ЖК "Ювелірний" -відгуки

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем IrynaDub, 3 гру 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. uvelir

    uvelir Active Member

    3 грн за м це за воду тільки чи за все?
     
  2. rkc

    rkc Well-Known Member

    Сюди повинно увійти все, що повязане з обслуговуванням нашого спільного майна, а квартирне споживання води, електроенергії, газу і т.д. кожний мешканець оплачує окремо. Мова йде лише про загальнобудинкові потреби.
     
  3. riccio

    riccio Active Member

    Хотів би нагадати про варіант підключення до інтернету від AirBites.
    Компанія готова розглянути заявку на підключення будинку, якщо буде щонайменше 7 бажаючих (уже є 3). Хто бажає - зголошуйтесь активніше, щоб можна було оформити та подати заявку!
     
  4. Vakitoria

    Vakitoria Member

    Я проти даного провайдера, так як він має не дуже хорошу репутацію на ринку. Постійні перебої в роботі і довге усунення проблем.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Vakitoria

    Vakitoria Member

    А от про даного провайдера чула наразі лише позитивні відгуки.

    Кабельне телебачення було б звичайно не поганно, але Воля - щось не дуже хочеться знову з ними зв’язуватись:scratch_one-s_head:
     
  6. riccio

    riccio Active Member

    Свою думку про "Воля" я уже писав. Та все ж таки... Спробував дізнатися умови підключення будинку у "Волі" по телефону. Після кількох спроб та потрачених 25 хвилин результат виявився нульовим. Спершу, подолавши "перешкоди" у вигляді автовідповідача, додзвонився у відділ обслуговування абонентів. Звідтам мене перемикали у відділ продажів. Але з останніх ніхто не підіймав слухавку. От Вам і сервіс (можливо це лише мені так "пощастило").

    Для інформації про тарифи "Воля" на інтернет та ТВ+інтернет (не так уже і дешево, як тут згадували).

    Окрім власного досвіду я також багато відгуків чув/читав і про Акркаду, і про "Воля", і про AirBites. Та передусім хочеться, щоб кожен міг робити свій власний вибір у цьому питанні. Зараз чи згодом - без різниці.

    P.S. Як мені ласкаво повідомив автовідповідач разів 3 чи 4 - з 20 серпня "Воля" односторонньо змінила перелік телеканалів (нічого нового для мене, бо уже мав такий сумний досвід).

    P.P.S. В будь-якому випадку займатися ще і питанням підключення "Воля" я точно не буду.
     
  7. rkc

    rkc Well-Known Member

    "Воля" відпала. Вони кидають повітрям кабелі від висотки до висотки. У нашому випадку це технічно неможливо. Та навіть, якщо б і було звідки завісити такий кабель, не впевнений, що нам хотілося б спотворювати такими кабелями зовнішній вигляд будинку - подивіться як потворно у паутині кабелів виглядають будинки на протилежному боці Стрийської.
     
  8. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Спитаю у вас як у досвідчених ОСББ. При купівлі квартири нам дали договір купівлі-продажу квартири, витяг з реєстру про нерухоме майно нотаріусом, техпаспорт на квартиру. Колись ще існувала будинкова книга, яку видавало БТІ, у яку потім в ЖЕКу паспортистки заносили дані про кількість прописаних мешканців у квартирі. З 2011 року ніби відмінили ці книги, а ввели реєстраційні картки, які видавала реєстраційна служба. З 2015 року (березень) ліквідували реєстраційну службу. Я тепер взагалі не розумію що і де потрібно виробляти і куди вносити дані про прописку. Чи ви вже виготовляли "якийсь" документ схожий на будинкову книгу чи реєстраційну картку особи, бо навіть не знаю як тепер це називається і де оформляється.
     
  9. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Takamine, десь 2 місяці тому я на Липинського, 54 зробив будинкову книгу.
    Туди треба нести копії паспорта, ПВ, витягу і ще щось, здається.
    Швидке отримання книги коштує біля 150 грн.

    В будинкову книгу можна записувати мешканців квартири. Самі записи про прописаних людей, як я розумію, вносить паспортистка у паспортному столі вашого району.

    Місяць тому вносив новий запис в будинкову книгу в паспортному столі, так що все ще в силі ;)
     
    Останнє редагування: 27 сер 2015
    • Подобається Подобається x 1
  10. Olena Stepanova

    Olena Stepanova Well-Known Member

    Шановні сісіди! Хочу повідомити Вас, що фірма Аркада-оператор зв"зку, завершила монтування свого обладнання. Зголошуйтеся, щодо підключення до мережі Інтернету, наразі підключення проводять за 1грн. Прокладати кабеля по під"їзду будемо лише у коробах. Але, так як короба для нас монтує домофонна фірма Оберіг прошу оплатити ці роботи. Вартість яких складає 353 грн (домофонна система+вартість короба+вартість монтування короба). Монтування короба почнуть з тих поверхів, які здадуть ці кошти, відповідно, інтернет у квартирі отримаєте якнайшвидше. Гроші здавати кв. 110, поверх 10, № тел. 0639467518 Олена.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. khrystynkaJewelry

    khrystynkaJewelry Active Member

    353 грн на домофон і інтернет лише за 1грн?
     
  12. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Olena Stepanova

    Olena Stepanova Well-Known Member

    Щоб домофон повноцінно працював потрібно ще докупити або замовити на фірмі трубочку (для відео), ціни від 150 грн (для аудіо) договора у мене є - в офіс не потрібно їхати.
    Інтернет підключають за 1 грн + аванс за перший місяць згідно обраного пакету, але тільки після того, як проложить короба Оберіг на поверсі. В офіс Аркади не обов"зково їхати, можна скинути електронкою паспорт та ідентифікаційний код, № квартири та № телефону, при підключенні працівник надасть договір для підписання.
     
    Останнє редагування: 28 сер 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Olena Stepanova

    Olena Stepanova Well-Known Member

    Маю інформацію, що оптоволокно до будинку проложила це одна інтернет фірма Мартин. Попередньо, в телефонному режимі домовилися зустрітися на слідуючому тижні і обговорити порядок співпраці. Хто що чув, знає про неї?
     
  15. rkc

    rkc Well-Known Member

    Здається, це Martun.NET їхній веб-сайт (якщо це можна так назвати) ...
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Про Мартин: тарифи такі
    [​IMG]
    Швидкість, Кбіт Ціна, грн/міс
    • 5Мбіт 35**
    • 10Мбіт 40
    • 20Мбіт 60
    • 30Мбіт 75
    • 50Мбіт 85
    • 100Мбіт+REALIP 120

    2430611, 068-5000110, 093-1700170, 050-0841650 з 10:00 до 20:00 (крім неділі)
    Особисто я проведу собі МартинНет, так як 8 років ними користуюсь і горя не знаю:uaflag:

    Повна версія їхнього вебсайту доступна з їхньої внутрішньої мережі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Увага!
    Від сьогодні за територією будинку (за воротами) ЗАБОРОНЕНО складати сміття!

    Нове місце для будівельних відходів на фото (викладене дерев’яними палетами):

    [​IMG]


    Правління ОСББ ЖК "Ювелірний" просить складати ваше будівельне сміття на новому місці.

    Дякуємо і бажаємо вам щасливого та комфортного проживання у нашому житловому комплексі! :)
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  18. Hrom

    Hrom Well-Known Member

    В аркади тарифи яскравіші. Та три місяці 100мбіт за 50грн.
     
  19. rkc

    rkc Well-Known Member

    Голова ОСББ Володимир на вхідні двері кожної квартири у нашому будинку повісив запрошення на загальні збори ОСББ на 11 вересня о 18.00 на прибудинковій територі (там вказано порядок денний). Є цілий ряд важливих питань, з яких немає зараз іншого способу прийняти рішення, ніж через загальні збори. Проте на цих зборах ми сформуємо передбачений нашим статутом інститут представників, і тоді вже не доведеться так часто збиратись (ймовірно, можна буде обмежити загальні збори до одного разу в рік), бо переважна більшість питань буде оперативно вирішуватись через збори представників. Тому велике прохання до всіх мешканців будинку прийти на ці збори, щоб забезпечити необхідний кворум і можливість надалі швидко приймати необхідні для будинку рішення, не змушуючи людей так часто збиратись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Hrom

    Hrom Well-Known Member

    Навчання пройшов на золотій, які наступні кроки, щоб розпломбувати газ та запустити котел?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)