ЖК "Велика Британія" - Ріел 2-га черга.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Vitaliyliy, 12 кві 2018.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    А вам не здається дивним, що ви з'явилися, раптом, одночасно з Olgared. І так активно, на усіх гілках.
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    Велика Британія, 4та черга - Шах і мат)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  3. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Ви почали займатися серйозною справою, на початку, я навіть хотіла до вас приєднатися, а потім, раптом, ви стали ботів вишукувати на форумі? як приус і лукуп? Навіщо вам це пластунка? яка вам до них справа?
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    Відповідь дам вам двом. Більше року читаю форум. Тут є багато потрібної і корисної інформації. Зустрічаються і зовсім нецікаві теми для мене. Тільки недавно почала "спілкуватися" на форумі. Але бачу більше негативу, ніж якогось нормального розуміння і спілкування.
     
  5. Verchanu

    Verchanu Active Member

    Телефонувала сьогодні ще раз в офіс.Результат невтішний(((.Кажуть,що невпевнені чи буде вода!(((Але ми здамо!)))Казки страшні.Кажуть підписали кілька актів.Дуже цікавить чи є щасливчики?Впевнена,що ні)
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member



    Мені теж здається що ніхто ще нічого не підписав ..
    Теж обіцяють що все буде але не швидше грудня
     
  7. Verchanu

    Verchanu Active Member

    А там свята,кому до роботи))
     
  8. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member

    Так так (
    Та і морози почнуться (
    Завтра подзвоню до них ..
     
  9. Yuliyayuliyayuliya

    Yuliyayuliyayuliya Well-Known Member

    Станом на сьогодні
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  10. Verchanu

    Verchanu Active Member

    На форумі в фейсбуці пишуть,що вже є щасливці які пвдписали акт))Щось почалось рухатись)
     
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Можливо, відшукання ботів в інтернет просторі - це нова забава місцевих пенсіонерів.
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Та ну, ну як ви уявляєте здати дім без води? Це неможливо! Я впевнений, що водопостачання буде, не переймайтеся.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Вибачте, а ви самі не бот? Чи просто поблизу проходили? Чи, можливо, ми майбутні сусіди?
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Згоден з вами, що такі затримки не є добрими для репутації компанії, проте, якщо дивитись на речі об'єктивно... будівництво зараз затримується повсюди, по всій Україні! І розгортати тут демагогію про це не потрібно...всі інвестори чудово розуміють, що ситуація не з приємних, проте, будівельники будують!
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Як добре, що ви написали відгук про майстрів Ріелу... тоді не буду займатися ніякими пошуками, скористаюсь їх службою. Дякую.
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Verchanu

    Verchanu Active Member

    Шановний,то давайте будемо сприймати рік затримки"нормально"!!!.Так не повинно бути,це наші кошти.Люди знімають квартири і платять шалені кошти за них.А від Ріелу одні обіцянки.З такими покупцями як ви можна і 5 років затримки мати і все буде "ок".Якщо для вас це нормально то для мене неприпустимо.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Ким мене тільки тут неназивали. Ви сильно відстали від життя. Так все таки про обмін було як завжди тільки бла-бла-бла.
     
  18. Добавлю дьогтю у відгук. В мене опалення переробляли і я досі не оплатив все повністю, поки не проведуть тестове випробування.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. lookup

    lookup Well-Known Member

    З одного посту він відразу готовий взяти бригаду з ріелу )) Ну і ясно що це все одна і та сама шайка, яка через слово вставляє "інвестор" не являючись ним і не розуміючи суті. Ох мабуть взули команду дописувачів що аж новий підтягнувся. Хоча оці боти насправді є хорошою інвестицією ріелу - платять їм мало, а дехто ж ведеться на їх рекламу і йде підписувати договір. Але останнім часом у віддувал справи кепські
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Чудові фотографії, дякую за фотозвіт. Доречі, як на мене, то все йде до свого логічного завершення, не дивлячись на затримку і швидкість - прогресс є!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)