Зеленський і КО

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 10 кві 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви колись написали
    (нагадаю, що це Ви писали 14 серпня 2017 року, коли Порошенко вже створив армію, зупинив ворога, він уже два роки був Президентом, і Ваші колеги на той момент уже два роки захищали в тій армії нас, невдячних. Посилання я давав вище)
    Я б Вам радив подивитися уважно в зеркало, чи бува в куточку уст чиколяди не залишилось.
    Крім того, я не думаю, що Ви до армії маєте дуже велике відношення, про Ваших колег нічого не кажу. Слава їм. Більше відношення має пан Василь, який пліч-о-пліч з Вашими колегами захищає Україну. І якого Ви без упину штурхаєте і ставите "тупо". Так що сидіть в своєму шоколаді в Чиказі і не прикривайтеся колегами.
     
    Останнє редагування: 5 чер 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Там в Чиказі вапше капєц - вони вогненну воду носять в пластикових бутлях. Мабуть, неконтрольовано її п"ють з ностальгії...

    /точно-точно, на форумі десь є про це допис, з фоткою приусят, котрі несуть тоту вогненну воду/
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @ІгорМ, я там поправив трохи про відношення до армії. Якщо можна, поправте і в наведеній Вами цитаті (велике - мале відношення)
     
  4. Sandy

    Sandy GRAND

    Які зміни, наприклад? Я правильно розумію, що зараз наше громадянське суспільство не схвалює порошенківський курс на євроатлантичну інтеграцію, на незалежність української церкви та розширення сфери вжитку української мови?

    Тоді у мене питання: в чиїх інтересах ці "зміни"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Наше суспільство схвалює курс України на євроатлантичну інтеграцію (це не курс Порошенка, це - курс українського народу, який саме з цієї причини, - відмови від курсу через окрик із Москви, - і викинув Януковича із крісла президента). І продовжує схвалювати.
    Якби Порошенко не підтримував цей курс, вилетів би ще швидше за Януковича. Стосовно української церкви, це діло десяте. В Україні є різні конфесії і навіть атеїсти. Атеїстам все одно, попам якої конфесії віруючі носять гостинці і гроші. Але не все одно, куди прямує Україна - в Європу, чи в Азію.
    Вживання української мови - це зараз нагальна потреба, і я вже про це писав. Мова - це держава, а російська мова - це "защіта русскоязичних".
    Громадянське суспільство виступає проти корупції, яка продовжувала буяти на теренах України за часів президентства Порошенка.

    На словах боротьба з корупцією була, а на ділі - Роттердам+, все - Ахметову, Медведчуку, Порошенку, Гройсману (ну, і іншим щось перепадало). Руки тим, хто крав у армії, рубали лише язиками.
    До речі, про українську церкву. Вже почалася гризня. І невідомо, коли скінчиться. Скоро, вже в межах України, попи почнуть один одного відлучати від Христа і піддавати анафемі.
     
    Останнє редагування: 5 чер 2019
    • Тупо Тупо x 2
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тупо !!!!!

    В Україні не було канонічної української православної церкви.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    припинили Ротердам+ ?
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Нікого не нагадує?
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Тепер є, але це не має жодного стосунку до руху України в бік Європи.
    В Україні є греко-католики, католики, євангелісти та інші релігійні течії, мусульмани, наприклад, іудеї.
    Кожна з них вважає себе найбільш правильною.
    Чи, може, неправда те, що після отримання томоса попи почали гризтися? Гаразд, не попи, а священники, владики.
    В Європі католики, лютерани, англіканці. А православних зовсім трохи.
    Так що отримання томоса - внутрішня справа України, а не якесь європейське досягнення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    З чого такі виводи? о_О
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Припинять, не сумнівайтесь. Поки що Гройсман при владі. От і тримається Роттердам+.
    Можливо, декого за той Роттердам навіть посадять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Безумовно. МПЦ збирала на нашій території мільйони та ще в гібрідній війні була на стороні ворога - це було неприпустимо.Таке домінування прибрали дякуючи і Філарету, і Вселенському патріарху, і Петру Порошенко. Але до Європи стосунок тут умовний. Європейцям те все єдино.
     
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А деяким навіть "вшитко єдно"
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  14. Sandy

    Sandy GRAND

    З такою самою завзятістю я можу констатувати, що громадянське суспільство виступає проти наркоманії, яка продовжувала буяти на теренах України за часів президентства Порошенка. З цим, доречі, адміністрація корупціонера Порошенка намагалася щось зробити під час виборчих перегонів, але головний підозрюваний чомусь ухилився від чесної відповіді.
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Перекладіть на зрозумілу мову. Хто - головний підозрюваний?
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Sandy

    Sandy GRAND

    Діючий президент.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Sandy, це ви про що кажете?
    Можете висловитися зрозуміліше?
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якої країни?
    Назву країни, прізвище.
     
    • Тупо Тупо x 1
  20. Sandy

    Sandy GRAND

    Про діючого президента, який чомусь зассяв поссяти.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)