупцям 3 та 4 черги ЖК Велика Британія (квартири, комерція та паркінги) нагадую, що я буду цієї суботи, 26.10.2018 р., біля ЖК Велика Британія зі зверненням в проміжку між 13.00 та 15.00. Мій номер у Вас мав би вже бути;)
     
  15. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Субота ж ніби 27 жовтня :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    То вам нема чим зайнятись, то ви на форумі весь час сидите, а люди працюють і сім'ями своїми займаються!
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    То у нас Михайло - головний привид ріелу... пугає усіх..міссія в нього така!
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ахахах... а ви що, головний слідчий? Перечитайте своє повідомлення...смішно з вас...
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Нагадую, що ви являєтесь інвестором цієї "лайнової" компанії, а судячи з ваших постів, вашого "почерку" єдине ****о тут на форумі - це ви! Вибачте, але то є правда!
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  20. Ні, я просто один з тих, на кому обломиться Ріелу втюхувати брак людям.
     
    Останнє редагування: 29 жов 2018
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)