ЖК Голоські кручі, Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем KrisL, 27 лют 2019.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  В другій черзі завершено залиття стяжок
  Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Голоські Кручі» активно триває. Наразі в другій черзі завершено залиття стяжок. Про це повідомив керівник проєкту будівництва Іван Чіх.

  Також повідомляється, що в будинку виконуються оздоблювальні роботи у місцях загального користування. Паралельно майстри встановлюють вхідні двері у квартири та виконують благоустрій території.
  ЖК «Голоські Кручі»: в другій черзі завершено залиття стяжок | РІЕЛ
  306.jpg
   
 2. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  В першій секції першої черги виконується встановлення вікон
  Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Голоські Кручі» активно триває. Наразі в першій секції першої черги виконується встановлення вікон, завершується мурування внутрішніх і зовнішніх стін та коминів. Про це повідомив керівник проєкту будівництва Іван Чіх.

  Паралельно в другій секції триває облаштування даху, монтаж внутрішньої вентиляції та каналізації у будинку, проводиться оздоблення фасаду.
  ЖК «Голоські Кручі»: в першій секції першої черги виконується встановлення вікон | РІЕЛ
  307.jpg
   
 3. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  Другу чергу ЖК «Голоські Кручі» введено в експлуатацію
  Корпорація Нерухомості РІЕЛ повідомляє, що другу чергу ЖК «Голоські Кручі» введено в експлуатацію. Наразі компанія вже отримала сертифікат готовності об'єкта до експлуатації № ІУ123210804162 виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.

  Нагадаємо, що ЖК «Голоські Кручі» - комплекс комфорт-класу розташований неподалік центру Львова та поблизу лісу, а отже, можна насолоджуватися свіжим повітрям, не виїжджаючи за межі міста.
  Комплекс вирізняється відмінною інфраструктурою: поряд є ресторани, кав’ярні, продуктові магазини, мережеві супермаркети, торговельні центри, шоуруми, кінотеатри, бібліотеки.
  Другу чергу ЖК «Голоські Кручі» введено в експлуатацію | РІЕЛ
  1.jpg
   
 4. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  Другій черзі присвоєно поштову адресу
  Корпорація Нерухомості РІЕЛ повідомляє, що, згідно з розпорядженням Шевченківської районної адміністрації м. Львова, другій черзі ЖК «Голоські Кручі» присвоєно поштову адресу - вулиця Під Голоском, 19-Г.

  Тепер ваше комфортне житло, кожен резидент якого завжди насолоджуватиметься свіжим повітрям і зеленню тутешнього парку, офіційно знаходиться «Під Голоском»!
  ЖК «Голоські Кручі»: другій черзі присвоєно поштову адресу | РІЕЛ
   
 5. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

 6. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  В першій черзі виконуються фасадні роботи
  Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Голоські Кручі» активно триває. Наразі в першій черзі виконуються фасадні роботи. Про це повідомив керівник проєкту будівництва Іван Чіх.

  Паралельно в першій секції завершується мурування зовнішніх та внутрішніх стін і встановлення вікон. Мурування коминів закінчили.

  Додатково повідомляємо, що в другій секції майстри облаштовують дах.
  Загалом на об’єкті проводиться монтаж внутрішньої вентиляції і каналізації у будинку та благоустрій території.
  ЖК «Голоські Кручі»: в першій черзі виконуються фасадні роботи | РІЕЛ
  403.jpg
   
 7. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  В другій черзі завершується встановлення вхідних дверей у квартири
  Корпорація Нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Голоські Кручі» завершено. Наразі в другій черзі майстри закінчують встановлення вхідних дверей у квартири. Про це повідомив керівник проєкту будівництва Іван Чіх.

  Також повідомляється, що в будинку виконуються оздоблювальні роботи у місцях загального користування. Паралельно триває благоустрій прибудинкової території.
  ЖК «Голоські Кручі»: в другій черзі завершується встановлення вхідних дверей у квартири | РІЕЛ
  404.jpg
   
а де твій аватар? :)