ЖК Леополь Таун

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем GalaPerun, 22 жов 2016.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Igorcju

    Igorcju Member

    Леополь Таун – комфортне сучасне житло у Львові. Інвестуй вигідно у житло .
    Та ще є решта документів, якщо цікавить.
    Вище є посилання на закриту групу в ФБ де якраз обговорюються нагальні питання. Затримка є по першій черзі, але це класично у всіх новобудовах Львова. Відношення до Креатор Буду немає. Ця земля в оренді у ТзОВ "Квіти Львова", терміном на 10 років. Після здачі будинків в експлуатацію перейде на баланс міста. Проблеми є, але вони по маленьку вирішуються.
     
  2. penguinus

    penguinus Member

    Дякую за коментар. В групу я добавився, але група закрита і там наразі спілкуються власники з першої черги про вирішення поточних проблем будівництва. Я ж тільки розглядаю можливість придбання, а інформації в пабліку небагато. Хотів би сам розібратись, та для інших, хто буде шукати, лишити інформацію для роздуму.

    Що до забудовника. Я забрав комплект документів з сайта тут. Бачив договір, який викладено вище, але це є договір "Квітів Львова" з підрядником. Мене ж більше цікавить загадкове ЖБК "Галицька Корона 5". По договору між квітами та ЖБК (нижче), саме ЖБК відповідає за будівництво і саме йому ми платим. Однак договори з підрядниками роблять "Квіти", можливо тому що на ділянку права їм належать. Мені ця схема здається дивною. В інших забудовників орендар ділянки і той, хто заключає договори - одне і те саме підприємство. Можливо тут справа в тому, що схема інвестування - участь в ЖБК. До того бачив інші схеми...

    Що до Креатора, я знов таки не дуже в курсі, але сусідній ЖК, наскільки я розумію, має ту саму будівельну адресу і будується на тому самому участку, який орендують "Квіти". Якщо там така сама схема, як в Леополі, то мають бути і ті самі проблемі. По документах виходить, що ділянку орендують і будівництво ведуть "Квіти".

    [​IMG]
     
  3. Igorcju

    Igorcju Member

    Взагалі спосіб інвестування в нерухомість через ЖБК є не дуже надійною, але поки що діючою. Там є свої ризики і свої переваги. До речі Креатор працює через інший спосіб інвестування.
    Там трохи мутна справа. Хочуть максимум заробити і мало втратити. Тому і нікому невідомі, щойно створенні підрядники і ЖБК. Здати об'єкт мусять бо там ще можна норм заробити на наступних чергах.
    Взагалі подивимось як здасться перша черга. А далі буде видно.
     
  4. trap

    trap Member

    penguinus, зверніться до юриста, 200-300 грн. Вам погоди не зроблять але Вам перевірять, пояснять ризики і т.д....
    P.S. ну в крайньому випадку я так робив :)
     
  5. penguinus

    penguinus Member

    Так і робив по інших забудовниках, але платив набагато більше.
     
  6. wewewewe

    wewewewe New Member

    Доброго дня!
    Першу чергу вже здали ?
    Думаю чи купувати в другій.
    (Буди\Є) якісь проблеми з забудовником, документами ?
    Якісь чергові затримки, додаткові комісії ?
     
  7. Igorcju

    Igorcju Member

    Сертифікат вже отримали. Затримки є, але то нормальна річ по забудовниках Львова image-0-02-05-b7579c86f8979c7d6c9748a41a169489aaf53768b7f2f29e9fca0723e9188abd-V.jpg
     
  8. sofia s

    sofia s Active Member

  9. Olegarh

    Olegarh New Member

    Отже, Леополь таун 1-ша черга. Штукатурки наляпали "бонусом", без використання бетоноконтакту, всю прийшлось збивати і вивозити. Стіни між кімнатами криві, з гіпсоблоку який нічим не закріплений до монолітних опор, двері на балкон ущільнювали пінопластом, між стінами запхане ганчір'я. Для тих хто ще не купив - не рекомендую! Для тих хто купив, - пильнуйте будівництво свого нового житла.
     

    Вкладення:

а де твій аватар? :)