ЖК "Америка" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем BasiL, 8 сер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. anp

    anp Well-Known Member

    На даний момент жодної квартири у власність інвесторів не передано!
    Будинки С1, С2, С3, С4 не здані в експлуатацію.
    ПРОТЕРМІНУВАННЯ по договорах ДВА РОКИ.

    Ні в січні 2019, ні зараз - КВАРТИРИ У ВЛАСНІТЬ НЕ ПЕРЕДАНО.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. anp

    anp Well-Known Member

    Газу в С2 нема!
    Мало того, по цьому будинку навіть документи по вводу в експлуатацію не подавались
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    По договорах у всіх різні строки. Наразі ви знаєте, що документи вже передано в ДАБІ , залишилось почекати відповідь. А причини затримки ви знаєте. Тут не Ріел винен, а прикордонники і іх реорганізація
     
  4. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Зараз підключають Б-1,Б-2. У С-1 почала роботу комісія Львівгазу. Цього тижня комісія планує перевірити С-4 і, якщо встигне, С-2, С-3.
    Зі сторони Ріел все зроблено, а те що Львівгаз нікуди не поспішає то завжди так було, ми не перші
     
  5. anp

    anp Well-Known Member

    ВСІ СТРОКИ ДАВНО ПРОТЕРМІНОВАНО.
    Думаю пані Олена(?) про це знає.
    Причина затримки - нема кому і за що працювати. Спитайте керівника проекту)
    С2 та С3 - документи на введення в експлуатацію не подані, надіюсь хоч всі димоходи змонтували.

    Розписувати тут всі проблеми будівництва немає ні часу, ні бажання:
    Хто ще не вклав гроші в ЖК Америка - пропоную уважно вивчити коментарі інвесторів в фб.
    Хто вклав - не чекайте що за вас хтось щось зробить, об'єднуйтесь і підключайте юриста на всі зустрічі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. anp

    anp Well-Known Member

    Пані Олена, ЛЬВІГАЗ НЕ ПОСПІШАЄ - бо будинки НЕ МАЮТЬ ПОШТОВОЇ АДРЕСИ.
    Ви точно розумієте для чого адреса надання послуг у договорі вказується при підключенні газу??
     
  7. anp

    anp Well-Known Member

    Будь-ласка пані Олена - надайте факти щодо газифікації Б2.
    Бо там вжже люди не витримують - а ви такі радісні новини пишете..
    Коли буде газ в Б2?
     
  8. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Так, по деяких секціях з газом строки минули, але зараз, бачимо що йде процесс підключення газу, з документами владнають і почнуть діяти, чи ви хочете щоб газ підключили, а документів на нього не було? Так неможливо.
     
  9. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Отож і воно, давайте будемо розсудливими і дочекаємось для початку документів з Львівгазу, а що там на об‘єкті не знаю, хоча за звітом видно, що РІЕЛ готується для того щоб одразу ж все підключити.
     
  10. anp

    anp Well-Known Member

    Виглядає на спам.
    З юридичної точки зору проблем в ЖК Америки не чув. Прошу озвучити.
     
  11. anp

    anp Well-Known Member

    Пані Олена я про строки ПРОТЕРМІНУВАННЯ ЗДАЧІ У ДВА РОКИ, до газу ще не добрались(((
     
  12. anp

    anp Well-Known Member

    Та розсудливий, стараюсь на місці допомагати.
    В мене протермінування по договору менше року...

    Тяжче певно залишатись розсудливими людям, що два роки тому мали заїхати у свою квартиру а натомість платять за орендовану. Ви розумієте цю проблему пані Олена?
     
  13. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    На радість не розумію, бо проживаю у своїй власній квартирі, що стосується протермінувань, знаю цю проблему, але не маю такої по своєму договору. Зверніть увагу, що РІЕЛ надає компенсацію всім у кого є затримка будівництва.
     
  14. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Взагалі не розумію, навіщо бити в дзвони на фінішній? Дивлячись на Америку зрозуміло, що все будується і добудується, можливо і були затримки, але на разі вже все йде до здачі. Ви з якого будинку?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  15. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Хто б та що б там не писав, які питання не задавав та як не магався вибити іншого з колії, скажу так: я дуже щаслива, що придбала квартиру саме в ЖК Америка, мені подобається концепція нашого комплексу та його екстер‘єр, планування яке я обрала просто ідеально підходить для втілення всіх моїх задумів.
     
  16. anp

    anp Well-Known Member

    Ех Олена, добре що у Вас нема протермінування. Можливо тому що ви купили в будинках Д, В? Чи тільки плануєте?...
    Всі інші сотні інвесторів ЖК Америка Б1, Б2, С1, С2, С3, С4 ще не є власниками квартир, і це важливо!
    Ми цього чекаємо дуже давно, і Ріел не виконав договір у всіх

    Для людей що шукають факти - не читайте цей форум, тут багато "інвесторів" на платній основі пишуть байки.
    Шукайте зустрічі з реальними інвесторами/мешканцями, а їх ви знайдете в групі Фейсбук вибраного ЖК.
     
  17. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Ви, як я розумію інвестор Америки, чудово розумієте у чому полягають причини затримки, і хіба тому виною РІЕЛ? Ні, і ви це повинні добре знати!
     
  18. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Ви бували на зустрічах з РІЕЛом, ставили питання? Отримували відповіді на них? Розкажіть про це? Про компенсацію та інше.
     
  19. Dgray

    Dgray Member

    Причина затримки є повністю виною Ріела. Чомусь він ні один комплекс не може здати вчасно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. anp

    anp Well-Known Member

    До речі крім ботів і некопетентних, а інколи і особливих піарників(
    на Ріелі є і професіонали!
    Попри те, що коштів не вистачає, що кваліфіковані кадри йдуть до інших(
    Накінець то вони:
    - газифікували С4, скоріш за все встигнуть до кінця місяця всі С-будинки
    - почали копати котлован під В-1
     
а де твій аватар? :)