Жарти про бандерівців

Тема у розділі 'Кімната сміху', створена користувачем Svjato, 24 лют 2011.

  1. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    40 фактів про бандерівців, які повинен знати кожен (пародія на московську пропаганду)

    Тож, за порядком:

    1. Бандерівців видумав німецький Генштаб. Із вдячності німцям та із ненависті до Росії, росіян і всього русского бандерівці видумали Адольфа Гітлера.

    2. Перші бронежилети появились у Радянському Союзі і прикривали тіло лише ззаду. Бо бандерівці завжди стріляли в спину.

    3. На Західній Україні радянські військові пересувались парами, зв`язуючись спина до спини. Це заважало ходити, але страхувало від бандерівців, які завжди стріляли в спину.

    4. Бандерівців фінансували німці. Мельниківців теж фінансували німці, але через інший банк. Для відмивання бабла.

    5. Бандерівці ніколи не воювали з німцями. На жаль, німці часто про це забували і воювали з бандерівцями. При цьому вони не повертались до бандерівців спинами, і відбувалась страшна різня.

    6. Бандерівців активно підтримували сіоністи - люті вороги СРСР. Вони навіть прислали їм із Палестини два єврейські медичні батальйони.

    7. Бандері настільки не давала спокою слава Гітлера, що він написав книгу "Моє визвольне змагання", де сформулював "остаточне вирішення польского питання" у "хрестовому поході на Волинь".

    8. Кажуть, що Бандера сидів у польському концтаборі. Це неправда. Поляки просто охороняли його від агентів НКВД, бо ненавиділи Росію.

    9. Кажуть, що Бандера сидів у німецькому концтаборі. Це неправда. Він лікував хвору підшлункову у режимному санаторії СС.

    10. Бандерівці завжди люто нападали на пацифікаційні команди поляків і вирізали всіх ущент. Хто не знає, пацифікації - це акції польських пацифістів по встановленню дружби з іншими народами тогочасної Польщі.

    11. Бандерівці завжди діяли у лісах, а на відкриті простори виходили тільки вночі. Вони боялися сонячного світла.

    12. На Західній Україні діяли загони НКВД, замасковані під бандерівців. Але їх швидко розкривали: у енкаведистів руки були по лікоть в крові, а у справжніх бандерівців - по плечі.

    13. Бандеру, як і Бабая, насправді видумали москалі для того, щоб лякати ним дітей. Діти настільки в нього повірили, що вони матеріалізувались. Тільки Бабай носив галіфе, мав вуса і курив люльку.

    14. Бандерівці під страхом смерті заставляли гуцулів масово виготовляти карпатські килими, які далі відправлялись Гітлеру. Із усіх килимів він найбільше любив гризти саме карпатські.

    15. Поляки насправді настільки любили волиняків, що почали масово надавати їм медичну допомогу і проводити обстеження. З массового взяття аналізів крові з безіменних пальців селян почалась Волинська різня. Тупі бандерівці і досі стверджують, що її розпочали поляки.

    16. Бандера був не просто карликом із великою головою і червоними очима. Він був цирковим ліліпутом із Літаючого Цирку Ріхтгоффена.

    17. Бандера не був українцем. Він був іспанцем. Але старанно це приховував.

    18. Шухевич не був українцем. Він був одеським євреєм, і справжнє його прізвище - Шухерович. Саме він підтримував зв"язки бандерівців із сіоністами.

    19. Адольф Гітлер був Провідником Берлінського Крайового Проводу ОУН.

    20. Бандерівці розмножувались укусами. Людина, покусана бандерівцем, нічим не виявляла себе до повного місяця; тоді виходила надвір, казала "свій, до свого, по своє" і перекидалась бандерівцем в кожусі і з обрізом.

    ---------- Додано в 20:52 ---------- Попередній допис був написаний в 20:51 ----------

    21. Таким-сяким порятунком від укусу бандерівця був тільки один варіант - укус чекіста. Люди, укушені чекістами, ставали стукачами. Уночі вони виходили в ліс і стукали по ‑*дереву морзянкою. Укушені бандерівцями стукачі просто умирали, і це давало підстави Православній Церкві(МП) їх відспівувати.

    22. Бандерівські історики стверджують, що в УПА були навіть танк і літак. Це правда. Бандерівці взагалі любили красти все, що погано лежить.

    23. Уніформу для УПА розробив Г'юґо Босс по особистій вказівці Розенберга.

    24. Свій головний убір бандерівці називали "мазепинкою". Цим вони підкреслювали свою ненависть до Росії, росіян і взагалі усього русского.

    25. Бандерівці не користувались власними іменами, а тільки псевдонімами. Ця кримінальна традиція легко пояснюється: усі бандерівці були злочинцями.

    26. Бандерівці люто ненавиділи і жахливо вбивали польських професорів і радянських учительок. Войовниче бидло завжди агресивно ставиться до освіти.

    27. Найжахливішим винаходом бандерівців була так звана "Просвіта" - агітаційно-пропагандистські гуртки сектантського типу, що задурманювали населення і прививали їм ненависть до Росії, росіян і усього русского. Саме для їхньої діяльності бандерівці придумали НЛП, 25-й кадр, інфразвук, п'ятихвилинки ненависті і греко-католицьку церкву.

    28. Бандеру називали "провідником", бо до війни він ходив по електричках і перевіряв пасажирські квитки. Ось такий тупий був гумор у бандерівців.

    29. Заступником Шухевича був американський шпигун Волтер Кук, нащадок того самого кровожерного пірата Джеймса Кука.

    30. Бандерівці люто заздрили Гітлеру, бо у того було багато зручних бункерів. Тому вони рили собі бридкі вогкі землянки, у яких кишіли черви і миші. Бо бандерівці ніколи нічого не могли зробити належним чином.

    31. Найлютіші і найкровожерніші бандерівці записувались у дивізію СС "Галичина". У ній служило бандерівців більше, ніж усіх інших разом взятих народів СРСР у німців.

    32. Насправді бандерівських дивізій було п"ять: "Галичина", "Вільна Галичина", "Мертва Галичина", "Гітлерова Галичина" і "Вільна від москалів Галичина". Саме тому бандерівці умудрились одночасно звірствувати в різних куточках світу.

    33. Червоно-чорний прапор бандерівці розшифровували як "кров москаля на вкраїнській землиці".

    34. Символом бандерівців був тризуб. Неодмінним атрибутом всіх зборів бандерівців були поставлені вертикально вила-трійчата, на яких корчився живий росіянин.

    35. По особистій вказівці Шпеєра бандерівцям постачали найсучаснішу німецьку зброю. З цього приводу Гіммлер зі Шпеєром посварився: внаслідок таких дій війська СС озброювались всяким дрантям тридцятирічної давнини.

    36. Ісконно русскую "трьохлінійку" бандерівці називали "шестилінійкою". Річ у тім, що пробивні характеристики зброї бандерівці визначали наступним чином: ставили у шеренгу десять росіян і стріляли в них одною кулею. "шестилінійка" пробивала наскрізь шість росіян. А StG.44 називали "дев"ятилінійкою". Здогадайтесь, чому.

    37. Бандерівці настільки ненавиділи все русскоє, що навіть повигадували якісь недолугі військові звання - "ройовий", "кущовий", "пасічний", "хутірний", "провідник". Заступник "провідника" називався "напівпровідником". А Гітлера бандерівці називали "Надпровідником".

    38. Для посвячення у бандерівці кандидат повинен був привселюдно вбити і розчленувати росіянина. І випити його кров. Кажуть, що Гітлера посвячували тридцять два рази. За його власними проханнями.

    39. Бандерівці настільки ненавиділи Росію, росіян і все русскоє, що носили "вишиванки" - перешиті ісконно русскіє косоворотки.

    40. Якби бандерівців не було, їх слід було би вигадати.
     
    • Подобається Подобається x 17
  2. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Кажуть, що Бандеру отруїв Сташевський цианістим калієм. Не правда! Отруїли не Бандеру, а Литвиненка. І не ціаністим калієм, а полонієм. І не Сташевський а ФСБ.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Почитайте панове що професор Іван Генріхович пише,
    якщо не читали

    Стихотворение Ольги Фадеевой "Ландыши" появилось в пятидесятые годы. О чём оно? Вроде бы, о цветах. А на деле?
    Первое, что бросается в глаза: в тексте нет никаких указаний на идеологию героев. В песне - ни слова ни о Сталине, ни о Хрущеве, ни о бойцах НКВД.
    Вместо этого в стихотворении фигурирует некий "ты", который принёс с протянул некой "мне" какие-то там "цветы".
    Это могло бы показаться бессмыслицей, если не вспомнить старую поговорку бандеровцев из УПА: "Свій, до свого, по своє" ("Свой, к своему, за своим"). Совпадение? Едва ли.
    Рассмотрим теперь подробнее слова:
    Ты сегодня мне принёс
    Не букет из пышных роз,
    Не тюльпаны и не лилии.
    Заметьте, идёт скрупулезное перечисление того, что "ты" НЕ принёс. В этом легко читается скрытый протест и, одновременно, удовлетворение. Против чего же протестует Фадеева? Чем ей не угодили розы, лилии и тюльпаны? Мы ответим на этот вопрос позже. А пока, перейдём ко следующей строчке.
    Протянул мне робко ты
    Робко (!) протянул. Словно от чего-то скрывался, прятался. Словно на каждом шагу поджидала засада.
    Так обыкновенно ведут себя партизаны. Но ведь в пятидесятых годах война уже кончилась и партизаны вышли из подполья. И больше не робеют. А загадочный "ты" робеет. Почему?
    Ответ может быть только один: герой песни не советский партизан, а антисоветчик.
    http://zhurnal.lib.ru/d/denikin_i_g/landyshi.shtml
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Bambook

    Bambook Persona non grata

    - Хто переміг у 2й світовій?
    - Дак комуняки ж!
    - Брешеш! Де зараз їхній СРСР!?
    - Ну не фашисти ж! Де ж зараз їхній Рейх?!
    - Вірно. А за що боролась УПА?
    - Щоб ні фашистів, ні комуністів, і вільна Україна щоб була!
    - Отож, у другій світовій перемогла УПА!

    ;)
     
    • Подобається Подобається x 24
  5. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Два бандерівця між собою:

    - Споримо куме на пляшку горілки, що мені москалі город скопають!
    - А не може бути! Споримо!
    На другий день приїхали москалі і перерили весь город... Кум приніс пляшку, не витримав і питає:
    - А як жи то вам куме вдалося?
    - Та я, куме сказав, що ви маєте кулемет і зарили його в мене на городі...
     
    • Подобається Подобається x 13
  6. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Нас було троє - ми з Семеном, граната і фіра німців.
    Семен кинув гранату і нас залишилося двоє - я і фіра нмців :)))
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Через год после свадьбы:
    - Прощай, дорогая, ухожу в партизаны.
    - ???
    - Для пустившего жизнь под откос - товарняки такая мелочь...
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Прокидається Мєдвєдєв після прийому, погано йому, голова розколюється, а тут ще й глип на карту світу - якась там Росія маленька, навіть не 1/6 суші. Викликає міністра оборони, обводить руками всю карту:
    - Щоб за тиждень це все була Росія!
    За тиждень глип на карту: все гарне, червоненьке, все Росія, тільки одна цяточка десь в Карпатах - жовто-синя. Знову викликає міністра оборони:
    - Що це таке? Щоб завтра тут була Росія!
    Наступного дня глянь - а цяточка на карті збільшилася. Кличе міністра оборони:
    - Якщо завтра тут не буде Росія, в нас буде новий міністр оборони!
    Наступного дня дивиться: а вже майже вся Галичина - не Росія. Бере нового міністра оборони у президентський вертоліт, летять в Карпати
    Летять-летять, нічого, все тихо, спокійно… Бац, на одній горі сидить якийсь вуйко, чистить «Кріса». Опускаються, виходять, Мєдведєв питає:
    - А що це ви тут робите?
    - Та як що? З москалями воюю.
    - А скільки ж вас тут?
    - Та ми з братом, та свати на іншій горі, та кум з синами в Коломиї, та ше зо два десятки у Франківську, в Тернополі сотня, у Львові пару сотень…
    - Та як же це так! Та у нас армія - шість мільйонів солдатів!
    - Йой, синку, де ж ми вас всіх поховаємо?!!!

    :)))
     
    • Подобається Подобається x 16
  9. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    — Вуйку Стефане, вуйку Стефане! Що то ви робите?! Навіщо ви берізку
    рубаєте? Така струнка, молоденька, так око зеленими листочками милувала, а ви її геть!
    — Ой, сусіде, й не кажіть, в самого серце кров'ю обливається, але мушу те зробити - прийдуть москалі, побачать берізку і скажуть:
    «Вот ісконно русскій пєйзаж!»
     
    • Подобається Подобається x 13
  10. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Помирає старий бандерівець та й кличе до себе сина:
    - Сину… сину, я вже старий, вмираю, заклич ми секретаря Компартії району…
    - Тату, ви шо здуріли, шо люди подумають?
    - Роби що кажу, хай він прийде і прийме мене в члени Компартії…
    - Шо?! Як я межи людьми буду ходити?
    - Ой сину, сину, зате як помру, будеш знати, що одним комунякою менше на світі стало!
     
    • Подобається Подобається x 12
  11. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Зустрічається якось москаль з Українцем:
    Москаль: А шо ето у Вас Украинцев за язык такой, тяжело понять “Незабаром” ето как за баром, возле бара, на баре, со стороны бара???
    Українець: Та що у нас, ось у вас “Сравни” так срав чи ні???
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Сидить старий бандерівець біля дому, люльку курить. Тут до нього внук прибігає:
    - Діду, діду, а то правда що в тебе автомат на горищі захований?
    Дід так спокійно:
    - Брешуть люди, внучку, брешуть.
    Через деякий час знов прибігає:
    - А то правда, діду, що в тебе танк схований у лісі?
    - Та брешуть люди, внучку, брешуть…
    Ще через деякий час прибігає:
    - А то правда, діду, що в тебе атомна бомба в городі зарита.
    - От чого нема, того уже нема...
     
    • Подобається Подобається x 13
  13. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    10 символів
    бендерівці.jpg
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Приходит домой хохол-националист после митинга, уставший, голодный, смотрит, лифт в подъезде работает, забегает в квартиру, а там жена на газе еду готовит, тому аж поплохело, заходит в ванну, а там горячая вода.
    Сползая по стенке, шепчет:
    - Все, опять оккупанты вернулись!

    Собрание в сельсовете. Председатель:
    - Слова просит бывший бандеровец Панас Головко.
    Крики с мест:
    - Нет! Бандеровцу слова не давать!
    - Но он хочет выступить на экологическую тему.
    - Тогда пусть говорит.
    - Хлопцы, берегите леса! Они еще вам пригодятся!

    Бандеровец на могиле сына:
    - Чи я тебе не народив, чи я тебе не годував, чи я тебе до Унiверситету не вiдпустив, чи я тобi грошi не вiдсилав!? А ти прийiхав i шо ти менi сказав? "Здравствуйте, папа!?"

    Испания. Коррида. На трибуне среди других зрителей два бандеровца. Вдруг
    разъяренный бык с разгона прокалывает тореадора и, нанизав его на рога,
    носится по полю.
    - Гляди, убыл! - говорит один бандеровец другому.
    - Да, убыл так убыл! А ты что сделал бы, если бы перед твоей мордой комуняцким стягом махали?!
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Іде москаль по лісі (заблукав), зустрічає бандерівця і питає (набір висловів):
    - Гдє здєсь дарога на Львов?... Ги! ...За что? (тихо)...
    - Кожи би я знав?...
     
  16. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    НКВДіст гримає у двері:
    "Тут живе Петро Стеців, член Організації Українських Націоналістів?"
    "Так, так, так..." - відповів кулемет.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Перукарка стриже руского і весь час йому про Бандеру і бандерівців розповідає.
    Він після стрижки її питає, чому вона йому все про Бандеру і бандерівців говорила, коли стригла?
    Перукарка відповідає: бо у тебе,коли я кажу про Бандеру і бандерівців волосся дибки стає і мені стригти дуже зручно.
     
    • Подобається Подобається x 16
  18. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    Зловили сина бандерівця, посадили в тюрму. Пише йому мати: “Ой, синку, тебе забрали, то так скрутно стало, сама, стара, а скоро весна, нема кому поля зорати…”
    Син відписує: “Мамо, ні в якому разі не копайте поля, там стільки автоматів сховано, кулеметів, “Лимонок”, ще поранитеся!”
    Мати знов пише: “Синку, після того як ти написав до нас приїхало стільки міліціянтів, все поле перекопали, нічого не знайшли, такі злі поїхали…”
    “Мамо. чим міг. тим допоміг, картоплю вже самі якось садіть.”

    ---------- Додано в 15:34 ---------- Попередній допис був написаний в 15:33 ----------

    А я гуляю по Москві,
    І бачу пам’ятник Бандері,
    Величний тризуб на Кремлі,
    І синьо-жовтий стяг в оселі.
    Величний пам’ятник Донцову,
    Петрівка вже стоїть без грат,
    Повсюди чути нашу мову,
    І люблять всі мій автомат.
    Повсюди гарні краєвиди,
    На дротах москалі висять,
    І я крокую без огиди,
    У ГЕТО, де вуйки з Тель-Авіва кричать.
    Нема вже в світі комуністів,
    Нема ляхів і москалів,
    Немає негрів, шовіністів,
    І всяких Путінів – козлів.
    Нема вже в світі Мавзолею,
    Оздоби вже на Соловках,
    Спалили Леніна, тварюку,
    А Кучма з’їв його весь прах.
    Повсюди майорять прапори,
    Червоно-чорнії – святі,
    Нема московського терору,
    І злоте св’ястя на стіні.
    Яскраво світить ясне сонце,
    Нема кацапської свині,
    Червоно-чорний у віконці,
    І я щасливий у Москві.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Ім'я Зеньо - це ще й міфологічна особа для Львова. Про Зеня є анекдот. (Винничук)

    Сидять чоловіки в ресторані і коли вони наливають, то проголошують тост "Вип'єм за Зеня!". Серед них був чоловік, який не міг зрозуміти, що то за Зеньо. Коли він запитав, йому сказали піти в туалет. Він пішов, а там на стіні написано "Бий москалів! Зеньо".

     
    • Подобається Подобається x 5
  20. iso

    iso Well-Known Member

    Криївка УПА. Старшина, перекладач і полонений «стрибок».
    — Cпитай москаля, де розташована їхня частина.
    — Руководитель спрашивает вас, где расположена ваша часть.
    — Я не скажу!
    — Москаль відповів, що не скаже.
    — То скажи, що зараз ми його катуватимемо.
    — Руководитель говорит, что сейчас вас будут пытать.
    — Я все равно не скажу!
    — Москаль каже, що все одно мовчатиме.
    — То клич хлопців із жаровенькою й цвяшками.
    […]
    — А что это они внесли?
    — Это жаровня. Сечас в ней раскалят гвозди и загонят их вам под ногти.
    — Нет, нет! Скажите вашему начальнику, что я все расскажу!
    — Що там москаль белькоче?
    — Каже, що москалі тортур не бояться.
     
    • Подобається Подобається x 13
а де твій аватар? :)