ЖК "Америка" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем BasiL, 8 сер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Навіть комерція узгоджує з мешканцями що до чого? Оце рівень. Ще більше захотіла вже жити у нашому ЖК. Коментую по ходу відео, тому заздалегідь вибачаюсь за кількість коментарів)
     
  2. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Щодо сміттєпроводів, то всі від них відмовляються - це вірне рішення! У під‘їзді немає смороду, все і всюди чисто та охайно.
     
  3. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    У відео ситуація висвітлена максимально односторонньо.
    Я ж, побачила багато позитиву:
    • є компенсація від забудовника (якщо будівництво раптом затримають);
    • немає сміттєпроводів у будинку;
    • додали комори на поверх, досить великі;
    • при необхідності, без проблем можна перебудувати квартиру під свою родину;
    • поважне ставлення від «бізнесу» до мешканців;
    • є квартири на будь-який запит;
    • сучасний комплекс;
    Можу продовжувати до безкінечності, я обрала ЖК Америка, і радію від того. Чого і всім вам бажаю.
     
  4. RocketPocket

    RocketPocket Member

    Ситуація висловлена якраз з точки зору звичайного мешканця, а не продавана.
    Всі плюси (виписані з рекламного буклету) перекреслюються мінусом - Ріелу абсолютно наплювати на своїх клієнтів. Та компенсація стала реальна завдяки ж самим мешканцям, які подали колективну скаргу, тому не приписуйте це в плюси забудовнику.
     
  5. lookup

    lookup Well-Known Member

    РокетПокет, з цими ріелососами, серед яких є і ОленаДан, немає сенсу вести бесіду. Ці чмошники не мають квартир в цих ЖК, скорше за все вони навіть не львівські і з великою імовірністю вони ніколи не купували квартиру взагалі. Це просто відброси від Ріелу. Зараз в тему ще набіжить "перелогінених" клоунів.
     
  6. RocketPocket

    RocketPocket Member

    Найгірше, що я реально розглядав варіант придбати там квартиру. Але потім зауважив, що більше 50% дописів тут фейкові, почав детальніше розбирати наявну інформацію і зрозумів, який там насправді треш. Проблема в тому, що якийсь інший юзер прийде сюди, почитає 15 сторінок форуму від щасливих "інвесторів "і поведеться на це...
     
  7. lookup

    lookup Well-Known Member

    Все ж думаю що тут ще й вплив на пошукову оптимізацію. Бо насправді на цьому форумі ніхто не обговорює нерухомість Львова. Лишень 2 десятки тем про ріелівське гівно постійно мусоляться.

    Хоча юзери мабуть і натрапляють на цей форум шукаючи відгуки реалних покупанів. А поруч бонусом ще й інші щасливі мешканці

    Ще пів біди в політиці Ріелу. Зрозуміло що їм треба то якось продавати. Але ось ці ріелососи, які свято вірять в те що являються інвесторами - це хворі люди, вони жеруть лайно і називають його шоколадом.
     
  8. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Виплачував компенсацію РІЕЛ - тому я поставила плюс, як і щодо всього іншого. Ви, як інвестор, напевно знаєте, як деякі забудовники у Львові працюють. Затримки, 0-ва компенсація і все інше - практично норма. Саме тому, вважаю виплата та все інше, що виконав РІЕЛ - без сумніву ПЛЮС!
     
  9. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Дивно чути такий наклеп від людини, яка насправді немає квартири в нашому комплексі, та і наврядчи коли небудь зможе її собі купити.
     
  10. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ботихо, я то не маю шалаша в цьому ріелошлачку і я це визнаю. А ти теж там не маєш його, але пишеш проилежне. Ми ж все тут розуміємо. Я розумію що робота така, травити тут інвесторські історії. У вас, ріелососів, при цьому викривляється світогляд, ви видаєте неіснуюче за дійсне. Як можна було погодитись на таку роботу? Це хіба робота? Ти взагалі на кого хоч вчилась? Сумніваюсь що на форумного балабола
     
  11. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Завжди є чорне і біле, негатив і позитив, думки також різні у людей, як і очікування від будь чого. Все неоднозначно. Так само багато людей купують квартири лише у новобудові, але так само багато віддають перевагу старому фонду. І тут немає правих або не правих - все справа вибору. Я за первинний ринок, як би там його не критикували. Минулу квартиру придбали на вторинному (це якщо ви вважаєте, що певні питання постають лише у новобудовах), то ви дуже помиляєтесь. Основні проблеми старого фонду:
    «Можливі абсолютно будь-які сюрпризи з комунікаціями і самим будинком.
    Територія, стан сходового майданчику, ліфтів – як пощастить, але точно гірше, ніж у новому ЖК.
    Матеріали самого будинку, комунікацій, оздоблення застарілі. Все, що міг власник – замінити вікна або труби, але не електропроводку або систему опалення в усьому будинку. Ані екологічних сучасних утеплювачів фасаду, ані шумоізоляції у кожній квартирі.
    З усіх систем безпеки – домофон.
    Машину можна залишити під вікнами на подвір’ї, і вона лише мріятиме про освітлений, протипожежний підземний паркінг під надійною охороною.»
    І що з того? А те, що немає хейтерів, ніхто не відписує про ЖК в інтернеті, проблеми та питання по будинку вирішують самі мешканці.
    Що ж маємо ми? Всі питання вирішує РІЕЛ по всіх своїх комплексах. Щодо переваг, читала нещодавно:
    Тільки ви вирішуєте, якими будуть планування, ремонт, меблі, оздоблення.
    Інфраструктура. У нових ЖК все необхідне є на території: магазини, аптеки, дитячі майданчики, прогулянкові доріжки, гараж або місце на парковці…
    Будинок обслуговує управляюча компанія, а не невідомі комунальні служби, від яких нічого неможливо добитися.
    ЖК від надійних забудовників мають власні системи безпеки і контроль доступу.
    Прилегла територія, під’їзд, ліфти, майданчики – все ідеально чисте, нове, бездоганно працює.
    У квартирі не потрібно міняти комунікації. Вони не почнуть виходити з ладу, адже будинок новий, а за якість комунікацій відповідає забудовник.
     
  12. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    А ось тепер і давайте поговоримо далі. Все вирішує РІЕЛ, і так, можливо не на стільки швидко, як кожному хотілось би, проте він один, новобудов багато, і по факту: абсолютно всі питання вирішуються. Саме тому, я і придбала квартиру в ЖК Америка.
     
  13. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Продають квартири не форуми, Лукап, продає квартири відділ продажів. Рішення про купівлю приймає лише інвестор і ніхто більше, тому не потрібно тут намагатись виставляти себе Homosapiens.
     
  14. lookup

    lookup Well-Known Member

    Це ти не видавай з себе інвесторкиню. Як ріелососка - ти старанна. Але насправді ти просто кончіта, адже займаєшся такою фігньою за гроші. Це десь на рівні проституції. Сторінка за сторінкою ти постиш повне гівно, як і твої подруги та друзі по розуму. Будь-який реальний покупан не став би тут сидіти, ще й роздувати теми на 100 і більше сторінок, наповнюючи їх відвертою водичкою і новинами з сайту ріела. А якщо уявити що перелогінюється одна й та сама особа, і ще й пробує вести діалог фактично сама з собою - можна тільки поспівчувати. Ти розумієш шо ти хворе створіння адже погодилась на цю роботу?
     
  15. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Як вам 600$ за аренду квартири в нашому комплексі? Високо цінується наш ЖК серед арендаторів. Знаю, що дійсно є попит на аренду квартир у комплексі.

    Екатерина Козакова
     
  16. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Двокімнатна у продажу - 65000$. Це набагато більше, аніж інвестор вклав в новобудову на початку будівництва.

    Цікаво, скільки буде коштувати в моєму, вже збудованому будинку, квадратний метр? Хтось прораховував можливу різницю?

    Посилання на квартиру, раптом хтось шукає:


    Наталія Дмитрак
     
  17. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Ну то і не сиди, як не інвестор, нарешті, зможу не читати все те, що ти постиш тут постійно. Це ж твоя робота, не моя! Я інвестувала, і інвестицією своєю задоволена на всі 100%!!!!!
     
  18. lookup

    lookup Well-Known Member

    О так так, вже зовсім йобнулась.
     
  19. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

    Притримайте свої думки при собі. Не підбираючи вирази, не маючи ніякої інформації про людину, ображати - низько. Я не буду вдаватись до ваших способів спілкування, тому просто - допобачення.
     
    • ... ... x 1
  20. OlenaDan

    OlenaDan Well-Known Member

а де твій аватар? :)