Зеленський і КО

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 10 кві 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не правдива.
    Вже тягнули за вуха де Голля з УПА, Пентагон з тактикою УПА, Петлюру з гнидами, Бандеру з хлібом...
    Чого тільки не вигадають невдахи...
     
    • Тупо Тупо x 3
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А те, що Петлюра розрахувався з Пілсудським заходом України, всім вишиватникам давно побоку...
    Вас не пускали до Львова, вами торгували, як гарбузами восени, вас міняли на гроші...
    Товар, галичани, товар...
     
    • Тупо Тупо x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    мене ніхто не продавав, а от ви продані за пару тисяч на Донбас. Бо патріотизму у вас нуль, а гроші любите, як правдивий барига.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Тупо Тупо x 2
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я люблю гроші...
    Нехай так.
    І ви любите гроші.
    А чого зенітником в 24-ку не пішли, за гроші?
    Чи малі гроші? Чи зенітник з вас хреновий? Ні. Ви ссите. Як і вся ваша криклива братія.
    Ви, під виглядом допомоги, відкупаєтесь від України. Від її захисту.
    Бариги...
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А що тоді обєднює таких як Алла Пугачова, Барак Обама, Анатолій Чубайс...? Не бачив 1 народу в 4 расах, окрім гримучої суміші "американського народу" чи недоробленого "савєцкага чєловєка".
    Чому так відхрещуватися і так боятися, якщо Вальцман чи Кронштейн, чи Штангенциркуль?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якийсь нарцисизм, інакше це не назвеш, говори, що Порошенка не підтримали науковці, медики, духовенство, все одно, для порохоботів якісь не такі лікарі і якісь не такі науковці, ми все одно мудріші та успішніші. Раз згадали небесну сотню, лозунгом на майдані не було "Порошенка до влади!", що Порошенком було зроблено для розслідування злочинів на майдані, покарання вбивць протестуючих? Не прикривайтесь хоч такими речами.
     
    • Тупо Тупо x 1

  8. View: https://www.facebook.com/100001823970234/posts/2764179223652850/



    Ця країна йшла воювати в ліси навіть тоді, коли це було утопічно. Ця країна пережила репресії за право бути собою. А відтак ця країна навчилася дякувати тим, хто в 21-му столітті лоб в лоб воює з 20-м.
    І нехай ця вдячність із часом виблякла. Нехай вона не така гаряча, як 5 років тому, коли все тільки починалося. Але тут, у цій сраній, невдячній, позеленілій, зазомбованій, стрьомній країні є ще люди, і їх тисячі, і їх мільйони, які 24 серпня хочуть плюватися, але дякувати. Нарікати, але дякувати. Зневірюватися, але дякувати. Ненавидіти своїх співвітчизників за їхнє патологічне малоросійство – але дякувати, дякувати і ще раз дякувати тим кільком тисячам безіменних людей у камуфляжах. І ваші зелені 1000 грн запхайте собі в одне місце. І не потрібно вашої трибуни з пігмеєм посередині. І не потрібно ваших 95квартальних сценаріїв суперпуперкреативних. Люди просто вийдуть і просто скажуть ДЯКУЮ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви дійсно тупите. Хто вам повірить, ви дивилися хто як голосує?
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну тепер маєте того, хто розслідує.От тупе!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Порошенко наступного тижня летить у Страсбург
     
  12. Lanktocha, ти точно жид, причому порхатий львівський жид, який смердить цапом, тому що не миєшся.
    Бачив колись таких на вул. Маяковського. Але всі вони стверджували, шо є справжніми украінцями. Рисовими.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    @Mykhaylo Khomchyn, так як ви тут смердіти почали, ніякому цапові не насмердіти. Що ви творите? Пишіть який Порошенко гарний - і люди, що читають форум, будуть те читати і голосувати за ПЄС, ви ж кидаєтесь катяхами в юзерів, як скажена мавпа. Де ваш глузд?
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Я взагалі про Пороха не пишу. Це вам, Lanktocha, medvedo немає про що писати і ви не можете забути Пороха як колишнього коханця. Я пишу про припиздента і те, що він витворяє і чим це грозить украінцям, бо я в цьому розуміюсь. Це була колись моя робота - обробка та аналіз інформматеріалів.
    А зараз я не збираюсь бути толерантним з відвертими підарасами.
    До геів у мене нормальне ставлення. Вони щирі.
    А підараси і украінськи гниди - це діагноз.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  15. Good man

    Good man Обычный человек

    От такого волнения вы можете забыть про борщ и он убежит. Разве достойно женщины, чтобы борщ убежал ценой высказывания женщины на политическую тему?
     
    • Тупо Тупо x 2
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    я під столом:suicide:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  17. Good man

    Good man Обычный человек

    Всё таки борщ убежал под стол? А я вас предупреждал. чтобы не отвлекались на форум.
     
    • Тупо Тупо x 2
  18. Ось це актуальна характеристика Silver Bullet, Lanktocha, Medvedo, Васі і деяких інших
    "Зараз він (Зеленський) уловив свого глядача, який, на превеликий жаль, не позбавлений (попри всю свою інтелектуально-психічну ущербність) виборчих прав. Він і його "каманда маладая" працюють на найнизькосортнішого малороса. Того що без національної гідності, але з незміримим запасом тупого жлобства. А що жлобу треба? Щоб при ньому публічно топталися по комусь, хто вищий, значиміший і успішніший за нього самого. І зелень "жжот". То в Борисполі розмазав місцевого посадовця та лідера тамтешньої "Батьківщини". Його вибрали ще до поїздки, підготували текст, антураж і здобули аплодисменти кількох мільйонів вдячних глядачів. І це не має значення, що той чиновничок дійсно міг виявитися наволоччю. Головне, що плебеї отримали видовище: публічно відшмагали когось успішнішого за них. Їм не треба краще для себе (Зеленський це розуміє, тому жодних благ і не даруватиме), їм головне, щоб іншого отак при всіх і мордою в лайно... Це ж так приємно, коли бикують ДЛЯ ТЕБЕ. І в цю мить ніколи не задумуєшся, що дуже скоро ті ж самі та вся їхня нижча рать почне так само бикувати, але вже ПРОТИ ТЕБЕ."
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  19. prius

    prius Well-Known Member

    2C8BB214-D032-4999-B091-4E538EE3A1CF.png
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)