Житло в новобудовах винники

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Speedo78, 20 жов 2010.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Порадьте, хто мав досвід придбання квартири в новобудовах у Львові.
    Чи варто зв"язуватися? (всі пам"ятають аферу "Еліта-центру")

    Якщо варто, то з якими саме фірмами? Наприклад чув, що, наприклад, про "Карпатбуд" не найкращі відгуки (кажуть, халтурно роблять), але є ще і "Консоль", ВЕЕМ і ще купа інших.

    Яка середня ціна кв.м.? В якому стані здають квартири (чи багато потрібно доробляти, підлога, опалення, комунікації і т.д.)?
     
  2. sani

    sani Well-Known Member

    З того всього що я бачив, то здають пусту квартиру, треба вставляти(міняти) як вхідні двері(бо ставлять з фольги китайські) робити підлогу, сантехніку, ставити батареї, і тп.
    Тобто у вас є голі стіни, стеля, і дирки для сантехніки, газу і кусок дроту з електрикою який підведено до квартири. Все решта робите самі. або будівельники за додаткові кошти.
    Але на мій погляд краще знайти своїх майстрів, буде і швидше і якісніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Та ви ж ,якщо мене не зраджує пам"ять,хотіли будуватись.Чи то не ви?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ой, якби ж то тільки "Еліта-центру". Але такі оборудки (ніби довіряєш компанії гроші, щоб вони побудували тобі частинку житла в багатоквартирному будинку) вже на сьогоднішній час поза законом.
    Та і простоюючих квартир (не викуплених, або викуплених перекупщиками) в новобудовах зараз повно, тому можна вибирати з уже готових.

    Така ж як і середня температура по лікарні. :))) Залежить від місця, класу будинку і т.д. і т.п. Думаю, що можна в захалустях без доріг (нормального доїзду) знайти останні поверхи від 500 Убитих Єнотів за квадрат, і поїхали далі по наростаючій. Там де вже видно благоустрій, то буде від 1000-1200 за квадрат.

    Усі будуть робити халтурно. Криві стіни, відкоси, стяжки- це наші майтри (батьки, родичі, сусіди, просто знайомі і незнайомі люди, але наші). І який би не був грамотний і вимогливий виконроб, всеодно всіх не проконтролює. Тому готуйтесь що ще одні горе-майстри, які прийдуть доробляти будуть плюватись на попередніх, а ті що прийдуть після цих будуть плюватись на етіх :). І нема на то ради.
    Підводні камені новобудов:
    1. Не дивлячись на завіряння представників фірми що благоустрій прибудинковий буде докінчено за тиждень, місяць.... і т.д., як правило все затягнеться роки, і буде тягнутись довго і нудно зі спригуванням що ще не всі доплатили і невідомо чи не прийдеться доробляти самим. Але то таке, є й погірше
    2. Підведення і узаконення інженерних мереж (газ, електрика, вода...) до квартири (тому що по квартирі вже сам собі хазяїн-барин). На тимчасових підключеннях погано функціонує (особливо електрика), плюс зараз трохи кризові часи і часто відключають новобудову (а ще гірше якщо вона в групі будинків забудовника) за неуплату, отак групою.... і всіх мають в одному місці, не буду уточняти в якому.
    3. Новобудова переважно дешевша за квадрати, але вона "гола", і якщо хтось вкладеться з ремонтом (доведенням до нормального стану) в 10000 ує, того буду вважати великим майстром і магістром економіки. І пам'ятайте, що нема нічого постійнішого за щось тимчасове, тому, не виключено, що в такому стані квартира протримається до моменту поки не виростуть діти :)
    4. Коли домовляєтесь з майстрами, записуйте розцінки (ціна за квадрат, за м.п. за точку....) в блокнот, а то , випадково, розцінки в момент розрахунку можуть заколиватись не на вашу користь. Ніколи !!!! не давайте авансом більше ніж потрібно на матеріали (при умові що купують майстри)
    Що там ще? Нагадаюсь, то допишу.
    Ага, нерви потрібно мати залізні :)))
    З.І. При купівлі в перекупщиків чи людей, які не стягнули кредит (так званих фізичних осіб) контролюйте, щоб усі близькі родичі дали завірений дозвіл на продаж. Це порада з досвіду, не власного, але....але ;)
    Опс, з тими що не осилили кредит трохи інакше, там з банком замороки буде
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    :good:..........
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Ось фото квартири в новобудові (яка між іншим вже здана в експлуатацію), щоб ви мали конкретне поняття, як воно виглядає
    [​IMG][​IMG]

    була в багатьох новобудовах. Підписуюсь під кожним словом. Друг недавно робив ремонт. Каже, деякі кути навіть не мають 90 градусів...

    ---------- Додано в 12:39 ---------- Попередній допис був написаний в 12:36 ----------

    І ще порада, щодо новобудови, дивіться, щоб було автономне опалення.
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Наш шлях у ціноутворенні квадратних метрів подібний до Болгарії.
    За виключенням хіба фіналу. Обвал цін на нерухомість у цій країни.
    Це якось збіглось з тим що зменшили суттєво хабарництво та відсутність інтересу у великого капіталу вкладати (спекулювати) гроші у нерухомість як це є наприклад у Чехії. Поки у нас не почнуть забирати квартири у тих хто накупив їх "про запас " бажаючи на тому добряче заробити і тепер перебувають у борговій ямі в надії що ціни будуть знов "докризові" це болото буде і надалі тихо гнити.
    Ну і звісно добряче оподаткування пустих коробок-квартир які накупили спекулянти.
    Поки ситуація ідіотична, ціни-космос, якість на рівні хрущовок.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    ага, і при тому всі тільки той роблять, що торочать, як впали ціни на житло. фіг там
     
  9. Karmeluk

    Karmeluk Well-Known Member

    Ціни впали на вторинному ринку. Нічому дивуватися, знайти ідіота який купить убиту хату-хрущовку за 100К "зелених" не реально. Уже накупились. Тепер кретини з банку які давали кредити на такі оборудки також у дефіциті.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    не знаю, які вони тоді були, але на вторинному метр квадратний на порядок дорожчий ніж в новобудовах.
     
  11. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Так, саме я. Тверезо оцінивши можливості, дійшов висновку, що то не для мене (і не дарма мене тут відраджували).

    На рахунок доробок, маю дуже хорошого "свого" майстра кума :), який буде робити "як для себе" (дуже акуратний майстр, педантичний і "дотошний" в хорошому розумінні слова). Ну і крім нього ще надійні, провірені хлопці є, так що думаю з тим великих проблем не мало б виникати.

    Щодо кредитів, думаю, не прийдеться. Маю на рахунок них серйозну пересторогу з власного досвіду. Тепер, максимум який тєлік візьму, чи побутову техніку в кредит, але не більше! Дуже не хочу з ними зв"язуватися, хоча, хто зна як то вийде... "Зарікалася свиня..."
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. coolzak

    coolzak Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  13. coffeefan

    coffeefan Well-Known Member

    Speedo, як говорять австралійці, go easy. Куди ви поспішаєте? Хочете пошвидше позбутись зароблених тяжкою працею грошей? Ринок нерухомості вже натягнутий як струна, до початку падіння не так вже і довго чекати. Найближчі кілька років доходів у людей не буде, а після прийняття нового податкового кодексу убожіння взагалі прискориться. Подивитесь які після виборів прийдуть рахунки за комунальні платежі, не всі іх осилять.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Спати не буду.............о_О
     
  15. sani

    sani Well-Known Member

    оце дійсно правда :sad:
    в нас тут люди і так не багато заробляють(бідніші в Європі тільки молдавани), а хочуть ще більше всіх загнати в убожіння. І роблять це ціленаправлено, особливо з тим новим податковм кодексом.

    Час від часу переглядаю блог Бродського, то він там такі нісенітниці несе, що капец. Основна теза - щоб платити пенсії і зарплати бюджетникам треба все від підприємців відібрати, бо вони бачите оптимізатори і податків не хочуть платити...
    Там багато толкових коментарів, які дають конкретні поради, як зробити щоб УСІМ було добре і держава отримувала податки і підприємці мали можливість їх платити, але таке враження що їх тупо ігнорують :sad:

    Читав про оренду житла то взагалі маразм, точно ніхто реєструвати ці договори не буде, і податків платити також хіхто не буде..

    Краще щось в Європі купити - ціни сильно не відрізняються.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. dimalozz

    dimalozz Member

     
  17. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Ситуация абсолютно не однозначна...
    Кому не горит - держат цены потолочные, хотят получить цену докризисную.
    Хотя их тоже банки прессуют..., но пока что держатся на плаву.
    Надо искать не спекулей, а реальных продавцов и там решать вопрос о покупке.
    По факту - застывшая финпирамида.
     
  18. olganet

    olganet New Member

    Всім привіт!
    Хтось може чув-бачив новобудову на стрийській 197?!
    як думаєте варто купувати недобудовану новобудову?!
     
  19. agent agent

    agent agent New Member

    і доробляти і переробляти:)

    ---------- Додано в 16:55 ---------- Попередній допис був написаний в 16:52 ----------

    доречі маю знайомих які роблять знижки в новобудовах
     
  20. vitalylviv

    vitalylviv New Member

    Доброго дня. Може хто укладав договір на новобудову по вул. Скорини, 44
     
а де твій аватар? :)