ЖК Місто Трав

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем fIxmAn, 26 лис 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. fIxmAn

    fIxmAn New Member

    Всім привіт! Хтось купував або планує придбати квартиру в Місті Трав? Мені дуже подобається архітектура будинків та те, що поруч розташований ТРЦ Віктория Гарденс, також забудовник начебто надійний, судячи с Доброї Оселі. Але чи не заважатиме близьке розташування аеропорта? Чи йде той забудовник назустріч, коли хочеш щось змінити в договорі? Може є ще щось, що варто знати перед купівлею квартири там?
     
  2. AlexaUA

    AlexaUA миється в бані

    Скажу по Добрій Оселі. Колії не чутно, від слова "взагалі". Чи будуть заважати літаки сказати важко. Металопластик дає досить хорошу звукоізоляцію. З відкритими вікнами будете чути звісно.

    Змінити щось в договорі Ви навряд чи зможете. Можливо на великій квартирі погодяться на незначне перепланування, але не факт.

    А те що побудують і досить не погано - то шанси є), можливо навіть вчасно по договору.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Tasiks

    Tasiks Active Member

    Живу в Добрі Оселі, взагальному проблем немає, роботи зроблені досить якісно, та і документи без затримок отримав, думаю ще одношку взяти в Місто Трав, також проект подобається. Стосовно літаків,не думаю що будуть катастрофічні незручності, жив довгий час на вул. Патона, поруч літаки на смузі на розворот йшли, взагалі не відчував.
     
  4. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    Ага, літаків "не буде чути" ... :haha: За 200 метрів взлітна полоса, а ви про "небуде чути"! :)))
     
  5. Ihorr

    Ihorr New Member

    Насправді там метрів 500 буде... Але я чув що там проблеми з поверховістю, дозвіл був на 5 поверхів, а будують 10. Плюс там треба дозвіл від укравіа на будівництво біля злітної смуги, якого теж ніби нема. Читав про це на форумі якомусь, може хтось має більше інфи?
     
  6. Dgray

    Dgray Member

    Живу неподалік, літаків не чути якщо вікно закрите. Коли відкрите то чути, але в принципі спати не заважає.
     
  7. Rapid

    Rapid Member

    Добрий день, усім щасливим власникам квартир ЖК "Місто трав". Пропонуємо тим хто ще не оселився зробити ремон. На ринку ремонтів "Під ключ" ми відрізняємось в першу чергу адекватними цінами ( з ними ви можете ознайомитись на нашому сайті) Високою якістю робіт, завжди вчасною здачею об'єкту та творчим підходом та супроводом клієнта у виборі тих чи інших інтерєрних рішень.
    Мешканцям, що вже оселились ми обіцяємо дотримання чистоти впідїздах та ліфтах та повагу до ваших тихих годин (адже на об'єкті завжи можна знайти роботу без використання перфоратора т молотка)
    Дзвоніть з радістю проконсультуємо Вас 067 857 11 07
     

    Вкладення:

  8. Seilyo

    Seilyo Member

    Чи є хтось з жителів А4 секції?
     
  9. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    Жахливо там буде жити! Кількість літаків, які взлітають тільки збільшується, доречі і нічні взльоти теж є і їх буде тільки більшати + вночі звук ще гучніший! Якщо на "Південному" чути гул, то в цьому ЖК, яке прямо біяо смуги взльоту, жах!

    Сенс купляти собі квартиру біля такого гулу і шуму?!
     
    • Баян Баян x 1
  10. Seilyo

    Seilyo Member

    порівняно з іншим будовами прямо біля доріг і тд то там ще відносно спокійно, інколи чути взліт літака але не так як ви кажете жах, з закритими вікнами навіть не помічав
     
  11. Ivan Vas

    Ivan Vas Well-Known Member

    ДЛЯ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ. (мати для вкладання труб., може комусь знадобиться, тел. у Львові 067-670-6860).
     

    Вкладення:

    • Не подобається Не подобається x 1
  12. oyablonskyi

    oyablonskyi Member

    Чи є тут люди які вже проживають в зданих секціях в Місті Трав?
     
  13. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    .
    я
     
  14. oyablonskyi

    oyablonskyi Member

    Хотілося б дізнатися яка звукоізоляція в будинку? Наскільки добре чути і чи реально заважає злітна смуга? І ще на рахунок ОСББ, на скільки я знаю забудовник пропонує власну фірму яка займається управлінням. Чи адекватні комунальні тарифи? Чи швидко вирішуються проблемні питання?
     
  15. Seilyo

    Seilyo Member

    звукоізоляція як і у всіх новобудовах, як на мене, злітна смуга насправді не настільки заважає як неадеквати які по ночах люблять ганяти вздовж Гарденсу, оссб працює добре, будь які питання, з якими я до них підходив, вирішували швидко, ціна 2.5грн за м2, хз на скільки це адекватні тарифи, раніше жив в панельці без оссб
     
  16. oyablonskyi

    oyablonskyi Member

    Дякую за відповідь
     
  17. oyablonskyi

    oyablonskyi Member

    @Seilyo або @Markyslv Підкажіть ще будь ласка як справи з підключенням комунікацій(світло, вода, газ)? Чи все є підключене?
     
  18. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Так проблем немає зразу можна робити ремонт після документів
     
  19. lilyag

    lilyag New Member

    В мене є запитання про звукоізоляцію в новобудовах. Я жила в цегляній сталінці і в власному будинку, тому мене це дуже хвилює. ''Як у всіх новобудовах''- це як? Дуже чути сусідів? Чи потрібно робити додаткову звукоізоляцію?
     
  20. sokeel

    sokeel Member

    Підкажіть, хто хто знає, у скільки обійдеться ремонт квартири "під ключ" площею 43, 5 кв. м.? І якщо можна, окремо: скільки сантехнічні роботи, електрика, послуги плиточника, укладача паркетної дошки?
     
а де твій аватар? :)