ЖК Грінвіль Хаус Кн.Ольги

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем dvi, 5 лип 2017.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. sokeel

    sokeel Member

    (068) 7613381
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. NataliyaHappy

    NataliyaHappy Member

    0687613381
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. sokeel

    sokeel Member

    Вагаюсь кого підключати: Датагруп чи Вегу (для інтернету, телефонії та ТБ)? Порадьте.
     
  4. rlutsiv

    rlutsiv New Member

    Всім доброго дня. Чи, може, хтось в курсі, на частині секції К-3 і К-4 демонтують 16 поверх ( ну так виглядає, зрізають плиту перекриття 16 поверху). Чи може хтось має якусь інформацію. Був у відділі продажів - нічого не знають...))) Кажуть їм будівельники не звітують.))
     
  5. funfuntee

    funfuntee Member

    Вроді на к4 лишила 16 поверхів, як є?
    А з к3 здерли перекриття, вже повністю поверх зняли.
    Може бути, що їм поверховість зменшили?
     
  6. rlutsiv

    rlutsiv New Member

    Поверховість так просто не зменшують, при тому, що він був уже залитий (моноліт + кладка). Є варіант, що вони вилізли за дозволену висоту, що вказується у містобудівних умовах і обмеженнях. От і забудовнику сказали в ДАБІ, що якщо не хочете проблем із здачою секції, краще демонтувати... Але то припущення, що в дійсності там відбувається і причини демонтажу 16 пов. мені не відомі...
     
  7. rlutsiv

    rlutsiv New Member

    Якщо це так, то це тільки + забудовнику, що так оперативно відреагували.
     
  8. kysha

    kysha Member

    Купив житло в Л3 секції. Документи ще не отримав. Забудовник має повернути кошти мені (так як площа житла вийшла меншою). В другому договорі стоїть термін до кінця червня вони зобов'язані повернути кошти. Станом на сьогодні ще не повернули. У кого є така ситуація? Що ви робите? Менеджери у відділі продажу одні олені віднєкуються.
     
    • ... ... x 1
  9. kysha

    kysha Member

    зате директор собі купив новий Майбах за 300тис баксів, а людям повернути кошти затримують
     
  10. kysha

    kysha Member

    я 3 квартири купував у добрій оселі і здача була без проблем. А з грінвільом суцільні проблеми. Вже затримка у документах в мене з лютого місяця
     
  11. Djovanny

    Djovanny New Member

    Та сама історія, сьогодні мав підписувати перенесли на наступний тиждень
     
  12. naughty LV

    naughty LV Member

    Відповіли, що перебудовують з технічних причин, 16 поверх все ж таки добудують і на термін здачі будинку це не впливатиме ( маю надію, що так і буде).
     
  13. Lady L

    Lady L New Member

    Цікавить як саме встановлюватимуться кондиціонери. Можливо хтось вже встановлював і може скинути фото, щоб розуміти як це все виглядає або ж описати детальніше? Нам теж сказали в ОСББ, що сендвіч панель міняють на якусь решітку. А кондиціонер куди тобі причіпляється? На зовнішній стороні балкону чи все ж таки на внутрішній? Навіть, якщо на внутрішній, то це все якось ізолюється чи як? Чи все ж таки буде "вітер гуляти"? Бо так щось важко собі уявити, в ОСББ теж не можуть дати чіткої відповіді.
     
  14. kysha

    kysha Member

    я вже усі документи отримав. Все ок.
     
  15. kysha

    kysha Member

    Знаю, що менеджери відділу продажу читають даний форум. Є образи на мене за попередні мої пости. Кого образив безпідставно то прошу вибачення, а хто винен, того нехай гризе совість.
     
  16. MIra

    MIra Well-Known Member

    Кондиціонер ставиться на внутрішній стороні балкону біля решітки, а саме- на підлогу на балконі, а ця решітка для притоку повітря, так як ззовні блок кріпити не можна. Так мені пояснили в ОСББ. Важко це все уявляю
     
  17. naughty LV

    naughty LV Member

    Мабуть якось так виглядатиме:
     

    Вкладення:

  18. sofia s

    sofia s Active Member

  19. perfect illusion

    perfect illusion New Member

    привіт сусідам із секції Л2. Поділіться хто на якій стадії ремонту?
     
  20. HYTRARYBA

    HYTRARYBA New Member

    Спостерігаю за будівництвом секцій М2 та М3 якесь затишшя, нічого в них не роблять, 13 поверх як залили так і стоїть, хтось щось чув, або знає? Можливо вже всі сили кинули на Грівнвіль Парк?
     
а де твій аватар? :)