Зеленський і КО

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 10 кві 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Думаю,що не здатен!Здатен буде старий гімн відновити...напевно,так-такі да! Ой...ще заплутаємося і вибацькаємося в тих гімнах!:mocking:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=TXJ4IzrHcMs
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Останнє редагування: 22 кві 2019
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А я з п’ятої ранку дивлюся на схід, а танків з трикалором не видно.
    Ромцю, коли ви там казали путіннападе?
    22-го, після підрахунку, чи після інавгурації?
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Юрко, не хаміть. Бо таке не пасує галицькому патрійоті

    Нічо, Юрко, зато тепер почне відроджуватися справжній націоналістичний рух.
    Бо бариги вимазали його спиртом, тютюном, кругляком... і деякі теперішні поводирі забули про витоки ;)
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Стуліть си писок, півторавідсотковий...
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Kadyrov_95
    RKadyrov_95 10 часов назад

    Украина получила нового президента. Им стал Владимир Зеленский. За него по предварительным данным отдали голоса более 70% избирателей. Действующий президент Петр Порошенко, несмотря на наличие административного ресурса, потерпел сокрушительное поражение. Уверенно можно говорить, что за Порошенко отдали голоса около 30 % избирателей, а 70 % проголосовали против него, против его безрассудной политики, против метания из стороны в сторону, против фактической передачи рычагов правления Украиной в руки США и Запада, небывалого в истории унижения украинского народа, лишения его реальной государственности, отсутствия даже призрачных планов урегулирования ситуации на востоке страны, нежелания выполнить минские соглашения, роста напряженности в обществе и падения уровня социально-экономического развития страны... Таким образом украинский народ выразил свой протест против безрассудного курса команды Порошенко, против патологической ненависти Порошенко к России и юношеской любви к Западу. Причин может быть ещё много! Но главное событие дня, года и, возможно, многих лет - избрание Владимира Зеленского президентом Украины. Конечно, с момента выхода во второй тур на него представители Госдепа и западных столиц могли начать массированную психологическую атаку, поучая, с кем и как он должен дружить и враждовать. Впереди тяжёлый труд по оздоровлению внутригосударственной ситуации и решению проблем мирного урегулирования обстановки на востоке страны в рамках минских соглашений. Не берусь предсказывать, из какой команды Зеленский. Это не является большим секретом. Но у него есть огромное преимущество перед Порошенко - мандат доверия, пусть и протестного характера, возможность одуматься, осознать, что Россия самый близкий сосед, Россия - страна, которая первой протянет руку помощи в дни невзгод, Россия рядом, а те, кто, расталкивая всех локтями, рвутся в друзья, находятся за тридевять земель. Хочется пожелать Владимиру Зеленскому удачи в благородный делах, направленных на возрождение Украины и единение украинского и российского народов! Если такие намерения у него появятся!
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Думаю, що так. Адже якщо людина вільно говорить мовою (а Зеленський учора відповідав на запитання експромтом, в основному - українською), то цією мовою пише краще. В усякому випадку - загляне в словник, якщо сумнівається.
    Я так оцінюю, що на даному форумі моя українська (рідна мова) - не серед останніх у граматичному плані, але і я інколи помиляюся.
    Навіть письменники пишуть з помилками. Для виправлення помилок, допущених письменниками, існують коректори.
    Найкраще серед колишніх президентів мовою володів Ющенко. Що дало президенство Ющенка українському народові, крім прємьєра Януковича та катання Ахметова у власному авто, ми бачимо
     
  10. Dred

    Dred Well-Known Member

  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Давайте не станемо оцінювати майбутнього президента по тому, хто його привітав, хто поки що - ні.
    Будемо чекати дій президента на його посту. А Трампа, щоб далеко не ходити, вітав весь російський політикум. Отримав за це додаткові санкції.

    Ми не знаємо справжніх намірів Кадирова, коли він пише привітання. Можливо, очікує подяки за привітання від Зеленського, яку негайно рознесуть по всьому світу "доброхти". Хоча я не думаю, що Зеленський - настільки дурний.
    Зеленського привітали і Великобританія, і Саакашвілі, і Лукашенко, і Кадиров, і Мадура. Ну, і що з того?
    Саакашвілі і Мадура з Кадировим - в одній упряжці? Не смішіть.
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Паршивенький из вас программист.

    Саакашвілі, Мадура, Кадиров as String

    if Президент Украины=Зеленский Then
    Саакашвілі, Мадура, Кадиров = "smile"
     
    Останнє редагування: 22 кві 2019
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Так я ніколи і не стверджував, що я - гарний програміст. Тим більше, Ви оцінили мій інтелектуальний рівень.
    Але навіть зі своїм невеликим інтелектуальним рівнем я знав, що Зеленський стає президентом. Єдине, чого я не очікував - що Порошенко програє з таким тріском.
    Тепер тріщатимуть двері у Зеленського в кабінеті, коли колишні соратники Порошенка кинуться до нового президента.
    Кадиров..., Мадура...
    Зеленський обіцяв, по-перше, значно скоротити штат Адміністрації Президента, по-друге, розміститися десь не в центрі, можливо, за межами Києва, щоб "кортежами" не заважати киянам.
    От буде це чи ні - побачимо. А Кадиров... "Восток - дело тонкое".
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Good man

    Good man Обычный человек

    Не забывайте ваш уровень, пожалуйста. А то иной раз вы позволяете себе выражения, ставящие под сомнение красивое доказательство. Это очень неприлично с вашей стороны, безнравственно. Мы с вами джентльмены и не должны себе позволять такое поведение.
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я не забуваю. Саме тому після отримання результатів виборів я відправляю Вас в ігнор, щоб не бути непристойним і аморальним.
    Тому що розмовляти з людиною, яка починає махати кулаками після бою, це - дійсно аморально і нижче людської гідності.
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    З 4-ї ранку 22 червця,дзяде! А може і 9 мая по-параді,як на нього срачка нападе!


    View: https://www.youtube.com/watch?v=n3-ZnnL325o
     
    Останнє редагування: 22 кві 2019
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Кучма теж не дуже в’язав (особливо на самому початку своєї політичної кар’єри)
    Але не дивлячись на це (я маю на увазі мову) - Тузлу москалям не віддав. І Крим тоді відстояв. Інакше - москалі б вже тоді там були.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  18. Good man

    Good man Обычный человек

    Найдите такого человека и выражайте ему своё негодование, а мне не надо, выглядит глупо с вашей стороны. В игнор можете отправить сейчас, я не обижусь.
     
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Та вже бачу...бачу почіток Нікіта Сєргєєвіч! Дивіться не обсеріться на дорозі відродження тої новоросійської Хазарії !І памятайте,Все має міру,межі і кордони!Галичина в тому ж числі! :yes:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=J9GNyR8nE3E
     
    Останнє редагування: 22 кві 2019
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Стуліть си писок, півторивідсотковий.
     
    • Тупо Тупо x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)