ЖК Голоські кручі, Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем KrisL, 27 лют 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Дякую за честь "панство". Але тут ми панство, а нижче вже "люди з вулиці". Ну то як так? Ми ж вам зичим Щастя, БоБра і Любові в тих Кручах, а ви от так мінливо)
     
    • Тупо Тупо x 2
  2. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    цікаве рішення. Ви будете так робити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    мені здається ці площі вже продані, попит на них чималий
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  4. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Ще якийсь Калігула всплив. Синонім Цезаря? Де вас стільки салатів береться? Чималий попит хіба на таких коментаторів та на варену кукурудзу в грудні.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    100% продані, але дивлюсь не усім це довподоби. Нзважайте на недолугі коментарі проплачених критиканів, у них така робота.
     
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    і вам напишу, незважайте на тих телепнів, робота у них така
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Я проживатиму у своїй квартирі, і робитимо її під себе. Просто звернув увагу на планування і розписав варіант, як побачив його.
     
  8. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Я не в курсі щодо комерційного, а саме: чи продане воно чи ні. Але, як варіант було б добре мати такий комплекс під боком. Хоча особисто надаю перевагу заняттям на свіжому повітрі.
     
  9. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    З почуттям гумору у вас все добре, а як щодо нормального та конструктивного діалогу? Читаю ваші повідомлення і не розумію з якою метою ви знаходитесь на нашій гілці.
     
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    У ПЕРШІЙ ЧЕРЗІ ТРИВАЮТЬ МОНОЛІТНІ РОБОТИ
    Корпорація нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Голоські кручі» активно триває. Наразі у першій черзі у секції 1.1. виконали стіни і перекриття мінус другого поверху. Про це повідомив керівник проекту будівництва Іван Чіх.

    Також повідомляється, що у секції 2.1. будівельники залили перекриття над паркінгом.

    За словами керівника будівництва, паралельно у другій черзі тривають оздоблювальні роботи зовнішніх стін та майже завершено монтаж вікон.

    Додатково повідомляється, що в секції 2.1. виконується покриття даху.
    ЖК «Голоські кручі»: у першій черзі тривають монолітні роботи - Будівельна корпорація RIEL
    2.jpg
     
  11. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  12. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Моя квартира збудована, тепер чекаю на завершення будівництва будинку та всього комплексу. На данний момент абсолютно все йде, як заплановано. А я щасливий, що придбав з котловану, бо вартість за квадрат, звісно, зросла.
     
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  14. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    У другій черзі завершуються покрівельні роботи
    Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Голоські Кручі» активно триває. Наразі у другій черзі завершуються покрівельні роботи. Про це повідомив керівник проєкту будівництва Іван Чіх.

    Також повідомляється, що продовжуються фасадні роботи, а саме: утеплення та оздоблення зовнішніх стін будинку та виконується монтаж внутрішніх мереж водопостачання та опалення.
    Паралельно у першій черзі фахівці виконали плиту перекриття у секціях 1.1. і 1.2.
    ЖК «Голоські Кручі»: у другій черзі завершуються покрівельні роботи | РІЕЛ
    10.jpeg
     
  15. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  16. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Для інвесторів, які планують інвестувати в комерцію: мені порадили, звернутись у відділ продажів, щоб не пересікались напрямки бізнесу - це вигідно і інвесторам, і мешканцям ЖК.
     
  17. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Які кольори фасаду, який ЖК! Кожного разу переглядаючи відео отримую естетичне задоволення від швидкості процесу будівництва, та від побаченого.
     
  18. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Нормальна практика в новобудовах, де забудовник піклується про своїх майбутніх інвесторів, як квартир, так і комерційних приміщень. Всі варіанти бізнесу будуть добре комунікувати між собою, не створюючи лишню конкуренцію при вірному їх розподілі.
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Мені також подобаються всі фасади Львівських ЖК, які будує РІЕЛ. Сучасно та красиво. Без лишніх деталей, все лаконічно.
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Всі отримали повідомлення про продаж паркомісць? Хто ще не встиг придбати, поспішіть, я 2-а вже поставив собі на бронь до понеділка, буду викуповувати. Всього, здається було 22 місця.
     
а де твій аватар? :)