ЖК "Ювелірний" -відгуки

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем IrynaDub, 3 гру 2013.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. khrystynkaJewelry

    khrystynkaJewelry Active Member

    чи є можливість зв'язатись з людьми,які вже проживають у будинку?хочу дещо попитати
     
  2. riccio

    riccio Active Member

    Шановні сусіди, активні користувачі інтернету!
    Оскільки ситуація із підключенням до інтренту у нашому будинку бажає кращого, то проявив ініціативу та навідався до такого провайдера, як AirBites.
    Компанія готова розглянути заявку на підключення будинку, якщо буде щонайменше 7-8 бажаючих. Якщо підключення буде погоджено, то кожному, хто підключатиметься, потрібно буде внести платіж в розмірі 400-500 грн. (ці кошти будуть зараховані як аванс за послуги). Хто бажає - зголошуйтесь!

    П.С. AirBites також надає послуги інтернет-тв (OLL.TV)

    Інформація про компанію та послуги за посиланнями нижче:
    https://airbites.net.ua/
    http://oll.tv/
     
    • Корисно Корисно x 3
  3. khrystynkaJewelry

    khrystynkaJewelry Active Member

    Я хочу воля ,там інтернет та тв за 45грн на 4 місяці
     
  4. riccio

    riccio Active Member

    "Воля"... Ні. Не моє. Мав досвід. Більше не хочу. Для мене "Воля": яка ціна - така і якість
     
  5. NDD

    NDD Member

    Я згідна за AirBites. Є досвід з ними-інтернет хороший.

    Надіслано від мого SM-N9005, використовуючи Tapatalk
     
  6. khrystynkaJewelry

    khrystynkaJewelry Active Member

    Років зо два користувалися аірбіт,район мотозаводу,весь час пропадав інтернет,коли телефонувала, казали що,ремонт ні робити,боюсь щоб знову такого не@ було
     
  7. AndryKos

    AndryKos миється в бані

    Шановні мешканці будинку "Ювелірний" пропоную Вам послуги досвідченого управителя ОСББ у Львові.

    ОСББ У ВАШОМУ БУДИНКУ!!!

    До Вашою уваги пропонуємо комплексне обслуговування досвідченим Керуючим Вашого будинку ОСББ, а саме:

    1. Створення ОСББ (проведення установчих зборів, реєстрація юридичної особи, виготовленні печатки, документації по реєстрації, відкриття рахунку в банку);

    2. Ведення бухгалтерського обліку (нарахування пільг, робота з банком, оплата платежів по будинку);

    3. Збір показників (води та електроенергії) та виготовлення квитанцій;

    4. Управління будинком (ведення благоустрою, догляд за порядком у під’їздах та на прибудинковій території, підвалах);

    5. Робота з мешканцями (допомога по прописці, видача довідок Ф-2, укладення договорів);

    6. Правова робота з боржниками;

    7. Комплексне обслуговування будинку (електрик, сантехнік, прибиральники);

    8. Укладання договорів з надавачами комунікаційних послуг;

    9. Прийняття будинку на баланс від забудовника (огляд будинку досвідченим інженером-будівельником, інженером-конструктором);

    10. Запуск ліфтів. Отримання дозвільної документації. Введення ліфта в експлуатацію.

    Будемо раді співпраці з Вами. 098 194 24 86 Андрій
     
  8. UlyanaV

    UlyanaV Member

    Теж пропоную встановити "Волю", за 3 роки користування не виникало жодних проблем, швидкісний та за адекватну ціну. Доступні різні пакети для будь-якого гаманця.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Uganka

    Uganka Well-Known Member

    Есть. Следующая пятница)
     
    • Смішно Смішно x 2
  10. Mr Volodymyr

    Mr Volodymyr Well-Known Member

    1. Стосовно інтернету

    Ми не затягували з цим питанням, просто інтернет за відсутності води, як на мене, не мав смислу. Але оскільки вода повинна з"явитися наче би із дня на день, то ми почали займатись і цим питанням. В нашому будинку вже є провайдер, це компанія "Аркада" http://www.arkada-x.com.ua/. Зустрічався сьогодні з директором. Домовились, що на початку наступного тижня вони встановлять шафу з інтернетом у підвалі, проведуть через слабострумну шахту дроти і зроблять розгалуження по поверхах над лампочками у пластикових коробах, щоби не було нагромадження дротів. В цей самий короб піде дріт від домофону. Якщо мешканці захочуть будь-якого іншого провайдера, як-от Волю, то ОСББ безумовно не буде заперечувати. Але є умова. Дріт повинен іти у вже наявному коробі, аби не псувати вигляд коридорів. Аркада витратить на цей короб бл 25.000, так що інший провайдер нехай домовиться з Аркадою про використання їхнього короба. Аркада не буде загинати ціну, але справедливу пропорційну компенсацію вони мають право отримати.

    2. Вода

    Обіцяли завтра, але навряд чи це так буде. Проблема не у забудовнику, а у субпідряднику, який вже давно з незрозумілих причин не може установити на водомірному вузлі плату на випадок пожежогасіння. Коли це буде зроблено, завтра чи через тиждень, не може сказати ніхто. Сподіваюсь на кращий варіант.

    3.
    Чинна схема розміщення кондиціонерів була розроблена архітектором Дмитром Завражиним +38 (063) 31-97-133. Поговоріть із ним, може він підкаже як встановити додатковий конд-р без внесення змін до схеми розміщення. Якщо дійсно має місце якась неточність у затвердженій схемі, то треба буде її підправити, без проблем, але нам це треба буде попередньо окремо погодити з тим самим Дмитром.
     
    Останнє редагування: 12 сер 2015
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. khrystynkaJewelry

    khrystynkaJewelry Active Member

    Як завжди((( Поки не заселяться люди,води не буде
     
  12. riccio

    riccio Active Member

    І це за власним бажанням стільки зроблять? Навіть не знаючи скільки буде квартир реально підключено? Щось не дуже віриться в таку щедрість. Та й подальші умови викликають легкий подив і враження створення додаткових труднощів для мешканців. А по якій технології буде підключення не уточняли? Протягнуть оптоволокно? А якщо інший провайдер свій короб захоче ставити? Частенько домовляння між провайдерами - це глухий кут.

    П.С. Якщо ще їхнього обладнання жодного немає, то як це "в нашому будинку вже є провайдер"?
     
  13. Mr Volodymyr

    Mr Volodymyr Well-Known Member

    Цей провайдер вже є в нашому будинку, бо ще при будівництві підвів свій кабель у підвал. І це не заважає іншим підводити свої кабелі, просто він перший і він вже тут. ОСББ слідкує лише за благоустроєм спільних площ. Ми не будемо заважати будь-якому іншому провайдеру дати свій короб. Ми просто проти того, щоб в коридорах свідусіль висіли дроти. Там де я зараз живу коридор і сходова клітина виглядають через ці дроти як якийсь радянський промисловий цех. Хоче провайдер заходити до нас - нехай робить вою роботу цивілізовано, тобто дроти хай ховає у короб. Короб свій або хай домовляється з Аркадою, щоб розмістити у їхньому, нас це не обходить.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Аркада насправді такий собі маленький провайдер. Володимир напевно отримав приставку next
     
    • Не подобається Не подобається x 2
  15. riccio

    riccio Active Member

    От з цим погоджуюсь на всі 200%
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. gonzik

    gonzik Well-Known Member

    Брр... Була інформація що є кабель від Мартин. Тепер це Аркада...
     
  17. Mr Volodymyr

    Mr Volodymyr Well-Known Member

    А як же, головую от вже 2 місяці на громадських засадах заради цієї приставки. Обміняв на неї відпочинок і заробітки. Я не ображаюсь і мені навіть трохи кумедно таке читати, але просто, мені здається, треба мати трохи совість і повагу до людей, які на відміну від вас взяли ініціативу в свої руки та безоплатно працюють, просто щоб в цьому будинку було всім добре жити.

    Ще раз. Провайдер був у бидинку за рік до створення ОСББ, право мешканців скористатись його послугами, або послугами будь-якого іншого провайдера. Єдина вимога до провайдерів - кабелі не повинні висіти по коридорах, а ховатися у короба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. TPG

    TPG New Member

    Дякую за відповідь. Сьогодні вирішував питання з Дмитром стосовно додаткового кондиціонера для своєї квартири. Дмитро надіслав мені обновлену схему розташування кондиціонерів по будинку (в додатку до повідомлення). Таку ж схему він відішле забудовнику.
     

    Вкладення:

    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mr Volodymyr

    Mr Volodymyr Well-Known Member

    Дуже добре. Дякую TPG, що допомогли встановити і вирішити проблему. Завтра поговорю з Дмитром, чи це остаточний проект. Як він підтвердить, то пропонував би схвалити ці зміни, щоб не було дискримінації власників трикімнатних квартир.
     
  20. khrystynkaJewelry

    khrystynkaJewelry Active Member

    Чи працюэ в неділю ліфт?
     
а де твій аватар? :)